پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

رئیس بیمارستان

پیگیری ها جهت بهبودشرایط بیمارستان شهدای رضوانشهر ادامه دارد اجتماعي

پیگیری ها جهت بهبودشرایط بیمارستان شهدای رضوانشهر ادامه دارد

  بزرگنمايي:

نسیم گیلان  - رئیس بیمارستان شهدای رضوانشهر گفت: پیگیری های لازم جهت بهبود شرایط با هدف ارائه خدمات مطلوب به مراجعان در این بیمارستان ادامه دارد.
دکتر سید رشید میرفلاح، اظهار داشت: با توجه به اخذ مجوز حضور پزشک متخصص برای بخش های داخلی و اطفال در بیمارستان شهدای رضوانشهر و بزودی با حضور دو پزشک متخصص داخلی و یک نفر پزشک اطفال، شاهد ارائه خدمات در این بخش ها خواهیم بود.
وی با اشاره به ارائه خدمات به بیماران دیالیزی در این بیمارستان، بیان کرد: با توجه به وجود تعداد 4 دستگاه دیالیز در این بیمارستان، توان ارائه خدمات به حدود 80 درصد از بیماران دیالیزی شهرستان را داریم و در صدد هستیم با تأمین 2 دستگاه دیگر از محل کمک های خیرین، کل بیماران دیالیزی این شهرستان را تحت پوشش قرار دهیم.
رئیس بیمارستان شهدای رضوانشهر با اشاره به وضعیت اتاق عمل در این بیمارستان گفت: اتاق عمل این بیمارستان راه اندازی شده و تاکنون حدود 60 فقره عمل جراحی کوچک و بزرگ در آن انجام شده است.
دکتر میرفلاح در ادامه از بهبود وضعیت درمانگاه های این بیمارستان در آینده نزدیک خبر داد و بیان کرد: هماهنگی های لازم جهت حضور پزشکان در تخصص های مختلف در بیمارستان رضوانشهر بعمل آمده است و در هفته های آینده این موضوع تحقق خواهد یافت.
وی با اشاره به جوان بودن این بیمارستان گفت: وجود امکانات درمانی در سطح شهرستان از مهمترین مطالبات و حقوق اولیه مردم است و در همین راستا باید اقدامات اساسی صورت گیرد و به منظور تجهیز این بیمارستان، بخش رادیولوژی طی چند روز آینده راه اندازی خواهد شد.
ایشان با اشاره به ارائه خدمات پزشکی بصورت تمام وقت در بخش اورژانس بیمارستان گفت: هم اکنون مهمترین مشکل ما در این بیمارستان در بخش اورژانس می باشد که تنها یک اتاق معاینه پزشکی دارد و در صدد هستیم که یک پزشک دیگر نیز به اورژانس اضافه کنیم تا مردم در مراجعه به این بخش، دچار اتلاف وقت نشوند.
رئیس بیمارستان رضوانشهر در خصوص داروخانه این بیمارستان نیز گفت: داروخانه این بیمارستان نیز تا کنون راه اندازی نشده است و با وجود اینکه داروخانه شبانه روزی شهر فاصله زیادی با بیمارستان ندارد ولی تلاش خواهیم کرد که دارو خانه را نیز در آینده فعال کنیم و در خصوص همین موضوع با معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مکاتبات لازم صورت گرفته است.
دکتر میر فلاح در ادامه ضمن اشاره به بخش امحای زباله در این بیمارستان گفت: موضوع بی خطر سازی زباله های بیمارستان نیز بسیار مهم می باشد که این موضوع نیز در دستور کار ماست و دستگاه های مربوطه خریداری شده و در حال نصب و راه اندازی آن هستیم.
وی در ادامه با اشاره به تعویق پرداخت حقوق نیرو های شرکتی در این بیمارستان گفت: از آنجائیکه تعدادی از نیرو های خدماتی بیمارستان شهدای رضوانشهر شرکتی هستند و طبق مجوز های دریافتی برای بکار گیری نیرو های شرکتی در این بیمارستان با یکی از شرکت های خدماتی داخل استان قرار داد داریم.
رئیس بیمارستان شهدای رضوانشهر افزود: طبق قرارداد های موجود، تاکنون همه مطالبات شرکت خدمات مربوطه پرداخت شده است که متأسفانه شرکت طرف قرار داد در زمینه پرداخت حقوق کارکنان خود تخلف کرده و حدود 2 ماه می باشد که حقوق نیرو های خود را به تعویق انداخته است.
دکتر میرفلاح همچنین با اشاره به نحوه پرداخت حقوق کارکنان شرکتی گفت: ما هرگز از نیرو های شرکتی غافل نبوده ایم و به شرکت طرف قرار داد نیز تذکر داده ایم که نحوه پرداخت حقوق به نیرو های زیر مجموعه مشغول بکار در این بیمارستان برای ما مهم است و هرگونه نقل و انتقال در پرداخت دستمزد و حقوق باید بصورت فیش بانکی باشد و هرگونه پرداخت دستی و یا بصورت لیست برای ما قابل قبول نیست.
ایشان با بیان اینکه ما هم اکنون دو ماه به شرکت های طرف قرار داد خدماتی بدهکار هستیم گفت: این موضوع در یکی از بند های قرار داد ما با شرکت مربوطه قید شده است که اگر چنانچه تا سه ماه نیز نتوانیم مطالبات آنها را پرداخت کنیم، شرکت مربوطه باید حقوق کارکنان خود را سر ماه پرداخت کند و اگر چنانچه تخلف نماید قرار داد خودمان را با شرکت مربوطه فسخ خواهیم کرد.
ایشان با اشاره به عدم دریافت مطالبات دانشگاه علوم پزشکی از شرکت های بیمه ای گفت: شرکت های بیمه ای نسبت به پرداخت مطالبات هزینه های درمانی دانشگاه علوم پزشکی تعلل می کنند که هرگونه تأخیر در این راستا ما را نیز با مشکل مواجه می کند.
بیمارستان 32 تختخوابی شهدای رضوانشهر اولین و تنها بیمارستان این شهرستان 80 هزار نفری است که در سال 1390 در زمینی به مساحت یک هکتار و با 3640 متر مربع، در سه طبقه کار ساخت آن آغاز شد و در ابتدای سال 1396 با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
این بیمارستان دارای بخشهایی نظیر اورژانس، رادیولوژی، دیالیز، آزمایشگاه، CCU ، ICU ، درمانگاه قلب، زایمان، مردان، کودکان، جراحی، داروخانه است که برای ساخت و تکمیل این پروژه عظیم بالغ بر 200 میلیارد ریال هزینه شده است.
شهرستان رضوانشهر با دو بخش و دو شهر بنام های رضوانشهر و پره سر و 120 روستا در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
  

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

رشت؛ شهر جنگ زده/ معابر شهری ساماندهی شود

مادران شهدای تک فرزند در رشت تجلیل شدند

بهترین تصمیم برای انتخاب شهردار رشت گرفته می شود

کشته شدن 6 سرباز پاکستانی در مرز ایران

جاویدنیا: خریداران در سایت دیوار بیعانه ندهند

خبر خوش برای سهامداران پدیده شاندیز

شماره 36 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

وضعیت قرمز زباله در رودسر/دپوی 8 هزار تن در محوطه کارخانه کمپوست

قاسم آباد رودسر به عنوان روستای ملی چادر شب بافی ثبت شد

شهردار رشت احراز صلاحیت نشد

سارقان لوازم منزل در تالش دستگیر شدند

جشنواره عکس تامین اجتماعی در یک نگاه در گیلان فراخون داد

ابلاغ بخشنامه رفع تداخل جلسات اداری با انجام امورجاری مدیران

دستگاه های مربوطه مشکلات مردم منطقه سوستان را رفع کنند

صلاحیت شهردار منتخب شورای اسلامی رشت احراز نشد

اجرای آزمایشی طرح «نظام مراقبت اجتماعی از دانش‌آموزان» در گیلان

راهکارهای عملی برای پشتیبانی از راهیان نور ارائه شود

رانش زمین سوستان برای اهالی یک دغدغه شده است

پروژه بی آرتی رشت با عرض زیاد راه اندازی شد

کارگروه رفع موانع تولید محل وصول مطالبات دستگاه‌ها نیست

سه هزار کیلوگرم تخم مرغ فاسد در آستارا توقیف شد

جانبازان نخاعی بیانگران حقایق تاریخی هستند

کاهش 30درصدی مصرف آب در تولید برنج رشت

نظارت 46اکیپ بر بازار شب عید گیلان

فریب پیامک جعلی «سهام عدالت» را نخورید

نمایشگاه «40 عکس 40 عکاس» در رشت گشایش یافت

رقابت‌های کشتی گیله مردی رودسر به کار خود پایان داد

فرماندار: توسعه آستارا نیازمند تفکر جهادی و بسیجی است

جشنواره فرهنگی و هنری فجر به ستاره سازی کمک می کند

چینی‌های خودروساز هم از ایران می‌روند

کلاهبرداری با خودرو‌های ارزان قیمت!

اجرای طرح نماد در 128 مدرسه استان گیلان

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی با اعتبار 800 میلیونی

اجرای پروژه تراموا در رشت ظرفیت حمل و نقل 3500 مسافر را دارد

راه‌اندازی تراموا در رشت مستلزم اجرای خطوط بی آرتی و ویژه است

هفت هزار و 366 نفر از کاروان سلامت در گیلان بهره مند شدند

امدادگران گیلان در جستجوی پیرمرد گمشده در تالش

وقوع انفجار در ساختمانی در صومعه سرا

شهردار انزلی : تا پایان امسال پنج اتوبوس شهری بازسازی می شود

128 مدرسه گیلان مجری نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان است

پرداخت 650 میلیون تومان خسارت به مددجویان گیلانی

مواد مخدر ریشه جریم و جنایت است

پرداخت 37 میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان گیلان

پرداخت 37 میلیارد تومان تسهیلات از صندوق امداد ولایت به نیازمندان گیلان

پاکسازی عمومی لاهیجان در اسفندماه

اختلافات خانوادگی قربانی گرفت

کشف محموله‌های 15 میلیاردی دام و طیور در رودبار

تاثیرات علم تولیدی باید در اقتصاد و زندگی مردم مشهود باشد

زندان حق هیچ مادری نیست

امدادگران هلال احمر گیلان در جستجوی پیرمرد گم شده در تالش