پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

داماش امیدوار به صعود، چوکا و فومن از صدر جدول فاصله گرفتند ورزشي

داماش امیدوار به صعود، چوکا و فومن از صدر جدول فاصله گرفتند

  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - رشت - با انجام هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته دوم کشور، داماش امیدوار به صعود باقی ماند اما تیم های چوکا تالش و شهرداری فومن از صدرجدول فاصله گرفتند.
به گزارش روز جمعه ایرنا، نمایندگان گیلان در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست کسب کردند که تیم داماش گیلان برابر حریفش پیروز شد، چوکا تالش به نتیجه مساوی خانگی دست یافت و شهرداری فومن نیز متحمل شکست خانگی شد.
بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، تیم داماش گیلان در قزوین رو در روی تیم کاسپین این شهر قرار گرفت که در نهایت با انجام یک بازی برتر موفق شد با نتیجه 2 بر صفر میزبانش را شکست دهد.
داماشی ها که هفته گذشته در رشت توانستند برابر شهرداری همدان پیروز شوند، در این دیدار خارج از خانه نیز با قدرت ظاهر و سرانجام با به ثمر رساندن 2 گل و بسته نگهداشتن دروازه خود، سه امتیاز حساس این بازی را کسب کردند.
داماشی ها که حریف سرسختی همچون تیم خوشه طلایی ساوه را در صدر جدول به همراه دارند و برای کسب عنوان نخست این گروه شاید تا هفته پایانی با این حریف نبرد حساس و سختی را داشته باشد، برای اینکه همچنان مدعی قهرمانی این گروه باشد باید در این دیدار خارج از خانه نیز به پیروزی می رسید که سرانجام موفق به این امر شد.
با توجه به این امر، تیم فوتبال داماش گیلان در این دیدار برتر از حریف خود ظاهر شد و با کسب پیروزی در این یازی حساس ، با روحیه خوب در هفته بیست و دوم رو در روی تیم قدرتمند مقاومت تهران که یکی از مدعیان این گروه نیز است، قرار خواهد گرفت.
تیم فوتبال داماش گیلان برای اینکه فاصله اش را با تیم صدرنشین کم کند و خود جای خوشه طلایی را در صدر جدول بگیرد، نیاز مبرم به پیروزی برابر تیم مقاومت تهران دارد که این تیم هم اینک یک پله پایین تر از داماش در رده سوم جدول قرار دارد.
البته داماشی ها به جز این دیدار، یک دیدار حساس خانگی دیگر نیز پیش رو خواهند داشت که آن مصاف با تیم خوشه طلایی ساوه در رشت است که طرفداران داماش امیدوارند که این تیم در دو بازی خانگی خود برابر تیم های مقاومت تهران و خوشه طلایی ساوه به برتری برسد تا شانس صعودش به رقابت های لیگ دسته یک افزایش یابد.
از طرف دیگر تیم خوشه طلایی ساوه که تاکنون نتایج خوبی کسب کرده با چهار امتیاز اختلاف نسبت به داماش در رتبه اول قرار دارد و برای اینکه داماش جای این تیم را در صدر جدول بگیرد نه تنها باید خوشه طلایی را در رشت شکست دهد ، بلکه این تیم در دیدار دیگری نیز امتیاز از دست دهد تا داماش با پیروزی در مسابقات باقی مانده در رتبه اول گروه خود قرار گیرد.
با این وجود طرفداران داماش گیلان امیدوارند که این تیم با کسب رتبه اول به طور مستقیم به لیگ دسته یک کشور صعود کند و اگر داماشی ها نتوانند در پایان این مسابقات در رتبه اول قرار گیرند، با کسب مقام دوم در دیدار حذفی حضور یافته و با حمایت طرفداران خود با برتری برابر تیم دوم گروه دیگر ، جواز حضور در مسابقات لیگ دسته اول را کسب کنند.
اما تیم فوتبال چوکا تالش در هفته بیست و یکم این رقابت ها در یک دیدار خانگی رو در روی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر قرار گرفت که در نهایت با این حریف جنوبی خود به نتیجه مساوی صفر بر صفر دست یافت تا دو امتیاز خانگی این دیدار را از دست دهد.
چوکایی ها که تا پایان دور رفت رقابت های لیگ دسته دوم نتایج خوبی را کسب کرده و یکی از مدعیان صعود بود، در دور برگشت نتوانسته تاکنون نتایج خوبی را بدست آورد و با کسب تساوی خانگی در هفته بیست و یکم این رقابت ها، فاصله خود را از صدر جدول افزایش داده و شانس چندانی برای صعود از گروه خود نداشته باشد.
این در حالی است که تیم چوکا تالش در سه هفته گذشته متحمل سه شکست شده بود و پس از این سه شکست ، در دیدار خانگی مقابل ایرانجوان بوشهر قرار گرفت تا با برتری برابر این تیم، دوباره شانس خود را برای کسب یکی از عناوین اول یا دوم گروه خود افزایش دهد اما با کسب نتیجه مساوی بدون گل ، این شانس چوکا کمرنگ شد.
این در حالیست که با توجه به نتایج کسب شده توسط سایر تیم ها شاید از هم اکنون چوکا فرصت حضور در رقابت های لیگ دسته اول را از دست داده باشد اما این تیم برای صعود از گروه خود باید در سایر بازی های پیش رو به پیروزی برسد و از طرف دیگر سایر رقبای چوکا نیز در بازی های باقی مانده امتیاز از دست دهند.
تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم و از گروه اول، تیم خوشه طلایی ساوه با 19 بازی و 44 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، داماش گیلان با 19 مسابقه و 40 امتیاز در مکان دوم قرار گرفته ، تیم های مقاومت تهران و فولاد نوین اهواز نیز به ترتیب با 36 و 30 امتیاز در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند و تیم فوتبال چوکا تالش با 30 امتیاز و یک بازی بیشتر در مکان پنجم است.
اما تیم فوتبال شهرداری فومن که در دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم تاکنون نتایج خوبی کسب کرده، در هفته بیست و یکم این رقابت ها در فومن رو در روی تیم پاس همدان قرار گرفت که سرانجام با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریفش شد.
تیم شهرداری فومن که هفته گذشته در ادامه روند رو به رشد خود به یک پیروزی دلچسب خارج از خانه برابر استقلال رامشیر دست یافته بود، در این دیدار خانگی متحمل شکست شد تا این تیم نیز فرصت حضور در بین تیم های صدر جدولی را از دست دهد.
با توجه به نتایج خوب این تیم در دور برگشت که توانست فقط به دلیل تفاضل گل نسبت به تیم دوم در مکان پنجم جدول رده بندی قرار گیرد، با این شکست خانگی فاصله خود را با تیم های صدر جدولی افزایش داد تا این تیم نیز چندان امیدوار به صعود به رقابت های لیگ دسته اول نباشد.
البته تیم شهرداری فومن که در دور برگشت این رقابت ها افشین ناظمی را به عنوان سرمربی در اختیار گرفت و همچنین چند بازیکن جدید نیز جذب کرده، اگر بتواند در سایر دیدارهای باقی مانده خود به پیروزی برسد شاید این تیم نیز شانس حضور در رقابت های لیگ دسته اول را پیدا کند که البته این امر تا حدی سخت و مشکل است.
به هر حال تیم فوتبال شهرداری فومن در پایان هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور نیز با کسب 27 امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی گروه خود قرار گرفت و اگر این تیم بتواند در سایر دیدارهای باقی مانده به پیروزی برسد، به طور حتم قرار گرفتن در یکی از سکوهای اول یا دوم این گروه برای شهرداری فومن دور از دسترس نیست.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با حضور 28 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول و برنده تیم های دوم به لیگ دسته اول صعود می کنند.
استان گیلان سه تیم در رقابت های لیگ دسته دوم دارد که تیم های داماش گیلان و چوکا تالش در گروه اول و تیم فوتبال شهرداری فومن در گروه دوم این مسابقات قرار دارند.
7285 /6030

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مسابقات سوارکاری کورس تابستانه برگزار می شود

حضور سه گیلانی در اردوی تیم ملی تکواندو ناشنوایان کشور

برپایی اردوی تدارکاتی تیم فوتبال سپیدرود رشت در تهران

دوره آموزشی قوانین داوری کیک بوکسینگ در رشت برگزار می‌شود

انزلی قطب ورزش قایقرانی کشور است

گیلان قهرمان دومین دوره مسابقات قایقرانی ماراتن کشور شد

کسب دو نشان نقره توسط کشتی گیران گیلانی در مسابقات انتخابی تیم ملی

مسابقات بسکتبال لیگ برتر مردان گیلان برگزار شد

بانوی گیلانی مقام نخست تست رکوردگیری قایقرانی کشور را کسب کرد

کسب مدال توسط مشتزنان گیلان در رده های سنی آسیا دور از دسترس نیست

مسابقات لیگ دوچرخه سواری کورسی استقامت گیلان در بندرانزلی برگزار شد

تیم ملوان بندرانزلی بیش از 18 میلیارد تومان بدهی دارد

مسابقات بولینگ قهرمانی گیلان پایان یافت

تکواندوکار گیلانی در رتبه پنجم برترین‌های فدراسیون جهانی قرار گرفت

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی گیلان در بندرکیاشهر

حضور داور گیلانی در مسابقات کشتی قهرمانی کشور

محرومیت 6 ماهه مدیر عامل و مالک باشگاه داماش گیلانیان

استادیوم رستم‌آباد و استخر بانوان رودبار امسال افتتاح می‌شوند

توسعه ورزش و فضاهای ورزشی برای بانوان دنبال می‌شود

هادی پور عازم مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان جهان شد

ورزشکار گیلانی اولین مدال آور کاروان ورزشی ایران در مسابقات دانشجویان جهان شد

بازیکن اسبق پرسپولیس به سپیدرود رشت پیوست

امیدوارم مدالم سرآغاز موفقیت ورزشکاران ایران در یونیورسیاد 2019 باشد

تیرانداز گیلانی؛ اولین مدال‌آور ایران در مسابقات دانشجویان جهان

مسابقات اسنوکر قهرمانی کشور در رشت پایان یافت

همایش دوچرخه سواری در آستارا برگزار شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/04/12

لیگ بسکتبال مردان گیلان برگزار شد

تنزل بهمنیار در رتبه بندی جدید فدراسیون جهانی کاراته

بانوان با رعایت حجاب اسلامی در مسابقات اسکیت حضور می یابند

توضیح بانک مرکزی در مورد سامانه نیما

مسابقات بسکتبال لیگ بانوان استان گیلان برگزار شد

ورزشکاران گیلان در مسابقات دوومیدانی ناشنوایان درخشیدند

پایان مسابقات کاراته قهرمانی گیلان

«مسعود حیدری» به عنوان مدیرعامل باشگاه سپیدرود معرفی شد

مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود رشت معرفی شد

سود 108میلیونی تولید هر واحد بیت‌کوین در ایران

طلا فروشِ متجاوز و لواط کار اعدام شد

صعود 15 کوهنورد گیلانی به اورست کوچک

واگذاری مسکن به کارمندان با اقساط 25ساله

دعوت از ورزشکار گیلانی به مرحله پایانی اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره

نظرمحمدی سرمربی سپیدرود رشت شد

تیم قایقرانی دختران گیلان نیازمند اسپانسر است

جلوگیری از حضور بازیکنان مدارس غیرمجاز فوتبال در مسابقات

اعزام تیرانداز گیلانی به مسابقات دانشجویان جهان

وضعیت مبهم سپیدرود؛ جدایی بازیکنان تاثیرگذار از تیم

از حضور بازیکنان مدارس فوتبال غیرمجاز در مسابقات جلوگیری می شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/04/03

رقابت های ورزش دانش آموزی کشور به میزبانی گیلان در رامسر برگزار می شود

مسابقات بسکتبال لیگ بانوان گیلان برگزار شد