آخرين مطالب

سياسي

امام جمعه آستارا: نظارت بر بازار جدی گرفته شود

پیام گیلان - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: نظارت بر بازار این شهرستان و برخورد با تخلفاتی نظیر گرانفروشی ضروری است و اتاق اصناف نباید در این زمینه کوتاهی کند.

کشور بزودی شاهد تحول اقتصادی مطلوبی خواهد بود

پیام گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت بیان کرد: بزودی ایران اسلامی شاهد تحول اقتصادی مطلوبی خواهد بود و عملکرد آن در اختیار مردم قرار می گیرد.

برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر به دنبال راهکارهای اساسی باشیم

پیام گیلان - استاندار گیلان با بیان اینکه راهکار مبارزه با قاچاق مواد مخدر، سختگیری و کند کردن روند ترخیص کالا در مبادی گمرکی استان نیست، تاکید کرد: توصیه می کنم برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر به دنبال راهکارهای اساسی باشیم.

آماده سازی زیرساخت های مناسب به منظور شکوفایی استعدادهای ورزشی

پیام گیلان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان بر ضرورت آماده سازی زیرساخت های مناسب به منظور شکوفایی استعدادهای ورزشی تأکید کرد و گفت: موانع و کمبودهای موجود در بخش‌های ورزشی شهرستان ماسال شناسایی و رفع شود.

برای مواجهه با تغییرات جمعیتی باید آماده شویم

پیام گیلان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به مهاجر پذیر بودن استان های ساحلی گفت: باید برای مواجهه با تغییرات جمعیتی بویژه در شهرهای شمالی کشور آماده باشیم.

افزایش ناجیان غریق به درستی مدیریت شود

پیام گیلان - معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان با بیان اینکه توسعه گردشگری در مرحله اول نیازمند فراهم نمودن بسترهای امن در حوزه اجتماعی،فرهنگی و انسانی است ، افزایش ناجیان غریق را امری مهم دانست که باید به درستی مدیریت شود.

استاندار گیلان شهرداران را موظف به حمایت از گسترش اجرای تئاتر کرد

پیام گیلان - استاندار گیلان با اشاره به اینکه نگاه حمایتی بخش‌های عمومی و خصوصی بویژه شهرداری‌ها از تئاتر منجر به ترویج و گسترش آن می‌شود گفت: شهرداران موظف به حمایت از گسترش اجرای تئاتر با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها هستند.

استاندار گیلان در نشست با خانواده سازمان امور مالیاتی استان تاکید کرد شفاف سازی در نحوه هزینه کرد مالیات به کاهش فرار إز پرداخت مالیات منجر میشود

پیام گیلان - استاندار گیلان شفاف سازی در نحوه هزینه کرد مالیات توسط سازمان امور مالیاتی در کشور را مهم قلمداد و خاطرنشان کرد: رفتار شفاف ما در سیستم عملکرد اداره امور مالیاتی، به کاهش فرار از پرداخت مالیات، کمک قابل توجهی می کند.

آغاز عملیات اجرایی چهار خطه کردن محور رشت- جیرده

پیام گیلان - استاندار گیلان از آغاز عملیات اجرایی چهار خطه کردن محور رشت- جیرده خبر داد و گفت: با افتتاح پروژه راه آهن قزوین- رشت و با وجود ایستگاه این پروژه در این مسیر تردد افزایش پیدا می‌کند که با چهار خطه کردن این محور شاهد کاهش حوادث و تسهیل در رفت و آمد خواهیم بود.

بیشترین شکایت به کمیسیون اصل 90 از شهرداری هاست

پیام گیلان - آستارا - سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین شکایات واصله به این کمیسیون از شهرداری های کشور است و وجود نارضایتی عمومی از این نهاد را در کشور نشان می دهد.

در مواجهه با مردم باید اقناعی عمل کرد/ اداره فرهنگ جامعه با سیاست امکان پذیر نیست

پیام گیلان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در همایش روز ملی عفاف و حجاب با بیان اینکه انسان موجودی کرامت جو است و اجبار را بر نمی تابد، اظهار داشت: در مواجهه با مردم باید اقناعی عمل کرد.

جذب حداکثری سهم گیلان از محل اعتبارات ملی یکی از شاخص های ارزیابی مدیران استانی است

پیام گیلان - استاندار گیلان با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد اعتبارات قانون بودجه به صورت متمرکز در اختیار وزارتخانه‌ها و سازمان های تابعه کشوری است گفت: جذب حداکثری سهم گیلان از محل اعتبارات ملی توسط دستگاه های اجرایی استانی یکی از شاخص های ارزیابی مدیران است

مجوز تاسیس 14 دهیاری در تالش صادر شد

گیلان آنلاین - آستارا - بخشدار مرکزی تالش از صدور مجوز تاسیس 14 دهیاری در این بخش از وزارت کشور و استانداری گیلان به منظور تسریع و تسهیل خدمات رسانی به روستائیان خبر داد.

دشمن برای حذف عفت در جامعه اسلامی برنامه دارد

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: از بین بردن حیا و عفت در جامعه اسلامی جزو برنامه های دشمنان است و اقشار مختلف به خصوص بانوان، باید نسبت به این امر آگاه باشند.

حج عامل استواری امت اسلامی است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به درپیش بودن هفته حج گفت: حج ، تامین کننده منافع عموم مسلمانان و عامل استواری امت اسلامی است.

دولت تدبیر و امید به ایجاد محدودیت نمی اندیشد

گیلان آنلاین - آستارا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تالش با اشاره به فراهم شدن فضا برای سخنرانی مخالفان دولت در این شهرستان گفت: دولت تدبیر و امید از ظرفیت بالایی برخوردار است و هرگز به ایجاد محدودیت نمی اندیشد.

مردم از همه ما مسئولین می توانند سوال کنند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه مردم از همه ما مسئولین می توانند سوال کنند تصریح کرد : مهمترین بخش از حقوق شهروندی ، پاسخگویی دستگاههای اجرایی ، نهادهای دولتی و عمومی در مقابل مردم است .

نباید به هر بهانه ای آزادی مردم محدود شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با تاکید بر اینکه نباید به هر بهانه ای آزادی مردم محدود شود و کسی مجرم نیست مگر اینکه در دادگاه صالحه اثبات شود، تصریح کرد: متاسفانه گاهی پیش از اینکه جرم یک شخص توسط مراجع ذی صلاح محرز شود، برخوردی بدتر از اصل مجازات با متهم صورت می گیرد که این نوع برخورد ابدا شایسته و زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

نصب علائم جاده‌ای مطلوب در گیلان تا پایان سال توسط راهداری نهایی شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به اینکه نصب تابلوهای ایمنی و اخباری کاهش تصادفات را به دنبال دارد گفت: نصب علائم جاده‌ای مطلوب در نقاط مختلف گیلان بویژه مناطق حادثه خیز تا پایان سال توسط راهداری و حمل ونقل جاده نهایی شود

حمایت از ورزش‌های همگانی در راستای توسعه ورزش‌های قهرمانی است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان حمایت از ورزش‌های همگانی را در راستای توسعه ورزش‌های قهرمانی دانست و گفت: ورزش‌های همگانی و خانوادگی نشاط اجتماعی را در جامعه ترویج می‌کنند.

ضرب الاجل استاندار گیلان برای جذب اعتبارات اسناد خزانه

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه بررسی اسناد خزانه استان بر ضرورت جذب اعتبارات اسناد خزانه توسط مدیران دستگاه های اجرایی استان تاکید و تصریح کرد: اجازه نمی دهم با سرنوشت اعتبارات استان بازی شود.

توسعه آستارا، روابط ایران و جمهوری آذربایجان را تقویت می کند

گیلان آنلاین - آستارا - معاون اقتصادی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: توسعه راه آهن و بندر شهرستان مرزی آستارا در غرب استان گیلان، روابط اقتصادی و تجاری ایران و جمهوری آذربایجان را تقویت می کند.

مردم با بصیرت ایران اجازه سوءاستفاده به دشمن نمی دهند

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی اجازه سوءاستفاده دشمنان نظام و انقلاب نمی دهند و این، بزرگترین افتخار و سرمایه است.

برق دستگاه های اجرایی پرمصرف قطع می شود

گیلان آنلاین - استاندار بر ضرورت کاهش مصرف برق توسط دستگاه های اجرایی استان به منظور صیانت از مصارف خانگی و واحدهای تولیدی تاکید و تصریح کرد: برق دستگاه های اجرایی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف بیشتری داشته باشند، قطع می شود

در سایه تعامل و همراهى نتایج بهترى حاصل مى شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان وضعیت کشور در منطقه را حساس قلمداد کرد و با بیان اینکه نمى توانیم نسبت به آینده کشور و استان بى تفاوت باشیم، تصریح کرد: در سایه تعامل و همراهى نتایج بهترى حاصل مى شود.

عملکرد مسئولان موجب اعتمادافزایی مردم است

گیلان آنلاین - انزلی - فرماندار بندرانزلی با تاکید بر لزوم خدمتگزاری بیش از پیش به مردم و افزایش رضایتمندی آنان، عملکرد مسئولان را موجب افزایش اعتماد عمومی به نظام مقدس اسلامی دانست.

تزریق نا امیدی در جامعه، راهبرد دشمنان نظام است

گیلان آنلاین - رشت - فرماندار شهرستان صومعه سرا تزریق نا امیدی در جامعه را راهبرد دشمنان برای سلطه جویی بر نظام اسلامی و ملت ایران دانست و بر ضرورت هوشیاری آحاد مردم تاکید کرد.

تقویت انسجام ملی، راه مقابله با دشمنی هاست

گیلان آنلاین - لاهیجان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به وضع محدودیت ها و تحریم ها علیه ملت ایران گفت: تقویت انسجام ملی، راه مقابله دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد : مدیران در دوران خدمتی خود منشاء تاثیر باشند

گیلان آنلاین - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه مدیران در دوران خدمتی خود منشاء تاثیر باشند تصریح کرد : در هر جایگاهی که باشیم وظیفه خدمت رسانی به مردم را داریم .

انسجام ملی سد محکمی در برابر آسیب ها است

گیلان آنلاین - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار تهدیدخارجی در هر جامعه ای را منجر به انسجام ملی دانست و تصریح کرد : انسجام ملی سد محکمی در برابر آسیب ها است .

توسعه امانت داری ، رویکردی کارآمد در حفظ منابع ملی است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در دیدار با معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور شیوه امانت داری را رویکردی کارآمد در حفظ منابع ملی دانست و اشاعه این فرهنگ را موجب منافع برای دولت و ملت اعلام نمود.

درخت تنومند انقلاب اسلامی، استوار ایستاده است

گیلان آنلاین - انزلی - امام جمعه موقت انزلی با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان نظام و انقلاب اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی با گوشت و پوست مردم ایران عجین شده و درخت تنومند انقلاب، استوار ایستاده و بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

راهکار رفع مشکلات اقتصادی کشور، همدلی است

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه موقت شهرستان آستارا گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی کشور نیازمند همدلی مردم و مسئولان هستیم و باید با وحدت، از موانع عبور کنیم.

فتنه های دشمن، با بصیرت مردم خنثی شده است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه دشمنان ایران علیه ایران اسلامی هیچ وقت آرام نمی نشینند، گفت: نقشه های همیشگی و فتنه های دشمن، با بصیرت و حضور آگاهانه مردم همواره نقش بر آب بوده و باز هم اینگونه است.

جلسه هماهنگی مصوبات سفر رئیس جمهوری به گیلان

گیلان آنلاین - جلسه هماهنگی مصوبات سفر رئیس جمهوری به گیلان با حضور استاندار گیلان و رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

اهالی قلم برای ایجاد فضای شفاف و هم‌گرایی در راستای منافع ملی بکوشند

گیلان آنلاین - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه اهالی قلم برای ایجاد فضای شفاف و هم‌گرایی در راستای منافع ملی بکوشند گفت: باید واقعیت ها را بیان کنیم و در فضایی که عوام‌فریبی رواج یافته، اصحاب قلم وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

شهید انصاری عمر خود را در خدمت اسلام بود

گیلان آنلاین - رشت - وزیر کشور در پیامی به مناسبت سی و هفتمین سالگرد شهادت تنها استاندار شهید کشور گفت: شهید علی اخوین انصاری عمر دنیایی خود را بدون وقفه در خدمت اسلام و ارزش های انسانی بود.

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی در رشت برگزار شد

گیلان آنلاین - مراسم سی و هفتمین سالگرد شهادت شهید انصاری تنها استاندار شهید کشور و شهید نورانی معاون عمرانی استانداری و گرامیداشت یاد و خاطره257 شهید کارمند استان گیلان برگزار شد.

صرفه جویی هر چه بیشتر ادارات، صاحبان صنایع و شهروندان در مصرف برق

گیلان آنلاین - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان از کمبود تولید روزانه پنج هزار و 300 مگاواتی برق در کشور خبر داد و خواستار صرفه جویی هر چه بیشتر ادارات، صاحبان صنایع و شهروندان در مصرف برق شد و افزود: با توجه به افزایش میزان مصرف برق به ناچار مجبور به قطعی برق هستیم.

دستگاه های نظارتی و قضایی وظیفه سنگینی در خصوص مقابله با پدیده قاچاق بر دوش دارند

گیلان آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان؛ وضعیت امروز جامعه، تجربیات بدست آمده از گذشته و مدل‌های اقتصادی مختلف نظیر دو نرخه شدن ارز را عوامل مؤثر در افزایش میزان جرائم و تخلفات دانست و با بیان اینکه دستگاه های نظارتی و قضایی وظیفه سنگینی در خصوص پیشگیری و مقابله با پدیده قاچاق کالا و ارز بر دوش دارند، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد با جدیت بیشتری در این خصوص عمل شود.

پرداختن به ورزش تعالی اجتماعی و خودسازی فردی را به دنبال دارد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در دیدار با ملی پوش گیلانی در بازی های جام جهانی: برنامه ریزی صحیح برای فراغت جوانان و نوجوانان یک امر مهم است که تعالی اجتماعی و خودسازی فردی را به دنبال دارد.

انتصاب های جدید در تعدادی از فرمانداری ها

گیلان آنلاین - طی احکامی جداگانه از سوی استاندار گیلان انتصاب های جدید در حوزه استاندار ، فرمانداری های لاهیجان، رودبار، تالش، انزلی، سیاهکل، صومعه سرا، بخشداری های دیلمان ، رحمت آباد و بلوکات انجام پذیرفت .

تعریف 17 روستای بدون بیکار با اشتغالزایی هزار و 125 نفر در استان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان از تعریف 17 روستای بدون بیکار با اشتغالزایی هزار و 125 نفر در استان خبر داد و افزود : برای تحقق این مهم 22 میلیارد تومان تسهیلات پیش بینی گردیده که امیدواریم حمایت های لازم از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این راستا صورت پذیرد .

جیب‌های بسیاری به بهانه دور زدن تحریم پر شد

گیلان آنلاین - نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی شفاف‌سازی در نحوه تخصیص ارز را موجب جلوگیری از فساد و رانت دانست و گفت: بروز پدیده‌هایی مثل ...

رسیدن به توسعه پایدار مستلزم بهره مندی از امنیت است

گیلان آنلاین - سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان در دیدار با معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: بهره مندی از امنیت الزامی برای رسیدن به توسعه پایدار است.

کسب رتبه اول کشور در شاخص گزارش اجرا، راهبری و پایش برای استان گیلان

گیلان آنلاین - بر اساس ارزیابی دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، گیلان در شاخص گزارش اجرا، راهبری و پایش رتبه اول کشور، در شاخص محتوا رتبه 4 کشور و در مجموع در رده استانهای شایسته و درحد انتظار قرار گرفت.

تغییر ساعت کاری اداره های دولتی گیلان

گیلان آنلاین - شروع ساعت کاری اداره های دولتی ، دستگاه های اجرایی و بانک های گیلان از فردا تا پایان تیرماه به ساعت 6 و 30 دقیقه تغییر کرد.

همچنان از دولت روحانی و استاندار جوان و باتجربه گیلان حمایت می کنیم

گیلان آنلاین - رشت - نایب رئیس حزب ندای ایرانیان شاخه گیلان با تصریح اینکه بزودی بخشی از برنامه های توسعه ای استان محقق خواهد شد، گفت: همچنان از دولت روحانی و استاندار جوان و باتجربه گیلان حمایت می کنیم.

استاندار گیلان خبر داد : بهره برداری از بیمارستان های در دست ساخت لاهیجان، لنگرود و تالش در سال جاری

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در بازدید از روند پیشرفت پروژه بیمارستان‌های لاهیجان و لنگرود از بهره برداری بیمارستان های در دست ساخت لاهیجان، لنگرود و تالش در سال جاری خبر داد.

تشکل های مردم نهاد گیلان تقویت می شوند

گیلان آنلاین - سرپرست اداره کل امور اجتماعی استانداری گیلان با تاکید بر ضرورت تقویت تشکل های مردم نهاد از آموزش های ویژه برای فعالان این نهاد اجتماعی خبر داد.

هدف دشمن ایجاد شکاف بین مردم است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: هدف دشمن، ایجاد شکاف و رخنه بین مردم است و باید بیشتر از قبل، هوشیاری لازم را داشته باشیم.

امام جمعه آستارا: با اخلالگران اقتصادی برخورد شود

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: دشمنان از ناحیه اقتصاد قصد ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند و باید با اخلاگران و مفسدان اقتصادی برخورد قانونی صورت گیرد.

وحدت، راه ساماندهی وضعیت اقتصادی است

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار بندر آستارا گفت: وحدت و همدلی مردم و مسئولان با اتکا به تاکیدات مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی، راهکار برون رفت از مشکلات و ساماندهی وضعیت اقتصادی است.

حضور وزیر اطلاعات و استاندار گیلان در مراسم سالگرد شهادت حجت الاسلام افتخاری نماینده فقید مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی

گیلان آنلاین - وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و استاندار گیلان با سفر به شهرستان فومن در مراسم سالگرد شهادت حجت الاسلام افتخاری نماینده فقید مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.

تا زمانی که پیوند بین مردم با ولایت وجود دارد، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند

گیلان آنلاین - وزیر اطلاعات به دسیسه های دشمنان برای فاصله انداختن بین ملت ایران از مسیر ولایت اشاره و تصریح کرد: تا زمانی که پیوند بین مردم با ولایت وجود دارد، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند

کیفیت ساخت و سازها با پیوست پدافند غیرعامل همراه باشد

گیلان آنلاین - سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان گفت : استحکام زیرساخت ها در حوزه های راه، ابنیه و ساخت و ساز باید استاندارد سازی شده و کیفیت آن ها با پیوست پدافند غیرعامل همراه باشد.

تقدیر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از بکارگیری جوانان و بانوان در مناصب مدیریتی

گیلان آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در راستای بخشنامه مهم استاندار گیلان مبنی بر بکارگیری جوانان و بانوان در مناصب مدیریتی، از سه مدیر استانی تقدیر کرد.

وزیر اطلاعات به گیلان سفر می کند

گیلان آنلاین - رشت- حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات به منظور سخنرانی در مراسم سالگرد شهادت «حجت الاسلام محمدحسین افتخاری» نماینده ادوارگذشته شهرستان فومن به گیلان سفر می کند.

دولت تمام دانش و تجربه خود را برای بی اثر کردن تحریم‌ها به کار خواهد گرفت

گیلان آنلاین - معاون اول رییس جمهور گفت: آمریکایی‌ها تصور می‌کنند با مثلث شومی که از طریق سعودی‌ها و رژیم صهیونیستی بوجود آورده اند می‌توانند از طریق فشار بر اقتصاد ایران ملت ایران را تسلیم خود کنند، اما تاریخ کشور ما نشان می‌دهد که ملت ایران زیر بار حرف زور بیگانگان نمی‌رود.

مناطق آزاد کانون اصلی توسعه کشور هستند/ همه مدیران کشور برای مقابله با تحریم‌ها باید برنامه داشته باشند

گیلان آنلاین - معاون اول رییس جمهور با اشاره به پیامد‌های تصمیم آمریکا در خروج یک جانبه و غیر قانونی از برجام، گفت: در صورت هماهنگی، انسجام و همبستگی مردم، نخبگان و مسئولان می‌توان از بحران‌های پیش رو عبور و دشمن را وادار به عقب نشینی از مواضع خود کرد.

ساير مطالب

مناطق آزاد کانون اصلی توسعه کشور هستند

دولت تمام دانش و تجربه خود را برای بی اثر کردن تحریم‌ها به کار خواهد گرفت/ تاریخ نشان می‌دهد ملت ایران زیر بار حرف زور بیگانه نمی‌رود/ منطقه آزاد انزلی باید به یکی از قطب‌های تجاری کشور تبدیل شود/ هیچ کس نمی‌تواند سهم و نقش تاریخی ایران را از جاده ابریشم

منطقه آزاد انزلی می تواند کانون توسعه گیلان در همه ابعاد باشد

تمام تلاش ما این است که به مردم سخت نگذرد

راه‌اندازی کریدور چین- قزاقستان- ایران با حضور معاون اول رئیس جمهور در منطقه آزاد انزلی

به‌دنبال همبستگی بیشتر با کشورهای حاشیه خزر هستیم

معاون اول رئیس جمهوری وارد رشت شد

معاون اول رییس جمهور دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد.

انسجام نهادهای مختلف باعث ایجاد تحول در گیلان می‌شود

ضرورت عزمی استانی برای جذب حداکثری تسهیلات 300 میلیارد تومانی استان در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری

موضوع حجاب یک مسئله فرهنگی است

اجبار و استفاده از قوه قهریه، ابزاری برای ایجاد باور و اعتقاد قلبی در مردم محسوب نمی‌شود

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت تعیین اولویت تحقیقاتی استان و تمرکز اعتبارات پژوهشی به آن

بستر مناسبی جهت توسعه بخش خدمات در گیلان وجود دارد

ضرورت تلاش برای جذب متقاضی جهت بهره مندی حداکثری از تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزایی در صومعه سرا

تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی باید اثربخشی داشته باشد

مدیریت فضاهای فرهنگی و هنری دولتی به هنرمندان واگذار شود

استاندار گیلان: مدیریت فضاهای فرهنگی و هنری دولتی به هنرمندان واگذار شود

استاندار گیلان: نسبت به رفع مشکلات بخش خصوصی احساس مسئولیت می‌کنیم

نمایندگان، بیانات رهبری را نصب العین قرار دهند

امام جمعه آستارا: مبارزه با فساد در اولویت قوه قضائیه باشد

باید تلاش کنیم عایدات ناشی از خدمات دهی به گردشگران نصیب مردم استان شود

حضور استاندار گیلان بر مزار جان باختگان زلزله دلخراش سال 69 رودبار

برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری صنعت گردشگری استان در تابستان سال جاری

وزیر اطلاعات: ملت ایران از دشمن هراسی ندارد

درخواست اعتبار ویژه برای جبران خسارت سیل اخیر گیلان از دولت

انجام تفاهم اولیه بین وزارت راه و بانک تجارت برای تکمیل آزادراه رشت

رئیس جمهوری همزمان با بهره‌برداری از پروژه راه آهن به گیلان سفر می کند

توسعه فرهنگی و کاهش ناهنجاری اجتماعی تلاشی ارزشمند از سوی تشکل های مردم نهاد است

دیدار استاندار گیلان با کم سن ترین رزمنده دفاع مقدس

سیزدهمین نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی ، دام و طیور ، آبزیان و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی رشت

ملاقات مردمی استاندار گیلان برگزار شد

خدمات رسانی به روستاهای سیل زده با جدیت در حال انجام است

تأکید بر لزوم استفاده از روش‌های نوین در پیشگیری از عرضه و تقاضای مواد مخدر

گستردگی حجم خرابی ها و خسارت ها در منطقه سیل زده اشکورات رودسر

انسان‌های اخلاق‌مدار و فداکار در اذهان مردم جاوادنه می مانند

توجه به بهداشت نانوایی‌ها به ارتقاء کیفیت پخت نان کمک می‌کند

ضرورت علمی سازی و تجاری سازی فرآیند تحقیقات شیلاتی استان

لزوم توسعه و ترمیم زیرساخت های موجود در موسسه

پیام تسلیت استاندار گیلان درپی جان‌باختن تعدادی از هم‌استانی‌ها در سیل اخیر

در تلاشیم هرچه زودتر وضعیت خدمات دهی به آسیب دیدگان سیلاب در شهرستان رودسر به حالت عادی برگردد

رانش زمین و سیلاب جان 4 نفر را در رودسر گیلان گرفت

صنایع بسته بندی در گیلان مغفول مانده است

لزوم تدوین کتابچه ای از سوی سازمان آب منطقه ای جهت شناسایی فنی رودخانه های استان

سهم رضوانشهر از تسهیلات اشتغالزایی 26 میلیارد تومان است

از خودگذشتگی شهید افتخاری چراغ راهی برای آیندگان است

مسئولان برای رونق کشاورزی همت جهادگونه کنند

قانون گذاران به جوانب FATF آگاه باشند

معاونان سیاسی و عمرانی فرمانداری آستارا معرفی شدند

با رویکرد جدید برای اوقات فراغت دانش آموزان برنامه‌ریزی شود

برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و مسابقات در راستای ایجاد نشاط اجتماعی است

مردم به ایثارگران کشور افتخار می‌کنند

دیدار استاندار گیلان با شاعر و پیشکسوت تئاتر گیلان

از فضای همدلی برای اشتغالزایی بهره بگیریم

بازدید استاندار گیلان از پروژه‌های عمرانی شهرستان آستانه اشرفیه

نیاز امروز کشور پاسداشت سرمایه های اجتماعی است

ضرورت جذب کامل سهم تسهیلات اشتغالزایی شهرستان ها تا شهریور سال جاری

نباید تجربه تلخ زمین فروشی در گیلان تکرار شود

در زنجیره تولید چای باید به صورت علمی حرکت کنیم

استاندار گیلان تاکید کرد : نباید تجربه تلخ زمین فروشی شرکت های بزرگ در گیلان تکرار شود

نقش حمایتی ورزشکاران و قهرمانان در تقویت عملکرد ورزش استان بسیار اثرگذار است

ایده پردازی و خلاقیت امری ضروری در توسعه ورزش است

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی اهتمام جدی دستگاه های اجرایی را می طلبد

طرح جامع مدیریت پسماند اجرایی شود

اولویت خرید کالا‌ها تولیدات داخلی بویژه درون استانی باشد

ایران در ساخت شناورهای نظامی به استقلال رسیده است

توجه به مصرف کالای داخلی به افزایش تولید کمک می‌کند

انتصابات جدید در استانداری گیلان اعلام شد

به دور از التهاب برای خدمات رسانی به مردم کار کنیم

بوسه بر دستان حماسه سازان روز قدس می زنیم

پیام استاندار گیلان به مناسبت تقدیر از حضور مردم شریف استان در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس

دیدار استاندار گیلان با خانواده شهید هاشمی شکفته

دیدار استاندار گیلان با شاعر پیشکسوت گیلانی

افزایش 1.5 برابری قیمت پیله ابریشم در سال جاری نسبت به سال گذشته

آقای نیکفر تریبون نماز جمعه را با تریبون انتخاباتی اشتباه گرفته اید!

ملت ایران برای همدردی با مردم مظلوم فلسطین همیشه در صحنه حاضر بوده اند

راهیپمایی روز قدس در شهرهای گیلان برگزار شد

تضعیف توانمندی های ایران، تاکتیک دشمنان است

دفاع از مردم فلسطین آرمان جمهوری اسلامی ایران است

پیام روز قدس وحدت و انسجام با محوریت ولایت است

مردم ثابت کردند فلسطین همچنان اولویت اول امت اسلامی است

دشمن در تلاش برای فراموشی مسئله فلسطین است

مردم آستارا فریاد دفاع از مظلومان فلسطین را سر دادند

انقلاب اسلامی ایران همه نقشه های استکبار جهانی را تغییر داد

راهپیمایی روز قدس در آستانه اشرفیه برگزار شد

غریو مرگ بر استکبار در انزلی طنین انداز شد

قدس، مطلع الفجر نجات ملت مظلوم فلسطین است

مهم‌ترین پیام راهپیمایی روز قدس ظلم ستیزی است

روز قدس، میعادگاه تجلی وحدت مسلمین در حمایت از فلسطین است

هر ساله در روز قدس شاهد هراس سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی هستیم

استاندار گیلان: مهمترین پیام روز قدس، ظلم ستیزی است

آغاز راهپیمایی روز قدس در مسیرهای چهارگانه رشت

راهپیمایی روز جهانی قدس در گیلان آغاز شد

هر سال برحلاوت حمایت ازاولین قبله گاه مسلمانان افزوده می شود

راهپیمایی روز قدس در هفت نقطه تالش برگزار می شود

القاء ناامیدی در جامعه، مذموم است

هر عملی که به القاء ناامیدی در جامعه منجر شود، مذموم و گناهی آشکار است

هر وجدان بیداری در اقصی نقاط کره خاکی باید نسبت به رویدادهایی که بطور روزانه در سرزمین اشغالی اتفاق می افتد، عکس العمل نشان دهد.

مرزنشینان آستارا آماده خلق حماسه روز قدس هستند

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت روز جهانی قدس

اهالی فرهنگ بارزترین تعهد را در روز قدس به نمایش می گذارند

مسیرهای چهارگانه راهپیمایی روز جهانی قدس در رشت اعلام شد

حضور استاندار گیلان در مراسم احیای شب قدر و سالروز شهادت حضرت علی (ع)

خدا قوت گویی استاندار گیلان به نیروهای امدادی ، انتظامی و درمانی

سالروز قیام 15 خرداد در آستارا گرامی داشته شد

حضور استاندار گیلان در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران

استاندار گیلان در دیدار با اعضاء شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان رشت: مردمی بودن هیئت‌های مذهبی به عنوان یک اصل حفظ شود

از طرح های گردشگری با رویکرد زیست محیطی حمایت می کنیم

رمز پیروزی ایران اسلامی در همدلی و اتحاد است

استاندار گیلان خبر داد : افزایش 400 میلیون متر مکعب ذخیره سازی منابع آبی استان با احیا و لایروبی تالاب ها

حضور استاندار گیلان در مراسم سالگرد شهید آیت ا... احسانبخش

نشست بررسی پیشنهاد ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در گیلان

روز جهانی قدس تجلی انسجام مردم برابر استکبار جهانی است

لاهیجان در تدارک برگزاری باشکوه روز جهانی قدس است

روابط عمومی‌ها با انعکاس مطلوب رویدادها می توانند نگاه‌ها را به دستگاه خود معطوف کنند

روز قدس تصمیم راهبردی امام(ره) برای حمایت از فلسطین است

کاهش واردات از الگوهای تحقق اقتصاد مقاومتی است

دو خبر از نماز جمعه شهرستان های انزلی و آستارا

بصیرت ملت ایران، نقشه های دشمنان را خنثی کرده است

شورای روابط عمومی اداره های آستارا تشکیل شد

حضور استاندار گیلان در ضیافت افطار مددجویان کمیته امداد

مسئولان آستارا وصیتنامه امام راحل را بازخوانی کردند

ضرورت بررسی طرح های اشتغالزایی توسط ادارات شهرستانی تا پایان هفته جاری

تصویب حدود 100 میلیارد تومان طرح اشتغالزایی روستایی در استان جهت معرفی به بانک ها

استاندار گیلان روزه خود را با ایتام افطار کرد

مرزهای ایران اسلامی در سایه تلاش مرزبانان امنیت دارد

بازدید استاندار گیلان از طرح پیشنهادی بوم‌گردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

آمریکا نشان داد به راهکارهای حقوقی ایمان ندارد

حضور استاندار گیلان در روستای انبوه رودبار

یک عکس، یک درس !

تیرهای دشمنان برای از بین بردن جمهوری اسلامی به سنگ خورده است

مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی بازخوانی شود

آزادسازی خرمشهر عملیات بی نظیری بود

مسئولان سخنان رهبری را الگوی کار خود قرار دهند

اخبار نماز جمعه شهرستان های آستارا و انزلی

تاریخ انقلاب اسلامی درس عبرتی برای کشورهای دنیاست

لشکر الهی در همه عرصه های مبارزه پیروز است

استاندار گیلان: با احداث مجتمع‌های گردشگری از تخریب جنگل جلوگیری کنیم

احزاب زبان گویای مردم باشند

رونق سواحل در تمام فصول با درآمدزایی و اقتصادی شدن ایجاد می‌شود

احزاب حلقه وصل ملت و حاکمیت هستند

باید از ظرفیت های بخش خصوصی در توسعه استان بهره گیریم

استاندار گیلان: مراکز خدمات بین‌راهی کوچک با معماری سنتی گیلان احداث می شود

حقوق مصرف کننده باید در سایه کیفی سازی تولید رعایت شود

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با خانواده معظم 2 شهید

رفع موانع تجارت با روسیه را از گیلان آغاز کنیم

سایه شوم عوام فریبی

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت لایروبی و احیاء آب بندان ها ی استان

هرگز از پای نخواهیم نشست**محمدباقر نوبخت

استقرار سفارت آمریکا در بیت المقدس محکوم است