آخرین اخبار

سياسي

اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران

گیلان آنلاین - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران خبر داد.

دستگیری و برخورد قانونی با صیادان غیرمجاز دستاورد محسوب نمی‌شود / بایستی رویکردی پیشگیرانه داشته باشیم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دستگیری و برخورد قانونی با صیادان غیرمجاز دستاورد محسوب نمی‌شود؛ بایستی رویکردی پیشگیرانه داشته باشیم.

انتظار دارم علاوه بر کشفیات، در پیشگیری و درمان نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان گفت: انتظار دارم علاوه بر کشفیات، در پیشگیری و درمان نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم.

اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران

گیلان آنلاین - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران خبر داد.

استاندار گیلان خبر داد : جذب 70 درصدی سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست مشترک کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید ، سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید را بالغ بر هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود : تاکنون در حدود 700 میلیارد تومان ، معادل 70 درصد از این مبلغ جذب شده است

آغاز راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در استان گیلان

گیلان آنلاین - رشت - همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، راهپیمایی مردم ولایتمدار و مؤمن در سراسر استان گیلان آغاز شد.

طلیعه چهلمین سال انقلاب در دیار میرزای بزرگ

گیلان آنلاین - رشت - ماه میانی زمستان بود، اما انگار طبیعت نیز از هرم گرمای نفس آزادیخواهان، بهاری شد و امروز، طلیعه چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را در دیار سردارجنگل، میرزای بزرگ به نظاره نشسته ایم.

حماسه ای دیگر در موطن سردار جنگل

گیلان آنلاین - رشت - کلانشهر رشت دیار میرزا کوچک خان جنگلی امروز (یکشنبه) با حضور حماسی و غرور آفرین اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تماشایی تر از همیشه است .

بعد از گذشت چهار دهه همچنان پرصلابت ایستاده ایم

گیلان آنلاین - رشت - امام جمعه شهرستان رضوانشهر گفت: بعد از گذشت نزدیک به چهار دهه، همچنان پرصلابت ایستاده ایم و انقلاب اسلامی ایران قدرتمند تر از گذشته است.

مردم با وجود برخی مشکلات، به انقلاب و نظام اسلامی پشت نمی کنند

گیلان آنلاین - رشت - امام جمعه موقت قم و عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور پرشور مردم در راهیپمایی یوم الله 22 بهمن در سراسر کشور گفت: مردم قدرشناس ایران اسلامی، با وجود پاره ای مشکلات، هرگز به انقلاب و نظام پشت نمی کنند و همواره، وفادار هستند.

نمایش همدلی مردان و زنان با فریادهای الله اکبر در میدان شهرداری رشت

گیلان آنلاین - رشت - مردان و زنان دیار میرزاکوچک خان جنگلی امروز (یکشنبه) با حضور گسترده و باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن و در جشن بزرگ انقلاب در آخرین روز از دهه فجر، با فریادی دشمن شکن خود بار دیگر با آرمان های انقلاب، شهدا و رهبری بیعتی دوباره بستند.

تجدید میثاق شیعه و سنی تالش با امام (ره) و آرمان های انقلاب در 22بهمن

گیلان آنلاین - آستارا - اهالی شیعه و سنی تالش با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن در هفت نقطه تالش، اسالم، چوبر، حویق، لیسار، خطبه سرا و خاله سرا با آرمان های امام (ره) و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

مردم شهرهای آستارا و لوندویل در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند

گیلان آنلاین - آستارا - مردان و زنان ولایتمدار شهرهای آستارا و لوندویل با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، حماسه ای به یاد ماندنی خلق کردند و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم با حضور گسترده در راهپیمایی نشان دادند حنای دشمنان رنگی ندارد

گیلان آنلاین - رشت - نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، نشان دادند حنای دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، رنگی ندارد.

روایت خروشی دیگر از ساحل نشینان انزلی در بیعت مجدد با انقلاب

گیلان آنلاین - انزلی- مردم قهرمان و همیشه در صحنه شهر ساحلی بندرانزلی با حضور چشمگیر و پرشور خود در راهپیمایی دشمن کوب 22 بهمن علاوه بر خلق حماسه حضور، بار دیگر با آرمان های معمار کبیر انقلاب و رهبری بیعت کردند.

مردم با حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن پایبندی خود به نظام را ثابت کردند

گیلان آنلاین - رشت - سرپرست فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیان داشت: مردم انقلابی با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، بار دیگر با تجدید پیمان با نظام، انقلاب، امام راحل، رهبری و شهدا ، پایبندی شان را به جمهوری اسلامی ثابت کردند.

کشور نیاز به تقویت همدلی دارد و مهمترین نیاز جامعه، انسجام ملی است

گیلان آنلاین - لاهیجان - معاون پارلمانی رئیس جمهوری سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی را مهمترین مولفه های قدرت ملی دانست و گفت: امروز کشور نیاز به تقویت همدلی دارد و مهمترین نیاز جامعه ، انسجام ملی است.

قدردانی بخشدار آستانه اشرفیه از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

گیلان آنلاین - رشت - بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه از حضور پرشور و باشکوه مردم بویژه اهالی روستاهای این بخش در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران قدردانی کرد.

مردم وحدت را به عنوان راهبرد عزت ایران سرفراز انتخاب کرده اند

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در پیام مشترکی به مناسبت قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفتند: مردم با این حضور، نشان دادند که وحدت را ضامن تداوم انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور دانسته و به عنوان راهبرد عزت ایران سرفراز انتخاب کرده اند.

نماینده مجلس: برای پیشرفت و توسعه کشور، از ظرفیت جوانان استفاده شود

گیلان آنلاین - رشت - نماینده مردم شهرستان های شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت بهره گیری از ظرفیت های جوانان در پست های مدیریتی گفت: برای پیشرفت و توسعه نظام اسلامی و کشور، بایستی از ظرفیت جوانان بهره گرفته شود.

لزوم هدفمند نمودن اعتبارات پژوهشی

گیلان آنلاین - استاندار در جلسه‌ی شورای برنامه‌ریزی استان بر لزوم هدفمند نمودن اعتبارات پژوهشی استان تأکید کرد و گفت: برای اعتبارات پژوهشی باید یک چارچوب مشخص شو د تا هر ساله دستگاه‌های اجرایی با محوریت یک موضوع مشخص پژوهش‌های خود را انجام دهند.

استاندار گیلان: مردم، انقلاب و نظام را از آن خود می‌دانند

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اینکه مردم، انقلاب و نظام را از آن خود می‌دانند گفت: در خدمت‌رسانی به مردم حق تبعیض نداریم و باید در بخش‌های مختلف پاسخگوی آنان باشیم.

استاندار گیلان خبر داد: شناسایی بیش از 400 روستای دارای جذابیت گردشگری در گیلان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در کمیته تخصصی ساماندهی مسکن روستایی از شناسایی بیش از 400 روستای دارای جذابیت گردشگری در گیلان خبر داد و افزود: باید با بهره‌گیری از ظرفیت و توانمندی این مناطق و ساخت واحدهای بوم‌گردی در جهت جذب گردشگران تلاش کنیم.

استاندار گیلان تاکید کرد : لزوم تدوین برنامه راهبردی و داشتن برنامه میان مدت و بلند مدت در بخش برنج

گیلان آنلاین - استاندار در کمیته تخصصی برنج بر لزوم تدوین برنامه راهبردی و داشتن برنامه میان مدت و بلند مدت در بخش برنج تاکید کرد و افزود : باید در جهت افزایش کمی و کیفی محصول برنج تلاش کنیم و براساس برنامه کار را به پیش ببریم.

همایش فاتحان فاو

گیلان آنلاین - همایش وحدت و همدلی رزمندگان خطه شمال با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در رشت برگزار شد.

رونق گردشگری ساحلی با استفاده از ایده های خلاق

گیلان آنلاین - استاندار ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرای شناگاه های استان گفت: از ایده های خلاق برای طراحی سازه‌های طبیعت محور در مسیر رونق گردشگری ساحلی باید استفاده‌‌ی بهینه شود.

استاندار گیلان: مردم انقلاب ونظام را از آن خودمی‌دانند

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اینکه مردم انقلاب و نظام را از آن خود می‌دانند گفت: در خدمت‌رسانی به مردم حق تبعیض نداریم و باید در بخش‌های مختلف پاسخگوی آنان باشیم.

دکتر امیر محبیان: روحانی درباره همه پرسی توضیح بیشتری بدهد

گیلان انلاین- هنوز مشخص نیست که رئیس جمهوری منظورش از این همه‌پرسی چیست. اگر منظور او همه پرسی است باید ببینیم که ایشان چه موضوعی را برای همه پرسی پیشنهاد و مطرح می‌کند. بعد از طرح موضوع می‌توان نظر داد که آیا مسأله‌ای که ایشان مد نظر دارد آیا نیاز به همه پرسی دارد یا می‌توان از طرق دیگر آن را حل و فصل کرد.

مردم هرجایی که انقلاب نیاز داشته باشد درصحنه حضور دارند / اتصال راه‌آهن سراسری گیلان به آسیای میانه

گیلان آنلاین - معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در جمع راهپیمایان روز 22 بهمن لنگرود گفت: 39 سال از انقلاب می‌گذرد و می‌بینیم که هرجایی که نیاز به حضور و حمایت مردم از نظام باشد آنان صرف‌نظر از نژادها و احزاب درصحنه‌های دفاع از انقلاب حضور پیدا کردند.

دیدار معاون رئیس جمهور در امور مجلس با خانواده شهیدان نیک پی و حسین پور

گیلان آنلاین - همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی معاون رئیس جمهور در امور مجلس با حضور در منزل شهیدان نیک پی و شهید مدافع حرم حسین پور شلمانی با خانواده‌ی این شهیدان دیدار و گفتگو کرد.

حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی 22 بهمن

گیلان آنلاین - نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز همگام با مردم همیشه در صحنه رشت در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کردند.

کشور نیازمند تقویت انسجام ملی است / تخریب وحدت ملی گام در مسیر دشمن است

گیلان آنلاین - معاون پارلمانی رئیس جمهوری در نشست با علماء و روحانیون استان با تاکید بر تقویت اتحاد انسجام ملی گفت: هرکس وحدت ملی را تخریب کند، خواسته یا ناخواسته در مسیر دشمن گام برداشته است.

نیت و خواست همه ی ما رشد و تعالی کشور و انقلاب است / مشکلات مردم تنها مسائل اقتصادی نیست

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست با علماء و روحانیون استان گفت: نیت و خواست همه ی ما رشد و تعالی کشور و انقلاب است؛ آمادگی داریم برای رفع مشکلات مردم و جوانان، به طرق مختلف پای صحبت شما بنشینیم و از هدایت و همفکری تان بهره ببریم.

ورود آیت ا... حسینی بوشهری به گیلان

گیلان آنلاین - آیت ا... سیدهاشم حسینی بوشهری دقایقی پیش با استقبال استاندار گیلان وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد.

یک انقلابی راستین پیرو ولایت فقیه است

گیلان آنلاین - رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی، به تبیین ویژگی های انقلابی گری از دیدگاه امام و ...

آغاز برنامه ملی بازآفرینی شهری «امید» همزمان با سراسر کشور در گیلان

گیلان آنلاین - صبح امروز با حضور و دستور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس همزمان با سراسرکشور برنامه ملی بازآفرینی شهری «امید» در گیلان آغاز شد

مهمترین اصل دولت در بخش مسکن، حفظ سلامتی و زندگی مردم است

گیلان آنلاین - رئیس جمهور صبح امروز در مراسم آغاز اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری «امید»، این طرح را ضمن بازسازی مناطق فرسوده، طرحی نو برای تامین مسکن، از جمله برای خانه اولی ها دانست و با بیان اینکه دولت فروش سریع 50 درصد واحدهای ایجاد شده در طرح بازآفرینی را تضمین می کند، تاکید کرد: ساختمانهایی که تحویل مردم می شود باید در برابر زلزله حداقل 7.5 ریشتری مقاوم باشد.

ورود معاون پارلمانی رئیس جمهور به گیلان

گیلان آنلاین - معاون رییس جمهور در امور مجلس دقایقی پیش با استقبال استاندار گیلان وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد.

باید گیلان شتاب بیشتری برای توسعه بیابد

گیلان آنلاین - معاون پارلمانی رئیس جمهوری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه ترجیح کارهای اساسی بر کارهای سیاسی اهمیت دارد، گفت: باید همه تلاش کنیم استان گیلان شتاب بیشتری برای توسعه بیابد.

در خدمت رسانی به محرومان خود را موظف می دانیم

گیلان آنلاین - معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه امشب در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: در کنار اجرای طرح های عمرانی خود را موظف به خدمت رسانی به محرومان می دانیم تا مشکلات آنان برطرف شود.

شهرستان شفت از ظرفیت های گردشگری و کشاورزی خوبی برخوردار است

گیلان آنلاین - استاندار عصر امروز در مراسم بهره برداری همزمان 152 کیلومتر راه روستایی استان با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه در روستای شالماء شفت با اشاره به اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی گفت: شهرستان شفت از ظرفیت های گردشگری و نیز کشاورزی خوبی برخوردار است که می تواند در این خصوص اشتغالزایی فراوانی ایجاد شود.

هدف گذاری ایجاد یک میلیون و 33 هزار فرصت شغلی در بودجه سال97

گیلان آنلاین - معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در مراسم بهره برداری همزمان 152 کیلومتر راه روستایی استان در روستای شالماء شفت از هدف گذاری دولت در بودجه سال 97 برای ایجاد یک میلیون و 33 هزار فرصت شغلی خبر داد.

بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان از ایستگاه راه آهن

گیلان آنلاین - معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان امشب به صورت سرزده از روند احداث ساختمان ایستگاه راه آهن قزوین- رشت در فلکده بازدید کردند.

اختصاص 95 میلیارد تومان برای تقویت کشاورزی گیلان

گیلان آنلاین - رییس سازمان برنامه و بودجه ظهر امروز در نشست بررسی اجرای مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان از تخصیص حدود 95 میلیارد تومان برای تامین آب و تقویت بخش کشاورزی گیلان خبر داد.

تلاش های دولت تدبیر و امید را نمی توان نادیده گرفت

گیلان آنلاین - رشت- نماینده مردم شهرستان شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش دولت تدبیر و امید را نمی توان نادیده گرفت و دولت در بسیاری از بخش ها خدمتگزار مردم بوده است .

استاندار گیلان : گسترش اشتغال با توسعه‌ی گردشگری در گیلان فراهم می‌شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان صبح امروز در همایش بهره‌برداری از هزار و 700 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: گسترش اشتغال با توسعه‌ی گردشگری در گیلان فراهم می‌شود.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه: سال آینده، سال افزایش اشتغال، فقرزدایی و تامین مسکن محرومان است

گیلان آنلاین - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سال آینده برای دولت دوازدهم، سال اشتغال، فقرزدایی و تأمین مسکن محرومان است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور: دولت با سه برابر کردن مستمری مددجویان، کار بزرگی انجام داد

گیلان آنلاین - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به سه برابر شدن مستمری مددجویان این نهاد گفت: دولت تدبیر و امید با همکاری مجلس شورای اسلامی، کار بزرگی برای مستمری مددجویان تحت پوشش این نهاد و همچنین بهزیستی انجام داد که طی 39 سال قبل، بی سابقه بوده است.

دکتر امیر محبیان: نباید تریبون‌ها را به کسانی داد که شعور مردم را دست کم می‌گیرند

گیلان انلاین- موسس حزب نواندیشان‌،گفت: نباید تریبون‌ها و میکرفون‌ها را به کسانی داد که یا شعور مردم را دست کم می‌گیرند یا برای منافع فردی و جناحی امید به آینده بهتر را در قلوب مردم می‌کشند.

استاندارگیلان: واگذاری 1700 واحد مسکونی، کار مشارکتی ارزشمندی بود

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان گفت: واگذاری 1700 واحد مسکونی در استان که با مشارکت کمیته امداد امام خمینی، سپاه و حمایت جدی دولت انجام شد، کار مشارکتی بسیار ارزشمندی بود.

ایجاد اشتغال مانع مهاجرت از روستاها می‌شود/ نعمت انقلاب اسلامی برای مردم بیان شود

گیلان آنلاین - نماینده ولی فقیه در گیلان امشب در دیدار با رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و استاندار گیلان با بیان اینکه مهارت‌آموزی و ایجاد اشتغال پایدار برای محرومان از فعالیت‌های خوب کمیته امداد است گفت: امر مذکور مانع مهاجرت روستائیان از روستاها به شهرها می‌شود.

استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی در مسیر توانمندسازی مددجویان کمیته‌ی امداد

گیلان آنلاین - استاندارامشب در دیدار با رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بر ضرورت هدایت تسهیلات اشتغال روستایی در جهت توانمندسازی مددجویان کمیته‌ی امداد تأکید کرد و گفت: با استفاده از این تسهیلات می‌توان در بین مددجویان کمیته‌ی امداد اشتغال پایدار ایجاد کرد.

استاندار گیلان: لاهیجان سرزمینی دارای فرصت‌های بی‌نظیرتوسعه ای است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در آیین افتتاح خانه کشتی لاهیجان ، این شهرستان را سرزمینی دارای فرصت‌های بی‌نظیر توسعه ای دانست و با مثبت ارزیابی کردن فضای همدلی و همراهی موجود در شهرستان لاهیجان افزود: امیدوارم با بهره‌گیری از این فضا بتوانیم هرچه بیشتر برای مردم کار کنیم.

دشمن با ناتوان نشان دادن دولت می خواهد جوانان را مأیوس کند

گیلان آنلاین - لاهیجان - امام جمعه شهرستان لاهیجان گفت: دشمنان با ناتوان نشان دادن دولت و اختلاف افکنی در جامعه، می خواهد مردم و جوانان را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی مأیوس کنند.

افتتاح و بازدید برخی پروژه های رشت، صومعه سرا و آستانه اشرفیه با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار گیلان

گیلان آنلاین - همزمان با نخستین روز از طلیعه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار گیلان و معاون رئیس جمهور، برخی پروژه های شهرستان های رشت، صومعه سرا و آستانه اشرفیه افتتاح و بازدید شد.

استقلال امروز ما مرهون مجاهدت‌های کم نظیر شهدای انقلاب اسلامی است / هیچ تفکیکی میان مردم قائل نبوده و معتقدیم همه مردم انقلابی هستند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در اولین روز از ایام‌ا... دهه فجر در مراسم گلباران مزار شهدای انقلاب اسلامی در رشت با بیان اینکه صیانت از استقلال ملّت، وظیفه همه است، اظهار کرد: استقلال امروز ما مرهون مجاهدت‌های کم نظیر انقلابیون و شهدای انقلاب اسلامی است.

کلانتری: رئیس جمهوری، پیگیر ساماندهی وضعیت پسماند استان های شمالی است

گیلان آنلاین - رشت - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، پسماند را از معضلات استان های گیلان و مازندران دانست و گفت: رئیس جمهوری اهتمامی جدی برای ساماندهی پسماند در استان های شمالی دارد و و پیگیر این موضوع است.

آغاز برنامه های گرامیداشت سی و نهمین دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان

گیلان آنلاین - رشت - برنامه های گرامیداشت سی و نهمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در نخستین روز این دهه فرخنده، با ادای احترام مسئولان استان گیلان به مقام شامخ شهیدان آغاز شد.

فرماندار: چشم اندازهای جدید در حوزه تجارت و سرمایه گذاری آستارا ایجاد می شود

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار آستارا گفت: با برگزاری همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری در آستارا، چشم انداز های جدید در حوزه تجارت این شهرستان ایجاد خواهد شد.

ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در همایش تجلیل از سرمایه گذاران و کارآفرینان برتر استان بر ضرورت فرهنگ کار آفرینی در جامعه تاکید کرد و افزود : با قابلیت های منحصر به فرد گیلان و با تلاش همگان خواهیم توانست کارهای متمایز و متفاوتی را در جهت توسعه و رونق اقتصادی استان رقم زنیم .

اخبار خواندنی

افتتاح 983 پروژه طی دهه فجر در گیلان

استاندار گیلان : برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه گردشگری

استاندار گیلان خبر داد : افتتاح 983 پروژه با هزینه ای بالغ بر هزار و 183 میلیارد تومان در دهه فجر سال جاری

استاندار گیلان خبر داد : برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه گردشگری

دستگیری یکی از مدیران ارشد گیلان به اتهام تضییع حقوق دولتی

بازدید استاندار گیلان از طرح ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهر رود واحیای تالاب عینک رشت

بازدید استاندار گیلان از پروژه ساماندهی رودخانه زرجوب و گوهر رود واحیای تالاب عینک رشت

ممانعت از اجرای پروژه توسط برخی مدیران در آستارا قابل قبول نیست

اعلام آمادگی تشکل های مردم نهاد برای همکاری در بحران برف

دستگاه های امدادرسان برای مدیریت شرایط جوی آمادگی کامل دارند

افتتاح 80 پروژه شهری و روستایی بندرانزلی با اعتبار 39 میلیارد ریال

عمل به اقتصاد مقاومتی، معیار ارزیابی مسئولان بندرانزلی است

استاندار گیلان: عمران و آبادانی استان در گرو وجود دست‌اندرکاران توانمند در حوزه‌ی صنعت ساختمان است

مردم معترض برانداز نیستند؛ مسئولان ناکارآمد براندازند

امام جمعه آستارا: تولید ملی و امنیت داخلی از دستاوردهای انقلاب است

امام جمعه انزلی: دهه فجر از بهترین مناسبت های ملی و مذهبی است

رحیم صفوی: ایران، نیازمند مدیریتی جهادی و درک مشترک برای رفع مشکلات است

بازدید وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گیلان از مجتمع بوم گردی کتام سقالکسار

آغاز پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

فقر زدایی و اشتغال دو برنامه دولت تا سال 1400

آغاز پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استان گیلان

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گیلان از یک واحد تولیدی سرنگ

نماینده ولی فقیه در گیلان: نماز درس زندگی برای مسلمانان است

مردم از مسئولان حفظ دین در شئونات اداری را انتظار دارند

حضور در صحنه، پاسخگو بودن و انضباط در خدمت‌رسانی از اولویت‌های مقاطع بحرانی است

پدافند غیرعامل باید بطور دقیق در طرح آمایش سرزمین دیده شود

دیدار استاندار با خانواده شهدای گیلانی نفتکش "سانچی"

رئیس سازمان مدیریت گیلان: قبل از اعلام آمارها، صحت ارقام بررسی شود

مسئولانی که فقط طرح مسئله می‌کنند بی‌کفایت هستند

ارائه آمارهای دقیق جمعیتی نقش موثری در برنامه‌ریزی کشور دارد

حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در مراسم یادبود شهدای خدمت بندرانزلی

استاندار گیلان : ثبت به موقع وقایع حیاتی و ارائه آمارهای دقیق جمعیتی نقش موثری را در برنامه ریزی های کشور ایفاء می کند

پیوند تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد / انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند

پیوند درست تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد / انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند

با دولتی کردن اماکن خدماتی مخالفم / مسئولیت‌پذیری ما در انجام امور، منتهی به مسئولیت‌پذیری مردم خواهد شد

مطالبه‌گری حق مردم است/ نباید پشت مشکلات سنگر بگیریم

محبیان: مسئولان به جای نمایش اختلاف، در رفع مشکلات مردم بکوشند

امام جمعه آستارا: مراقب توطئه های دشمنان از طریق فضای مجازی باشیم

خطیب جمعه انزلی: جنگ روانی مهمترین راهبرد امروز دشمنان است

خطیب جمعه رشت: مسئولان مطالبات بحق مردم را برآورده کنند

باید مدیریت از حالت بخشنامه ای خارج شده و مبسوط الید شود

قصد داریم هر سال یک یا 2 نفر از دهیاران جوان را به عنوان بخشدار منصوب کنیم / نباید شرایط را به قدری سخت بگیریم که از هدف جا بمانیم

علیرضا انصاری؛ مردی از جنس تدبیر و امید

استاندار گیلان: بیشتر از 50 درصد سهم تسهیلات رونق تولید استان در سال 96 تاکنون جذب شده است

استاندار گیلان تأکید کرد: لزوم تقویت رخدادهای فرهنگی در جامعه

استاندار گیلان : همگان باید در جهت تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه تلاش کنیم / ضرورت برگزاری هر چه باشکوهتر مراسمات نکوداشت شهدا

دفن زباله در سراوان رشت رنج آور است/برخی در جریان اتفاق های اخیر، موج سواری کردند

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه واستاندارگیلان درپی درگذشت کارکنان نفتکش

پیام تسلیت مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار درپی در گذشت تعدادی از فرزندان برومند گیلانی درحادثه دلخراش آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی

برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در لاهیجان

استاندار گیلان خبر داد: احداث 5 هزار واحد بوم‌گردی تا 18 ماه آینده

استاندار گیلان : تربیت نسل آینده و به فعلیت در آوردن استعداد دانش آموزان از مهمترین اولویت ها است

استاندار گیلان خبر داد: هدف‌گذاری 5 هزار واحد بوم‌گردی در 18 ماه آینده

مجموعه قضایی در کمک به توسعه ی استان همراه مدیران است

آیت الله هاشمی؛ از تخت تا تخته!

امام جمعه آستارا: مردم در راهپیمایی اتحاد و وحدت، جواب دشمنان را دادند

خطیب جمعه رشت: مردم با هوشیاری، پشتیبانی از ولی فقیه را اعلام کردند

شهامت و سلامت از خصایص مدیران موفق است / برخی مشکلات خود ساخته است و سبب می‌شود دستگاه‌های اجرایی دست به عصا راه روند

در بسیاری از موارد تشخیص مدیریتی می‌تواند راه‌گشا باشد

وحدت؛ راه صیانت از دستاوردهای انقلاب

استاندار گیلان : باید به صورت کلان ، جامع‌ و فرابخشی به موضوعات توسعه‌ای استان نگریست

استاندار گیلان در خطاب به مدیران : بخشنامه و مقررات را به گونه‌ای تفسیر نمایید که تسهیل کننده کار مردم باشد

استاندار گیلان خبر داد : تشکیل کمیته های بهداشت و درمان به صورت مجزا در استان

استاندار گیلان : اجازه نخواهم داد هیچ کشاورزی بدلیل کم آبی از فعالیت کشاورزی خود در فصل زراعی آتی محروم بماند

نقش تأثیرگذار ظرفیت های گیلان در تقویت مناسبات با کشورهای حاشیه‌ی دریای خزر

ناوگان حمل و نقل عمومی شهر رشت باید ارتقاء یابد

استاندار گیلان: سامانه‌ی جامع اطلاعات جغرافیایی، شفافیت را به دنبال دارد

بازدید استاندار گیلان از مراحل احداث پروژه راه آهن رشت - قزوین

مردم مرزنشین آستارا در محکومیت نا آرامی های اخیر راهپیمایی کردند

راهپیمایی مردم تالش در چهار نقطه این شهرستان در محکومیت نا آرامی ها

حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار گیلان در اجتماع وحدت آفرین مردم در رشت

مردم گیلان: دشمنان بدانند با هم متحد هستیم / نا آرامی در کشور محکوم است

سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای راه‌اندازی خطوط گردشگری دریایی گیلان

انتصاب دبیران کمیته های تخصصی 48 گانه استان از سوی استاندار گیلان

استاندار از سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومانی در حوزه‌ی گردشگری دریایی گیلان خبر داد

ضرورت توسعه برگزاری مسابقات کشتی در روستاهای استان

دهه فجر فرصت مغتمی برای مرور آرمان های انقلاب است

ایجاد فضای مجازی سالم و حفظ وحدت در همه نیروهای انقلابی ضرورت دارد

امام جمعه آستارا: مشکلات اقتصادی کشور، با نظم و امنیت حل می شود

امام جمعه لاهیجان: اتحاد بین اقشار مختلف جامعه باید تقویت شود

خطیب جمعه رشت: بصیرت و پیروی از ولایت راه سربلندی در فتنه هاست

خانه مطبوعات استان گیلان نا آرامی های اخیر را محکوم کرد

بازدید هوایی استاندار از نوار ساحلی گیلان

مردم لاهیجان بیزاری خود را از آشوبگری فریاد زدند

معاون استاندارگیلان:برای عبورازبزنگاه هابه جلب اعتمادمردم نیاز داریم

فرماندار: بصیرت مردم آستارا در بی اعتنایی به القائات دشمن، ستودنی است

سهم دولت درخصوص مطالبات چایکاران پرداخت شده است

امام جمعه رشت: دشمن با توهین به مسئولان به دنبال بی هویت کردن جامعه است

مردم آستانه اشرفیه نا آرامی های اخیر در کشور را محکوم کردند

ریشه صهیونیسم در منطقه را می‌سوزانیم/ آمریکا خواب نفوذ در منطقه را دیگر نخواهند دید

ولایتی:دولت همه تلاش خودرابرای کاهش گرانی وکمبودها به کار گرفته است

همه با هم برای بهبود شرایط رشت گامی مؤثر برداریم / این کشور، نظام و انقلاب متعلق به همه مردم است؛ کاری نکنیم بستر برای سوء استفاده‌ دشمنان نظام اسلامی فراهم گردد

فرماندار آستانه اشرفیه :امنیت کشور ، میراث ارزشمند شهداست

استاندار گیلان: همه باید پاسخگو باشیم و برای کشور دلسوزی کنیم

حل مشکلات در قالب وحدت سران سه قوه میسر می‌شود

فرماندار تالش: قدر نظام اسلامی و امنیت حاکم را بدانیم

ایرج شاهی از اهالی سنت تالش معاون فرماندار این شهرستان شد

ضرورت هوشیاری برای حفظ امنیت ملی!

مردم، صفوف خود را از اخلال گران نظم عمومی جدا می کنند / مطالبات از مسیر قانونی به گوش مسئولان برسد

دشمن در فضای مجازی بدنبال از بین بردن امید است/ در سایه برنامه های قانونی، به حقوق خود می رسیم

لزوم تقویت وجدان کاری در تمامی بخش‌های دولتی و غیردولتی

ضرورت ارتقای کیفیت مراکز بازپروری/ بسته های حمایتی تقویت شود

ضرورت اتخاذ سیاست‌های ترغیبی جهت ارتقاء کیفیت مراکز نگهداری و بازپروری معتادین

استاندار گیلان: فضای عقلانی و صمیمی برای رفع مشکلات وجود دارد

استاندار گیلان: در انتصابات به جوانان اعتماد دارم

از همه انتظار دارم همگام با هم و در سایه‌ی تعامل و خرد جمعی برای پیشبرد اهداف متعالی نظام اسلامی تلاش کنند

از همه انتظار دارم همگام و همراه با هم و در سایه‌ی تعامل، همفکری، مشارکت عمومی و خرد جمعی برای پیشبرد اهداف متعالی نظام اسلامی تلاش کنند

استاندارگیلان: هرکس نمی‌تواند برای مردم کار کند، از منصب خود خداحافظی کند

استاندار گیلان: تضارب آراء برای پیشرفت جامعه نیاز است

نماینده مجلس: عده ای در تجمع ها ، سوءاستفاده می کنند / مردم آگاه باشند

تقویت اعتماد عمومی ، مهمترین اصل در حقوق شهروندی است

عملکرد مثبت مدیران، رضایتمندی مردم را درپی دارد

شباهت های اپوزیسیونی ثابت قدم و احمدی نژاد

از اعتراض‌ها برای تسویه‌حساب استفاده نكنید

همه در قبال معیشت مردم مسئول هستیم / وظیفه داریم امید را تقویت کنیم

مردم انزلی به آرمان های انقلاب اسلامی لبیکی دوباره گفتند

مصلحی: دشمن برای مقابله با انقلاب طراحی جدیدی کرده است

مسئولان از تفرقه افکنی دشمن بین جوانان و انقلاب جلوگیری کنند

نماینده مجلس: اجازه سوء استفاده به ضد انقلاب و دشمنان را ندهیم

حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دی در رشت

امام جمعه لاهیجان: باید متحد باشیم / نباید اعتماد مردم از بین برود

امام جمعه آستارا: حماسه 9 دی جلوه همدلی مردم در دفاع از انقلاب است

خطیب جمعه رشت: نهم دی ماه، روز بصیرت است

8 و 9 دی؛ روز انعکاس پایبندی مردم به اصل ولایت فقیه

نماینده مجلس: اعتماد مردم مهمترین سرمایه است، نباید به تاراج رود

نماینده مجلس: رویکرد دولت در بودجه واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی است

نخبگان و علمای اهل سنت گیلان اقدام رئیس جمهوری آمریکا را محکوم کردند

مرزهای آبی و خشکی گیلان باثبات ترین و امن ترین مرزهای کشور است

معرفی بخشداران لوندویل آستارا و کرگانرود تالش

در مقابل جان شهروندان مسئولیم

عضویت سه نماینده گیلان در کمیسیون تلفیق بودجه 97

استاندار گیلان: جوانان در بزنگاه های تاریخی پشتیبانی از انقلاب را ثابت کرده اند

تاکید فرماندار املش بر اجرای دولت الکترونیک

خانواده بستر اصلی شکل گیری شخصیت انسان است و شهید نوری از این بستر نهایت بهره را برد

این پشیمان زاده های عبوری!

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت بهره‌گیری از توانمندی جوانان در عرصه‌های مدیریتی

بازدید استاندار گیلان از شرکت سهامی گیلان کشتار

انتصاب سرپرست فرمانداری های رشت، لاهیجان، رودسر و ماسال

همزمان با سفر استاندار گیلان به صومعه سرا :

استاندار گیلان تأکید کرد: ضرورت تعامل هرچه بیشتر میان دستگاه‌های اجرایی

دیدار استاندار گیلان با اقشار مختلف مردم

مهمترین نیاز جدی امروز مردم بحث اشتغال فرزندانشان است

بازدید استاندار گیلان از پروژه راه فومن- پونل شهرستان صومعه سرا

استاندار گیلان: از مدیران مؤکداً می خواهم تشریفات زائد را در کارهای اداری حذف کنند

انتصاب سرپرست فرمانداری های رشت، لاهیجان، رودسر و ماسال

آلودگی هوا،محصول بی برنامگی دوران خانم ابتکار

اصلاح طلبان در تله روحانی

بازدید استاندار گیلان از پروژه کنارگذر مرجقل شهرستان صومعه سرا

دبستان 6 کلاسه برکت شهید علیرضا خلوص دهقان‌پور صومعه‌سرا افتتاح شد

بازدید از آسایشگاه معلولین غرب گیلان