آخرين مطالب

سياسي

فرمانده سپاه آستارا: این نهاد در محرومیت زدایی پیشگام است

گیلان آنلاین - آستارا - فرمانده سپاه آستارا گفت: ابن نهاد با ساخت خانه های مسکونی، توزیع بسته های غذایی برای خانواده های نیازمند و ویزیت رایگان بیماران در این شهرستان، از نظر محرومیت زدایی پیشگام است.

مشکلی برای تامین آب کشاورزی وجود ندارد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان گفت:در خصوص پمپاژ آب کشاورزی برای کشاورزان هیچ مشکلی نداریم و به فرمانداران هم در خصوص رفع مشکلات آب و برق ...

در خصوص تامین آب کشاورزی برای کشاورزان هیچ مشکلی نداریم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست با مجمع نمایندگان گیلان گفت: در خصوص پمپاژ آب کشاورزی برای کشاورزان هیچ مشکلی نداریم و به فرمانداران هم در خصوص رفع مشکلات آب و برق کشاورزان تفویض اختیار داده شده است تا رأسا عمل کرده و به مشکلات حوزه مسئولیت خود بطور دقیق رسیدگی کنند.

پاسداران سد محکمی مقابل توطئه های دشمنان نظام هستند

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: فعالیت دشمنان هر روز علیه انقلاب اسلامی بیشتر می شود و پاسداران، سد محکمی مقابل توطئه های دشمنان هستند.

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت بهره گیری از معماری سنتی بومی و محلی در واحدهای روستایی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در دیدار با مدیران بنیاد مسکن استان بر ضرورت بهره گیری از معماری سنتی بومی و محلی در واحدهای روستایی تاکید کرد و افزود : بنده به جد اعتقاد دارم که بنیاد مسکن با تحقق این مهم خواهد توانست چهره روستا ها را تغییر دهد .

در خصوص سلامت جامعه باید همواره رویکرد پیشگیرانه داشته باشیم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه مجمع سلامت استان، کمک به ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه را از اولویت های دولت در استان برشمرد و با بیان اینکه پیشگیری از بروز خسارات جانی به مراتب مهم تر از خسارات مالی است، تصریح کرد: در خصوص سلامت جامعه باید همواره رویکرد پیشگیرانه داشته باشیم.

گلایه‌ی استاندار گیلان از سیاسی کردن موضوعات مرتبط با منافع مردم

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در اولین جلسه‌ی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سال 97 با اشاره به اینکه چایی که کیفیتش همچون کیفیت چای گیلان نیست با فرآوری بهتر قیمت بهتری در بازار دارد گفت: نباید موضوعات مرتبط با منافع و معیشت مردم را سیاسی کنیم چون هیچ نفعی برای جامعه ندارد.

استاندار گیلان بر لزوم نهادینه سازی فرهنگ مطالعه تاکید کرد

گیلان آنلاین - استاندار در اولین جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش استان درسال جاری گفت: در جهت دانش افزایی و آینده نگری،باید نهادینه کردن فرهنگ مطالعه مورد توجه مسئولین حوزه آموزش و والدین دانش آموزان قرار گیرد.

در ساخت سازه‌های شناور از ظرفیت مجموعه‌ی صنایع دریایی استفاده می کنیم

گیلان آنلاین - استاندار عصر امروز در نشست بررسی ظرفیت‌های موجود در حوزه‌ی صنایع دریایی با حضور معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه گردشگران برای استفاده از جاذبه‌های طبیعی به گیلان سفر می‌کنند، گفت: در ساخت سازه‌های شناور در آب‌بندان‌ها از ظرفیت مجموعه‌ی صنایع دریایی استفاده می کنیم.

استاندار گیلان : مقابله با آسیب های مواد مخدر تنها به مبارزه مستقیم خلاصه نمی شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه مقابله با آسیب های مواد مخدر تنها به مبارزه مستقیم خلاصه نمی شود

برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار

گیلان آنلاین - همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در استان گیلان صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در رشت برگزار شد.

آمادگی بانکهای گیلان جهت پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال

گیلان آنلاین - معاون عمرانی استانداری گیلان حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی و نیز حمایت از طرح های اشتغالزا را یک ضرورت خواند که پویایی اقتصادی،تحرک جمعی و تعالی جوامع محلی را به دنبال دارد.

توسعه ایران اسلامی نیازمند تقویت وحدت سرزمینی است

گیلان آنلاین - رشت - استاد علوم سیاسی دانشگاه های گیلان با اشاره به اهمیت حفظ وحدت سرزمینی در مقطع زمانی کنونی گفت: توسعه و تعالی ایران اسلامی، نیازمند تقویت انسجام و وحدت سرزمینی است.

تاکید استاندار گیلان بر ضرورت شکل گیری گردشگری سبز و پایداری گردشگری در گیلان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست با سرمایه گذاران احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک در استان بر ضرورت شکل گیری گردشگری سبز و پایداری گردشگری در گیلان تاکید کرد .

ارتباط موثر با دهیاران و کشاورزان نقش بسزایی در کاهش نگرانی تأمین آب دارد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان عصر امروز در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان بر ضرورت توجه جدی کشاورزان به بیمه‌ی مزارع تأکید کرد و گفت: ارتباط موثر با دهیاران و کشاورزان نقش بسزایی در کاهش نگرانی تأمین آب دارد.

فرآیند های اشتغال زایی و رونق کسب و کار تسریع شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه کمیته اشتغال استان با تاکید بر اینکه باید فرآیند های اشتغال زایی و رونق کسب و کار را تسریع کنیم، تصریح کرد: مجموع عملکرد ما باید منجر به پویایی فضای کسب و کار و تقویت اشتغال و معیشت خانوار گردد؛ باید در این خصوص پاسخگوی افکار عمومی باشیم چراکه هدف اصلی ما جلب رضایت اجتماعی است.

دولت را در کنترل ارز همراهی کنیم

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: برخی گروه های سیاسی به بهانه التهاب در بازار ارز، دولت را تخریب می کنند اما وظیفه ما همراهی دولت نظام اسلامی برای پیشبرد هدف های اقتصادی است.

مردم از مسئولان، دلسوزانه مطالبه گری کنند

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: جامعه زنده، جامعه ای است که روح مطالبه گری داشته باشد و مردم باید این مهم را دلسوزانه از مسئولان انجام دهند.

مدیریت ایده تا عمل، از اتاق کار تا میدان اجرا**یونس رنجکش

گیلان آنلاین - مدیریت ایده تا عمل، گزارشی از سفر به یادماندنی مصطفی سالاری استاندار گیلان به آستاراست؛ خارج شدن از اتاق کار و حضور در میدان اجرا در شهر بام های سفالی و گل های بنفش، دیدار صمیمی با مردم ساده دل و یک رنگ منطقه و دستورهایی راهگشا برای شتاب در توسعه این شهرستان مرزی و بندری.

شهید کریمی، ایستادگی بر سر آرمان های انقلابی

گیلان آنلاین - لاهیجان - از حدود سه دهه پیش تاکنون، فروردین ماه در استان گیلان بویژه شهرستان لاهیجان، یادآور زندگی، سلوک و حضور مردی است که تا آخرین لحظه بر سر آرمان های انقلابی خود ایستادگی کرد.

باید چای، متناسب با ذائقه مردم تولید شود / بجای تعصبات بی‌جهت، ذائقه مردم را ملاک عمل قرار دهیم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه کمیته چای استان با بیان اینکه چایکاران و کارخانه‌داران بهترین کسانی هستند که به عنوان ذینفعان این صنعت می‌توانند راهکار ارائه دهند، تأکید کرد: بجای تعصبات بی‌جهت، ذائقه مردم را ملاک عمل قرار دهیم.

دسترسی آسان شهروندان به پاسخ استعلامات بین دستگاهی ،با اجرای صحیح پروژه سیماک

گیلان آنلاین - معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری گیلان صبح امروز در نشست بررسی وضعیت پروژه های G-NAF و سیماک ، اجرای پروژه های مذکور را گامی در مسیر تکریم ارباب رجوع خواند و گفت:با اجرای موفق این طرح نیازی برای مراجعه روستاییان به شهرها برای دریافت پاسخ استعلام ها نخواهند بود و در پی کاهش مراجعات حضوری، حجم ترافیک کمتر شده و صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش آلودگی هوا محقق می گردد.

بندرکاسپین فقط مختص منطقه آزاد نیست بلکه می‌تواند علاوه بر عایدات ملی، بهره استانی نیز داشته باشد؛ ما بایستی هنر بهره‌گیری از این ظرفیت عظیم برای توسعه اقتصاد و اشتغال استان را داشته باشیم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه کمیته شناسایی ظرفیت‌های منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی و مناطق ویژه اقتصادی استان با اشاره به صنعت گردشگری دریا محور و محسناتش، خاطر نشان کرد: بندرکاسپین فقط مختص منطقه آزاد نیست بلکه می‌تواند علاوه بر عایدات ملی، بهره استانی نیز داشته باشد؛ ما بایستی هنر بهره‌گیری از این ظرفیت عظیم برای توسعه اقتصاد و اشتغال استان را داشته باشیم.

استفاده از ظرفیت دهیاران در حوزه‌ی آب روستاها

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در نشست هم اندیشی با مدیران صنعت آب استان با حضور معاون مهندسی و توسعه‌ی شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در موضوعات آب داخل روستاها می‌توانیم از ظرفیت بالای دهیاران به عنوان نیروی انسانی توانمند بهره ببریم.

اصولگرایان هم نگران قیمت دلار هستند

گیلان انلاین- در تبلیغات انتخاباتی دو انتخابات 92 و 96 همواره شنیده می‌شد که اگر می‌خواهید کشور از رخدادهای نابهنگام و تصمیم‌های خلق‌الساعه و بی‌ثباتی و تکانه‌های شدید اقتصادی رهایی یابد و شاهد تکرار «مدیریت احمدی‌نژادی» بر کشور نباشیم، به حسن روحانی رأی بدهید.

استاندار گیلان خبر داد : جانمایی 409 مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست بررسی احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک در استان از جانمایی 409 مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان خبر داد و افزود : تمام سعی ما بر این است تا حتی الامکان با جانمایی این مراکز خدماتی در محدوده روستای کنار جاده در توسعه آن روستا نقش آفرین باشد .

مدیران و همکاران جدیت بیشتری داشته باشند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال استان گفت: متاسفانه در ماه های اخیر، کمی سرعت عملکرد کارگروه و کمیته های مرتبط کم شده و لازم است مدیران و همکاران جدیت بیشتری داشته باشند.

مدیران حرفه ای به عنوان سرمایه های انسانی حفظ شوند

گیلان آنلاین - لاهیجان - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با اشاره به لزوم بازشناسی مدیریت سیاسی و حرفه ای کشور گفت: مدیران حرفه ای باید به عنوان سرمایه های معنوی و انسانی جامعه، حفظ شوند.

استاندار گیلان: پروژه های گردشگری که انتفاع بیشتر مردم و اشتغال را به همراه داشته باشد با برنامه های استان سازگار تر است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست بررسی طرح های سرمایه گذاری حوزه گردشگری شهرستان لنگرود گفت : پروژه های گردشگری که انتفاع بیشتر مردم و اشتغال را به همراه داشته باشد با برنامه های استان سازگار تر است.

گردشگری ،کشاورزی وتجارت محورتوسعه استان است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه کمیته تخصصی بوم‌گردی استان و مجتمع‌های خدماتی بین‌راهی گفت: گردشگری ،کشاورزی وتجارت سه محورتوسعه استان است ودراین میان گردشگری پیشران و موتور محرک کشاورزی وتجارت خواهد بود

تنوع قومیتی عاملی برای تحکیم هویت ایرانی است- مجید صیادنورد*

گیلان آنلاین - اگر بحران هویت در میان ایرانیان که ناشی از تداخل همزمان سه مولفه اصلی هویتی مردمان ایران را تکیه بر هویت ایرانی-آریایی، تشیع؛ و غربگرایی بدانیم و در نهایت این سه را ناشی از انگاره های تاریخی ایرانی و پان ایرانی ارزیابی کنیم،

استاندار گیلان: رونق گردشگری عامل موثر در کاهش بیکاری و توسعه استان است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست بررسی نقشه های اجرایی و گزارش عملکرد جذب اعتبارات پروژه های شاخص توسعه اقتصادی استان، رونق گردشگری را عامل موثر در کاهش بیکاری و توسعه استان دانست و افزود : گیلان در حوزه گردشگری ظرفیت های عظیمی دارد که باید از آن به نحو مطلوب بهره گیریم .

برای خرید و فروش کالای ایرانی تعصب داشته باشیم

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: باید برای تحقق شعار و نام سال، در خرید و فروش کالاهای ایرانی تعصب نشان دهیم تا با حرکت چرخ تولید و اقتصاد، اشتغال لازم برای جوانان ایجاد شود.

رهبران دینی گیلان افتخارات زیادی رقم زده اند

گیلان آنلاین - رشت - رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره علما و امامان جمعه گذشته استان گفت: رهبران دینی گیلان افتخارات زیادی رقم زده اند.

همه برای تحقق شعار سال، همت کنند

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی، از همگان خواست برای تحقق این شعار، اهتمام داشته باشند.

استاندار گیلان مطالبات مردم را بدون غوغاسالاری پیگیری می کند

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: مطالبات مردم آستارا و گیلان، بدون غوغاسالاری توسط استاندار پیگیری می شود و برای تحقق خواست مردم، اقدامات قانونی صورت می گیرد.

بیش از 900 نماز جمعه در کشور برگزار می شود

گیلان آنلاین - رشت - رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به فضایل و اهمیت نماز جمعه گفت: در حالیکه ملت های دیگر از نعمت نماز جمعه بی بهره هستند، بیش از 900 نماز جمعه در ایران اسلامی برگزار می شود.

نمازجمعه اولین شکوفه های درخت انقلاب اسلامی است

گیلان آنلاین - رشت - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه درخت انقلاب اسلامی به 40 سالگی رسیده، گفت: نماز جمعه اولین شکوفه های این درخت تناور و باشکوه است.

حق نگهداری گردنه حیران را در اختیار گیلان می گیریم

گیلان آنلاین - آستارا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: گردنه حیران جزو حوزه استحفاظی آستارا و گیلان و فقط حق نگهداری حدود 25 کیلومتر آن از تونل به سمت آستارا در اختیار اردبیل است و به زودی آن را در اختیار گیلان می گیریم.

گردنه حیران تا تونل در محدوده آستاراست

گیلان آنلاین - آستارا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق تقسیمات کشوری، گردنه حیران تا تونل در حوزه استحفاظی آستارا قرار دارد و همه باید در این رابطه به قانون به عنوان فصل الخطاب تمکین کنیم.

حیران متعلق به گیلان است

گیلان آنلاین - هفته نامه پیام آستارا در شماره 504 مربوط به هفته دوم فروردین ماه، مطلبی با عنوان حیران متعلق به گیلان است/ همه به قانون متعهد باشیم به قلم مهدی حسین نژادی در ارتباط با اهمیت این منطقه گردشگری استان گیلان منتشر کرده است.

حجت الاسلام فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان شد

گیلان آنلاین - تهران - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام حاج شیخ رسول فلاحتی را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت منصوب کردند.

خطبه های نماز جمعه شهرستان های آستارا و انزلی

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه موقت شهرستان آستارا گفت: باید حمایت از کالای ایرانی به عنوان فرهنگ عامه در جامعه نهادینه شود و تولیدکنندگان داخلی به ارتقای کیفیت و استاندارد کالاهای خود توجه کنند.

رای به جمهوری اسلامی، بستر توسعه کشور را فراهم کرد

گیلان آنلاین - آستارا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران در 12 فروردین سال 1358 با خلق حماسه ای ماندگار و رای مثبت به حکومت جمهوری اسلامی، بستر توسعه و ترقی کشور را فراهم کردند.

12 فروردین، یادآور بهار انقلاب است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در پیام مشترکی به مناسبت سالروز جمهوری اسلامی گفتند: 12 فروردین هر سال، یادآور بهار انقلاب و نویدبخش تجلی جمهوریت نظام و برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات ایران اسلامی است.

از اقدام ارزشمند اردوهای راهیان نور حمایت می کنم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در یادمان‌های جنوب کشور و در جمع خادمان راهیان نور گفت: اعزام خانواده‌ها به مناطق عملیاتی جنوب کشور یک اقدام ارزشمند است و از آن حمایت می‌کنم.

خانه خویش محال است که آباد کنید

گیلان آنلاین - پایگاه خبری تحلیلی گیل خبر یادداشتی با عنوان خانه خویش محال است که آباد کنید به قلم بهراد ذاکری در انتقاد کاندیدای لیست امید رشت از جریان و اندیشه اصلاح طلبی در استان گیلان منتشر کرده است.

خطیب جمعه رشت: شعار سال رهبری باید به گفتمان تبدیل شود

گیلان آنلاین - رشت - امام جمعه موقت رشت با اشاره به نامگذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری و توجه دادن معظم له به یک موضوع بیان داشت: شعار سال که از سوی رهبر انقلاب مطرح شده، باید به گفتمان تبدیل شود.

نخستین بانوی بخشدار مرکزی لاهیجان منصوب شد

گیلان آنلاین - لاهیجان - برای اولین بار، طی حکمی از سوی استاندار گیلان، یک زن به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان لاهیجان منصوب و مشغول به کار شد.

15 میلیارد تومان ردیف بودجه جدید برای قطار شهری رشت گرفته شده است

گیلان آنلاین - رشت - رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تشریح اقدامات انجام شده برای تصویب بودجه سال 97 اظهار کرد: 15 میلیارد تومان ردیف بودجه جدید برای اجرای قطار شهری کلانشهر رشت گرفته شده است.

6 انتصاب جدید در حوزه استانداری گیلان

گیلان آنلاین - طی احکامی جداگانه توسط استاندار گیلان 6 انتصاب جدید در حوزه های مختلف استانداری گیلان صورت گرفت

حفظ شأن و منزلت شهدا و خانواده آنها وظیفه قانونی و شرعی ما است / هدف ما ترویج یاد، نام و راه شهداست

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: حفظ شأن و منزلت شهدا و خانواده آنها وظیفه قانونی و شرعی ما است.

کشاورزی، گردشگری و تجارت؛ کلیدواژه های توسعه اقتصادی استان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه کمیته صنعت استان، با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های استان، گفت: اگر می خواهیم مشکل مردم استان حل شود بایستی برای تقویت و پیوند کشاورزی، گردشگری و تجارت اهتمام داشته باشیم.

در سال 97 عدم تحرک برخی از مدیران را تحمل نمی کنم

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در جلسه‌ی مشترک کمیته‌ی تخصصی اشتغال روستایی، صنایع دستی و مشاغل خانگی و کمیته‌ی تخصصی خودکفایی استان گفت: از ابتدای سال 97 عدم تحرک برخی از مدیران را تحمل نمی کنم و قبل از مردم، ابتدا خود به آن معترض می‌شوم.

افتتاح مجتمع گردشگری شاندیز در رشت

گیلان آنلاین - با حضور معاون رییس جمهور ورییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و استاندار گیلان مجتمع گردشگری شاندیز در روستای کماکل رشت به بهره برداری رسید.

گیلان در سالی که گذشت

گیلان آنلاین - رشت - گیلان در سال 96 روزهای پرفراز و نشیب همراه با وقایع تلخ و شیرین و نیز رویدادهایی غرورآفرین را تجربه کرده؛ افزایش اشتغال، راه اندازی و احیاء چندین واحد تولیدی و هموار شدن مسیر توسعه اقتصادی و پیشرفت پروژه های مهم عمرانی از جمله راه آهن قزوین رشت و باقی مانده آزادراه این مسیر، از جمله رویدادهای مهم است.

استفاده از ظرفیت گردشگری گیلان، شکوفایی اقتصاد و اشتغال را درپی دارد

گیلان آنلاین - استاندار شامگاه جمعه در نشست مجمع نمایندگان با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در صورت استفاده‌ی صحیح از ظرفیت گردشگری، شاهد شکوفایی، رشد و توسعه‌ی اقتصاد و اشتغال گیلان خواهیم بود.

امام جمعه آستارا: همگرایی مردم، بزرگترین دستاورد نظام اسلامی است

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: همگرایی و حضور پررنگ مردم در صحنه های حساسی نظیر انتخابات ریاست جمهوری و راهپیمایی 22 بهمن یکی از مهم ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در سال جاری است.

ساير مطالب

خطیب جمعه رشت: حمله موشکی سپاه به مقر داعش، از حوادث شیرین امسال است

احزاب در مسیر استفاده از خرد جمعی برای مدیریت استان موثر هستند

احزاب در شکل گیری گفتمان صحیح جامعه اثر گذار است

الگو گرفتن از ایثار شهدا نیاز امروز جامعه ماست/ شهید املاکی یکی از بزرگترین افتخارات کشور است

برای پیشبرد برنامه های دولت از ظرفیت احزاب استفاده کنیم

نماینده عالی دولت در گیلان : کارکرد اصلی احزاب تقویت جمهوریت نظام است

رئیس خانه احزاب ایران : رویکرد خانه احزاب وحدت و ارجحیت منافع ملی بر منافع حزبی است

رویکرد خانه احزاب وحدت و ارجحیت منافع ملی بر منافع حزبی است

استاندار گیلان: طرح‌های مطالعاتی باید به آمایش استان پیوند بخورد

نقش تاثیرگذار احزاب و فعالان اجتماعی در جهت دهی افکار عمومی

توسعه گردشگری دریایی، تأثیری شگرف در تقویت اشتغال‌زایی استان ایفا خواهد کرد

استاندار گیلان: کاهش 30 درصدی ذخائر آب استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته

دیدار استاندار گیلان با خانواده‌ی شهید آلیانی

لزوم پیوند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نسل جوان/ هر خانواده‌ی شهید تبلوری از ایثار و شهادت است

استاندار گیلان: اقتصاد شب در دنیا محور اساسی جذب گردشگر است

نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم / اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر

توجه به ظرفیت بانوان و بهره‌گیری از توان مدیریتی آنان / ضرورت آموزش و توانمندسازی بانوان

استاندار گیلان: استفاده از ظرفیت بانوان اولویت باشد

به دنبال افزایش آمارها به صورت غیرواقعی نیستیم/ گردشگران باید رفتاری متمایز از گیلانیان شاهد باشند

تصویب ضمنی بودجه 310 میلیاردی شهرداری رودسر

دکتر امیرمحبیان: فرقه سازی درون مذاهب رویکرد دیرینه انگلیسی هاست

علی رحیم پور به سمت مشاور عالی استاندار و مجری طرح توسعه صنعت گردشگری استان منصوب شد

باید نتیجه مثبت عملکرد ما در زندگی مردم دیده شود

طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در راستای گله مردم از تفاوت هاست

مردم به تفاوت‌های ناروای اقتصادی در جامعه اعتراض دارند

تالار مرکزی رشت سال آینده به بهره برداری می رسد

انالله و انا الیه راجعون

برادر ارجمند جناب آقای دکتر مهمانپرست سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در لهستان

توسعه یافتگی مهم ترین و راهبردی ترین هدف کشور است

استاندار گیلان خواستار شد : بهره گیری هر چه بیشتر از توانمندی هنرمندان گیلانی در عرصه ملی

دشمنان به طور شتابان در حال ایجاد رسانه علیه ایران اسلامی هستند

امام جمعه آستارا: مسئولان، بسترهای اشتغال را برای جوانان فراهم کنند

خطیب جمعه رشت: افراد امین در رأس امور قرار گیرند

توسعه دانشگاه‌ها یکی از ملاک‌های پیشرفت جوامع است / حتی عاملی همچون تحریم‌ نمی تواند مانع توسعه اقتصادی گیلان شود

توسعه گردشگری مهمترین عنصر رهایی گیلان از بند بیکاری

اجازه نمی‌دهیم هیچ مرجعی پایش را از حد گلیم خود درازتر کند / جوانان با شهامت گام بردارند و اجازه ضربه زدن به مملکت را ندهند

اتمام عملیات اجرائی فاز اول کمربندی تالش در 3 ماهه اول 97

تدبیر دولت برای کارآفرینان و افراد جویای کار از زبان نوبخت

ایجاد مجتمع های رفاهی کوچک، رونق گردشگری سبز در گیلان را به دنبال دارد

اجرایی شدن طرح شب های زنده در رشت

استاندار گیلان: برای حل مشکل پسماند باید اهتمام جدی داشته باشیم.

از تجارب اکوادور در زمینه محیط زیست و منابع طبیعی استقبال می کنیم

ایثار و شهادت به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود

تصمیمات نشست ها گره گشای مشکلات مردم باشد

معاون استاندارگیلان: تصمیمات نشست ها گره گشای مشکلات مردم باشد

معاون استاندار: تصمیمات نشست ها گره گشای مشکلات مردم باشد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان: ایثار و شهادت به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود

نماینده مجلس: نباید الزاماً تاکید به بهره گیری از مدیران بومی باشد

استاندار گیلان: جانبازان شهدای زنده کشور هستند

گیلان رتبه اول در تعداد پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور

بازدید سرزده استاندار گیلان از بیمارستان رازی رشت

زمینه تعامل بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در گیلان وجود دارد

امام جمعه آستارا: حفاظت از منابع طبیعی جدی گرفته شود

خطیب جمعه رشت: برچیدن فقر از جامعه، با همکاری مردم میسر است

خطیب جمعه انزلی: نا امن جلوه دادن کشور از اهداف دشمنان نظام است

زمینه همکاری و تعامل خوبی بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در استان وجود دارد

نباید از امکانات دولتی برای انتقام گیری استفاده شود

خانواده شهدا نماد صلابت، استواری و مقاومت هستند / دلسوزان واقعی نظام و انقلاب با هدف تقویت آن انتقاد می کنند

استاندار گیلان: نباید از امکانات دولتی برای انتقام گیری استفاده شود

کسی حق ندارد آبروی خادمان مردم را ببرد

استاندار گیلان: کسی حق ندارد آبروی خادمان مردم را ببرد

لزوم تعریف الگوی توسعه متناسب با مقتضیات جامعه / سند آمایش سرزمین، نقشه راه توسعه استان

تکذیب فراهم سازی مقدمات نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه رودبار

تالاب انزلی، سرمایه ای ملی و بین المللی

«ما از مرتضوی حمایت نکردیم»

هدفگذاری برای هدایت گردشگران نوروزی گیلان به سمت بازارها

استاندار گیلان خبر داد : آمادگی کامل استان در تامین کالاها ی مورد نیاز استان

ساماندهی رودخانه‌های رشت با رویکرد توسعه گردشگری انجام گیرد / لزوم افزایش مشارکت بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری رودخانه‌های رشت

استفاده از بذرهای اصلاح شده برنج، افزایش بهره وری را درپی دارد

ارتقاء تعلق خاطر مردم به جنگل با اقدامات فرهنگی و جامعه محور

هسته مرکزی عدالت، رفع تبعیض است/ هنوز در رفع تبعیض، موفق نبوده ایم

این آخرین اخطار بنده است؛ ادارات و سازمان ها بساط خود را جایی پهن کنند که بتوانند پاسخگوی مطالبه مردم باشند

معاون استاندار گیلان: فرمانداران از مواضع دولت حمایت کنند

امام جمعه آستارا: منابع به صورت عادلانه بین مردم توزیع شود

پرونده جمهوری اسلامی شفاف و مبتنی بر مردم سالاری است

دشمنان نظام در تلاش برای از بین بردن وحدت در جامعه اسلامی هستند

مسئولان با رفع نواقص فنی، مانع خسارت های بیشتر در سوانح هوایی شوند

باید انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم

هر فرماندار باید حداقل یک نفر از جوانان و بانوان را در کادر مدیریتی خود تعریف کند

«فردگرایی»تمام شده و بی‌اثر است

شورای اسلامی شهر لاهیجان از سرمایه‌گذاران حمایت می کند

اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران

دستگیری و برخورد قانونی با صیادان غیرمجاز دستاورد محسوب نمی‌شود / بایستی رویکردی پیشگیرانه داشته باشیم

انتظار دارم علاوه بر کشفیات، در پیشگیری و درمان نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم

اینکه کار اداری را با اعتقاد انجام دهیم بسیار ارزشمند است

اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران

سید محمد احمدی به سمت فرماندار شهرستان رشت منصوب شد

استاندار گیلان خبر داد : جذب 70 درصدی سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید

15 خبرنگار حماسه حضور مردم آستارا در راهپیمایی 22 بهمن را پوشش می دهند

آغاز راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در استان گیلان

طلیعه چهلمین سال انقلاب در دیار میرزای بزرگ

حماسه ای دیگر در موطن سردار جنگل

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، پررنگ تر از سال های گذشته است

بعد از گذشت چهار دهه همچنان پرصلابت ایستاده ایم

مردم با وجود برخی مشکلات، به انقلاب و نظام اسلامی پشت نمی کنند

نمایش همدلی مردان و زنان با فریادهای الله اکبر در میدان شهرداری رشت

تجدید میثاق شیعه و سنی تالش با امام (ره) و آرمان های انقلاب در 22بهمن

مردم شهرهای آستارا و لوندویل در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند

مردم با حضور گسترده در راهپیمایی نشان دادند حنای دشمنان رنگی ندارد

روایت خروشی دیگر از ساحل نشینان انزلی در بیعت مجدد با انقلاب

فرماندار آستانه: تفکر انقلاب اسلامی به دنیا صادر شده است

مردم با حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن پایبندی خود به نظام را ثابت کردند

کشور نیاز به تقویت همدلی دارد و مهمترین نیاز جامعه، انسجام ملی است

فرمانداراملش انقلاب ایران یک رخدادتاثیرگذاردر تحولات سیاسی جهان بود

سرپرست فرمانداری لاهیجان از راهپیمایان 22 بهمن قدردانی کرد

قدردانی بخشدار آستانه اشرفیه از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده رشت: استفاده از ظرفیت جوانان، حرکت شتابان به سوی توسعه است

مردم وحدت را به عنوان راهبرد عزت ایران سرفراز انتخاب کرده اند

استاندار گیلان: به استفاده از ظرفیت های جوانان و بانوان مصر هستم

نماینده مجلس: برای پیشرفت و توسعه کشور، از ظرفیت جوانان استفاده شود

امام جمعه آستارا رفع مشکلات درمانی این شهرستان را خواستار شد

خطیب جمعه رشت: حضور حماسی مردم ایران در جشن 22 بهمن تماشایی بود

معاون استاندار گیلان: آینده کشور متعلق به جوانان و بانوان است

لزوم هدفمند نمودن اعتبارات پژوهشی

برای ساماندهی اوقات فراغت باید برنامه داشته باشیم

استاندار گیلان: مردم، انقلاب و نظام را از آن خود می‌دانند

استاندار گیلان خبر داد: شناسایی بیش از 400 روستای دارای جذابیت گردشگری در گیلان

استاندار گیلان تاکید کرد : لزوم تدوین برنامه راهبردی و داشتن برنامه میان مدت و بلند مدت در بخش برنج

همایش فاتحان فاو

رونق گردشگری ساحلی با استفاده از ایده های خلاق

استاندار گیلان: مردم انقلاب ونظام را از آن خودمی‌دانند

دکتر امیر محبیان: روحانی درباره همه پرسی توضیح بیشتری بدهد

مردم همیشه در صحنه‌ی گیلان سربلند؛

مردم هرجایی که انقلاب نیاز داشته باشد درصحنه حضور دارند / اتصال راه‌آهن سراسری گیلان به آسیای میانه

دیدار معاون رئیس جمهور در امور مجلس با خانواده شهیدان نیک پی و حسین پور

حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی 22 بهمن

دیدار عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری و استاندار گیلان با آیت‌الله رودباری

دیدار استاندار گیلان با معاون پارلمانی رئیس جمهوری

دیدار آیت الله حسینی بوشهری با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گیلان

کشور نیازمند تقویت انسجام ملی است / تخریب وحدت ملی گام در مسیر دشمن است

راهپیمایی 22 بهمن، وحدت بین ملت را تقویت می‌کند

نیت و خواست همه ی ما رشد و تعالی کشور و انقلاب است / مشکلات مردم تنها مسائل اقتصادی نیست

ورود آیت ا... حسینی بوشهری به گیلان

معاون پارلمانی رئیس جمهور به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد

معاون پارلمانی رئیس جمهور وارد گیلان شد

«آیت الله حسینی بوشهری»درمراسم راهپیمایی22بهمن رشت سخنرانی می کند

یک انقلابی راستین پیرو ولایت فقیه است

آغاز برنامه ملی بازآفرینی شهری «امید» همزمان با سراسر کشور در گیلان

مهمترین اصل دولت در بخش مسکن، حفظ سلامتی و زندگی مردم است

اجرای طرح بازآفرینی شهری با حمایت دولت و توسط مردم انجام می گیرد

ورود معاون پارلمانی رئیس جمهور به گیلان

ادای احترام معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار گیلان به مقام شامخ شهدا

یوم الله 22 بهمن نماد پر شکوه همبستگی و اقتدار ملتی آزاده و سربلند است

باید گیلان شتاب بیشتری برای توسعه بیابد

استاندار گیلان عضو شورای راهبری توسعه مدیریت کشور شد

رشد دولت مانع مبارزه با فساد بروکراسی می شود/قول نماینده رشت به فعالان رسانه ای

انتصاب معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان

دیدار استاندار گیلان با خانواده شهید آیت ا... احسانبخش

انتصاب معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رودبار

برخی از مدیران مشکل دار همچنان در مسند قدرت هستند