پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

سياسي

دو خبر کوتاه از آستارا و تالش

نسیم گیلان - آستارا - همایش من سپاهی ام به مناسبت سالروز تاسیس سپاه در دانشگاه آزاد آستارا برگزار و تفکیک زباله از مبدا در بخش حویق شهرستان تالش آموزش داده شد.

ناوگروه صلح و دوستی نداجا به قزاقستان اعزام شد

نسیم گیلان - دو ناو موشک انداز سپر و جوشن در قالب ناوگروه صلح و دوستی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با هدف تحکیم روابط بین الملل به کشور عازم ...

فرماندار لاهیجان: اهتمام به بهبود معیشت مردم و رونق تولید داریم

نسیم گیلان - لاهیجان - فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: دولت بهبود وضعیت معیشت مردم و رونق تولید در سال جدید را از تکالیف خود می داند و همه مسئولان در این زمینه اهتمام داشته و موظف به پاسخگویی هستند.

علمای شیعه و سنی آستارا ار سپاه حمایت کردند

نسیم گیلان - آستارا - علمای شیعه و سنی آستارا اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی را محکوم و حمایت و پشتیبانی خود را از این نیروی مردمی اعلام کردند.

رئیس جمهوری آمریکا به دنبال جلب حمایت رژیم صهیونیستی است

نسیم گیلان - رشت - امام جمعه شهرستان بندرانزلی با محکومیت قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی از سوی رئیس جمهوری آمریکا گفت: ترامپ با اقدام خود علیه سپاه به دنبال جلب حمایت رژیم صهیونیستی است.

سپاه در تامین امنیت داخلی نقش اساسی ایفا کرده است

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: سپاه در اجرای پروژه های بزرگ نفتی با کمک به دولت توانست کشور را حفظ کند ضمن اینکه در تامین امنیت داخلی ، نقش اساسی ایفا کرده و در تمام عرصه ها تیر آمریکا به سنگ خورده است.

سپاهیان، ارتشیان و همه مدافعان وطن تنها نیستند

نسیم گیلان - رشت - فرماندار شهرستان بندرانزلی گفت:دشمنان نظام بدانند سپاه و ارتش و همه مدافعان وطن تنها نبوده و همگان یک صدا پاسدارانی مبارز در جبهه دفاع از حریم میهن اسلامی و آرمان های والای انقلاب در برابر دشمنان هستند.

تظاهرات مردم گیلان در حمایت از سپاه

نسیم گیلان - رشت - مردم گیلان در نقاط مختلف استان پس از اقامه نماز جمعه ، در تظاهراتی، اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه را محکوم و از این نهاد مردمی و انقلابی اعلام حمایت کردند.

آمریکا و بازی گربه رقصانی !

نسیم گیلان - روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره شنبه 24 فروردین ماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان آمریکا و بازی گربه رقصانی ! به قلم یونس رنجکش منتشر کرده است.

تسلیم در برابر رهبری در نیروهای مسلح ایران احیاء شده است

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اینکه اطاعت از رهبری واحد جامعه را سامان می بخشد، گفت: اطاعت پذیری و تسلیم در برابر رهبری الهی ولی فقیه در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی احیاء شده است.

سپاه سردمدار مبارزه با گروه های تروریستی

نسیم گیلان - روزنامه سوال جواب چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه 26 فروردین ماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان سپاه سردمدار مبارزه با گروه های تروریستی به قلم کریم خورسندی منتشر کرده است.

مبارزه با فساد و رفع بیکاری مورد اهتمام مسئولان باشد

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت تاکید کرد: مسئولان در برنامه ریزی های خویش، مبارزه با فساد ، ساماندهی گرانی و رفع بیکاری را بیشتر از قبل مورد توجه و اهتمام قرار دهند.

ارتش، نیروی پیشتاز در عرصه های مختلف نظامی است

نسیم گیلان - رشت - امام جمعه بندرانزلی با اشاره به فرارسیدن روز ارتش گفت: ارتشیان نیروهای پیشتاز در عرصه های مختلف نظامی، دفاعی، تجهیزاتی و امدادی هستند.

سربازان گمنام به تخلفات مسکن مهر آستارا رسیدگی کردند

نسیم گیلان - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در رسیدگی به پرونده های تخلف مسکن مهر این شهرستان باعث شناسایی سه متهم شد و دلسوزی این نیروهای فداکار برای مردم قابل تقدیر است.

ملت تا آخرین قطره خون خود پشت سپاه می‌ایستد

نسیم گیلان - نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تصمیم ترامپ ناشی از بی خردی و عدم شناخت از ملت انقلابی ایران است، گفت: سپاه ...

دنیا جنایات آمریکایی‌ها را فراموش نخواهد کرد

نسیم گیلان - نماینده مردم لنگرود در مجلس با تاکید بر اینکه سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب و صیانت از انقلاب است، گفت: آمریکایی‌ها با این اقدامات نمی‌توانند ...

تصور خود را از غیب و انتظار بازنگری کنیم

نسیم گیلان - امام جمعه بندر انزلی گفت: در تصورات خود از غیبت و انتظار امام عصر (عج) بازنگری داشته باشیم. به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، حجت‌الاسلام سید ...

ارتش خدمتگزار صادق مردم است

نسیم گیلان - استاندار گیلان با بیان اینکه ارتش خالصانه و صادقانه خدمتگزار ملت ایران است گفت: آحاد ملت ایران به عزت،خدمت و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنند.

وضعیت تولیدات حوزه فرش در گیلان، نیازمند تحرک بیشتر است

نسیم گیلان- استاندار گیلان آموزش را از مسائل مهم در جریان تولید تا فروش فرش دستباف دانست و خاطرنشان کرد: شناخت بازار و آشنایی با سلیقه خریداران این کالای ارزشمند نیازمند مطالعه و تحقیق است

نیروی دریایی ارتش دیده بان کشور در عرصه دریاهاست

نسیم گیلان- نماینده ولی فقیه در گیلان حضور نیروی دریایی ارتش در راستای حفظ منافع کشور در دریای خزر را مقتدرانه عنوان کرد و گفت: نیروی دریایی ارتش دیده بان جمهوری اسلامی ایران در عرصه دریاها است.

برنامه ریزی برای استفاده بهتر از منابع آبی در گیلان انجام شده است

نسیم گیلان- استاندار گیلان بااشاره به اینکه نسبت به سال گذشته شرایط بهتری در زمینه منابع آب کشاورزی داریم، گفت: دستگاه ها برنامه ریزی لازم برای استفاده بهتر از منابع آبی را انجام داده اند.

فرماندار لاهیجان: دولت خود را موظف به پاسخگویی می داند

نسیم گیلان- فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: امروز دولتی انتقاد پذیر داریم و همه به راحتی از دستگاه های اجرایی انتقاد می کنند و ترسی از بیان آن ندارند و دولت هم خود را موظف به پاسخگویی می داند.

مخالفت نماینده انزلی با احیای تالاب انزلی به روش نانو

نسیم گیلان- خسته بند نماینده بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است روش نانو در تالاب کوچکتر بطور آزمایشی اجرا و بعد برای احیای تالاب بین‌المللی انزلی بکار گرفته شود.

امام جمعه رشت: تروریست خواندن نظامیان کشورها بی معناست

نسیم گیلان- نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت تروریست خواندن نظامیان کشورها را بی معنا دانست و گفت: تمامی ارتش های جهان نسبت به پدیده شومی که دولتمردان آمریکایی آغاز کرده اند، برخورد می کنند و آمریکا تاوان آن را خواهد پرداخت.

ششمین رئیس مجمع نمایندگان گیلان انتخاب شد

نسیم گیلان- «محمدصادق حسنی» نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به عنوان ششمین رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در دوره دهم مجلس انتخاب شد.

جوانان امروز، انقلابی تر از جوانان اول انقلاب هستند

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه در بخش های مختلف جامعه رشد تصاعدی داشته ایم، گفت: جوانان امروز به مراتب انقلابی تر از جوانان ابتدای پیروزی انقلاب هستند.

ساکنان مناطق آسیب دیده تا پایان مطالعات در مکان دیگری اسکان داده می‌شوند

نسیم گیلان - استاندار گیلان در بازدید از رانش زمین در روستای لیلیم شهرستان املش گفت: ساکنان واحدهایی که آسیب دیدند در مکان‌هایی به صورت استیجاری یا به طرق دیگر اسکان داده می‌شوند تا پس از اتمام مطالعات ژئوتکنیک به صورت علمی و فنی تصمیم‌گیری شود.

اسکان ساکنان مناطق آسیب دیده املش در مکانی دیگر

نسیم گیلان- استاندار گیلان در بازدید از رانش زمین در روستای لیلیم شهرستان املش گفت: ساکنان واحدهایی که آسیب دیده اند، در مکان‌هایی به صورت استیجاری یا به طرق دیگر اسکان داده می‌شوند تا پس از اتمام مطالعات ژئوتکنیک (مهندسی پی)، به صورت علمی و فنی تصمیم‌گیری شود

فرمانده سپاه گیلان: انقلاب در دنیای معاصر تأثیرگذار است

نسیم گیلان - رشت - فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه سپاه و بسیج همواره وظیفه پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را بر عهده ‌دارند، گفت: انقلاب اسلامی همچنان در روند تحولات دنیای معاصر تأثیرگذار است.

امام جمعه رشت: سپاه، اندیشه ورز در جامعه باشد

نسیم گیلان- نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با تاکید بر وجود پیشقراولانی در جامعه گفت: عده ای باید معادله ساز اندیشه ورز در جامعه باشند و سپاه می تواند در این عرصه پیشگام باشد.

مردم نسبت به توطئه های دشمنان نظام هوشیار باشند

نسیم گیلان - رشت- امام جمعه شهرستان بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه بر لزوم هوشیاری و بصیرت بیش از پیش مردم و خصوصا جوانان نسبت به توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد.

زندگی مردم را فدای عقده گشایی سیاسی نکنیم

نسیم گیلان - زندگی مردم را فدای عقده گشایی سیاسی نکنیم، عنوان یادداشتی از محمدحسین غریبی عضو سابق شورای مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه گیلان در ارتباط با بی اخلاقی های یک پایگاه خبری نسبت به استاندار گیلان است.

مردم در حد توان به کمک های خود به سیل زدگان ادامه دهند

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به کمک های زیاد مردمی به خسارت دیدگان ناشی از سیل در نقاط مختلف کشور گفت: از مردم می خواهیم در حد توان به کمک های خود ادامه دهند.

همه امکانات برای جلوگیری از واردآمدن خسارت به مردم بکارگرفته شود

نسیم گیلان - رشت - رئیس جمهوری در تماس تلفنی با استاندار گیلان در جریان آخرین وضعیت بارش‌ها و عملکرد ستاد مدیریت بحران گیلان قرار گرفت و تأکید کرد که از همه توان و امکانات برای جلوگیری از خسارات‌های احتمالی بر مردم استفاده شود.

روز جمهوری اسلامی ایران در آستارا گرامی داشته شد

نسیم گیلان - آستارا - 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران با حضور شهروندان و گردشگران آستارا در آستان امام زادگان ابراهیم و قاسم (ع) این شهرستان گرامی داشته شد.

استاندار گیلان: نیازمند تقویت سرمایه اجتماعی هستیم

نسیم گیلان - رشت - استاندار گیلان در پیامی به مناسبت 12 فروردین ماه نوشته است: در نخستین سال دهه پنجم استقرار جمهوری اسلامی، نیازمند تلاش بیشتر مسئولان و تقویت سرمایه اجتماعی هستیم.

ایران اسلامی معادلات دشمنان را به هم زده است

نسیم گیلان - رشت - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: دشمنان همه زورشان را گذاشته اند اما به برکت خون شهدا به جایی نمی رسند و جمهوری اسلامی به لطف الهی معادلات این ها را به هم زده است.

دوازدهم فروردین ، روز بشارت مرز و بومی مستقل است

نسیم گیلان - لاهیجان- فرماندار لاهیجان گفت: دوازدهم فروردین، روز بشارت مرز و بومی مستقل برای مردمانی اندیشمند و بزرگ است؛ مردمانی که دست در دست یکدیگر، تنها به استقلال وطن می اندیشیدند.

سال 97 در گیلان، سوت قطار به صدا درآمد

نسیم گیلان - رشت - سرمایه گذاری جمهوری آذربایجان برای توسعه بارانداز راه آهن آستارا، راه اندازی رسمی کریدور حمل و نقل چین - قزاقستان - ایران با ورود نخستین محموله تجاری به بندرکاسپین و همچنین افتتاح رسمی قطار قزوین - رشت با حضور رئیس جمهوری، مهمترین رویدادهایی هستند که سال گذشته در گیلان رخ داد.

یوم‌الله دوازدهم فروردین روز تثبیت انقلاب اسلامی است

نسیم گیلان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان یوم‌الله دوازدهم فروردین را‌ روز تثبیت انقلاب اسلامی و معرفی نظام حکومتی نوین و کارآمد مبتنی بر احکام دین مبین اسلام در عرصه بین الملل دانست.

سخنان نوروزی رهبری و تأکیدات معظم له، به درستی تبیین شود

نسیم گیلان - لاهیجان - فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به منشور گام دوم و نیز سخنان رهبر معظم انقلاب در نخستین روز سال جدید گفت: برای رفع مشکلات کشور باید تأکیدات رهبری، به درستی تبیین و مورد توجه واقع شود.

12 فروردین روز طلوع برکت الهی برای ملت ایران است

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به در پیش بودن روز جمهوری اسلامی ، 12 فروردین ماه را روز طلوع برکت الهی برای ملت ایران دانست.

ترافیک ورودی های گیلان شایسته مسافران نیست

نسیم گیلان - امام جمعه اسالم، با اشاره به سفرهای نوروزی به استان گیلان، خاطرنشان کرد: تغییر محسوسی در زیرساخت ها و امکانات پذیرایی برای مسافران احساس نمی ...

استاندار گیلان: رونق تولید با همدلی تقویت شود

نسیم گیلان - رشت - استاندار گیلان گفت: باید تلاش کنیم تا در سال جدید با همدلی، همت مردم و مسئولان گام‌های اساسی‌تری در جهت رونق تولید، اشتغال و بهبود وضعیت کسب و کار مردم برداشته شود.

تحقق شعار رونق تولید و گره گشایی از مشکلات مردم اولویت اصلی مدیران در سال جدید است

نسیم گیلان - استاندار گیلان بر ضرورت تلاش مضاعف در مسیر تحقق شعار رونق تولید تأکید کرد و گفت: هر روز که یک گره از مشکلات مردم گشایش پیدا کند آن روز برای مسئولان عید محسوب می شود.

شعار «رونق تولید» زیرمجموعه اقتصاد مقاومتی است/ لزوم پوست‌اندازی لایه‌های میانی مدیریت کشور

نسیم گیلان - امام جمعه اسالم شعار سال 98 را در ادامه شعارهای چند سال اخیر و مرتبط با موضوع اقتصاد دانست و تصریح کرد: شعارهایی که همگی در زیرمجموعه ...

همگان نسبت به تحقق شعار امسال اهتمام داشته باشند

نسیم گیلان - انزلی- امام جمعه شهرستان بندرانزلی با تبریک فرارسیدن سال نو و با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری گفت: همه مردم و مسئولان باید نسبت به تحقق رونق تولید در جامعه به عنوان موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری اهتمام داشته باشند.

تبلیغ کالای خارجی در تضاد با رونق تولید است

نسیم گیلان - امام جمعه رشت تبلیغ کالاهای خارجی را در تضاد با رونق تولید داخلی دانست و افزود: اگر به ما خبر دادند که در استان گیلان کالای خارجی تبلیغ شده ...

ادای احترام واعظی به مقام شامخ شهدا در گیلان

نسیم گیلان - رشت- همزمان با نخستین روز سال 98 ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری که با قطار از تهران به رشت سفر کرده با حضور در گلزار شهدای رشت به مقام شامخ شهدای رشت ادای احترام کرد.

استاندار گیلان: وظیفه خودمان می دانیم مشکلات مردم را کم کنیم

نسیم گیلان - رشت - استاندار گیلان با اشاره به فشارهای ایجاد شده توسط بعضی از کشورهای دنیا در راس آن آمریکا و قدردانی از مردم برای تحمل سختی ها گفت: وظیفه خودمان می دانیم که مشکلات را با همت و پشتیبانی مردم کم کنیم.

استاندار گیلان: نگرانی بین مردم ایجاد نشود

نسیم گیلان - رشت - استاندار گیلان با تصریح اینکه نباید باعث بوجود آمدن نگرانی بین مردم باشیم ، گفت: نظام مقدس اسلامی هر تصمیمی که اتخاذ کند، به عنوان کارگزار موظف به پذیرش آن هستیم.

ائمه جمعه، مشکلات را به‌دور از غوغاسالاری بیان کنند

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: ائمه جمعه زبان گویای مردم هستند و مشکلات و دردهای جامعه را به طور معقول و به دور از غوغاسالاری و بدون آن‌که دشمن از آن سوء استفاده کند، باید بیان کنند.

وظیفه پذیرش تصمیمات نظام را داریم / نگرانی بین مردم ایجاد نشود

نسیم گیلان - استاندار گیلان با تصریح اینکه نباید باعث بوجود آمدن نگرانی بین مردم باشیم ، گفت: نظام مقدس اسلامی هر تصمیمی که اتخاذ کند، به عنوان کارگزار موظف به پذیرش آن هستیم.

ساير مطالب

ضرورت رعایت انضباط مالی و صرفه جویی از سوی دستگاه های اجرایی در سال جدید

لزوم واگذاری املاک متروکه دولتی به بخش خصوصی

نماینده رشت:14میلیارد دلاردربودجه 98برای کالا اختصاص داده شد

الگوی مدیریت اعتمادساز؛ نیاز امروز ایران**مصطفی سالاری

یادداشت استاندار گیلان در ویژه نامه نوروز 98 روزنامه اعتماد

هدف گذاری برای ایجاد 26 هزار شغل در استان گیلان

دشمنان به دنبال پاشیدن بذر نا امیدی در جامعه هستند

رویدادهای فرهنگی هنری در نوروز با اولویت آیین و سنت های بومی محلی برگزار شود

رویدادهای فرهنگی با اولویت آیین های بومی برگزار شود

تهدید سایبری، تهدید نوین دشمنان برای کشورهای مستقل

امام جمعه آستارا: نوروز را ساده و بی تکلف جشن بگیریم

سفر رئیس جمهوری به عراق دستاوردهای خوبی دارد

تنها راه رفع مشکلات، تحقق اقتصاد مقاومتی است

مردم باید طعم شیرین عدالت را در برخورد با مفاسد اقتصادی بچشند

حضور ملت در صحنه عامل در امان ماندن کشور از جنگ است

امام جمعه رشت: دشمن نتوانسته مردم را از انقلاب دور کند

دولت در مدیریت هزینه‌های درمانی و حمایت از بیماران عزم جدی دارد

سفر رئیس جمهوری به عراق، صحنه پیروزی انقلاب است

تلاشی هدفمند برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب انجام شود

تاکید استاندار گیلان بر رعایت حقوق مالکان در تملک اراضی آزادراه رشت-قزوین

مسیر توسعه هرجامعه از بستر مدرسه و دانشگاه می‌گذرد

استاندار گیلان: در مسیر رسیدگی به محرومان با قوت گام برداریم

محاصره دشمنان را با انعکاس صحیح واقعیت‌ها در هم شکنیم

گام برداشتن در مسیر آرمان‌های شهدا مورد انتظار جدی جامعه است

امام جمعه رشت: نقشه راه انقلاب، در بیانیه گام دوم است

امکان بهره گیری دانشجویان دانشگاه گیلان از داشته های علمی کشور فراهم شد

المپیاد ورزشی دانشجویی سال 99 در گیلان برگزار می شود

امضا تفاهم نامه ساخت دهکده ورزشی شمال کشور در رشت

وزیر علوم به مقام شهدای گمنام دانشگاه گیلان ادای احترام کرد

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چند طرح علمی پژوهشی دانشگاه گیلان با حضور وزیر علوم و استاندار گیلان

هدف گذاری برای کاهش 15 درصدی حوادث جاده‌ای گیلان در سال 98

تصویب یک‌هزار و 973 میلیارد تومان اعتبار سفر رئیس‌جمهوری

بیش از 1970 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های گیلان در سفر ریاست جمهوری تصویب شد

هدف اصلی دانشگاه‌ها تامین نیروی انسانی توانمند در جهت ارتقاء سطح علمی است

باید نام شهدا در جامعه جاویدان و عطر حضورشان ماندگار بماند

افتتاح دو پروژه دانشگاه گیلان با حضور وزیر علوم

تشییع پیکر 2 شهید گمنام با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان

کریدور سبز؛ خطی برای شکست تحریم ها

یارانه ارزی واردات چای با تصمیم دولت حذف شد

استاندار گیلان: استقبال از رئیس جمهوری نمایش صلابت بود

استقبال گیلانیان از رییس جمهوری نمایش حفظ وحدت ملی و صلابت در برابر ناملایمات اقتصادی بود

حذف یارانه ارزی واردات چای با تصمیم دولت

فرماندار شهرستان رودسر منصوب شد

تقبیح اقدامات خارج از قانون از سوی جمعیت زنان مسلمان نواندیش گیلان

شکوه تجدید عهد با منتخبِ مردم در گیلان**مصطفی سالاری

منشور حقوق شهروندی بالاترین ملاک ایجاد برابری است

یادداشت استاندار گیلان با عنوان "شکوه تجدید عهد با منتخبِ مردم در گیلان"

حسین اسماعیل پور به سمت فرماندار شهرستان رودسر منصوب شد

دعوت استاندار گیلان از مردم برای مشارکت در جشن نیکوکاری

شکوه تجدید عهد با منتخبِ مردم در گیلان

برنامه های سفر رئیس جمهوری به گیلان عملیاتی شود

بیانیه گام دوم انقلاب به میدان داری جوانان تاکید کرده است

مردم در استقبال با شکوه از رییس جمهوری حماسه آفریدند

دستگاه قضا مانع از دور زدن قانون توسط برخی از افراد شود

قدردانی دفتر رئیس جمهوری از استقبال صمیمی مردم استان گیلان

قدردانی استاندار گیلان از مردم برای استقبال از رئیس جمهوری

بازار داغ عکس یادگاری و سلفی خبرنگاران گیلان با رئیس جمهوری

روابط عمومی استانداری گیلان از اصحاب رسانه قدردانی کرد

سفر رییس جمهور و دولتمردان به گیلان ؛ گامی به سوی توسعه

رئیس جمهوری، رشت را ترک کرد

توسعه با طعم ریلی!

دولت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می‌کند

حل مشکلات پسماند استان‌های شمالی و جنوبی اولویت اول من در مسائل زیست محیطی است

پایان سفر رییس جمهور به گیلان

افتتاح راه آهن قزوین به رشت نشانگر بی‌اعتنایی مردم جهان به تحریم و دیوارها است/ راه‌آهن ایران، راه‌آهن ضددیوار بوده ، با شکافتن کوه‌ها ، راه‌ها و پل‌ها را می‌سازد و ملت‌ها را بهم پیوند می دهد/در مساله انتقال آب به فلات مرکزی علاوه بر رعایت مسایل محیط زیست

فرماندار لاهیجان از مردم گیلان تشکر کرد

اتصال راه آهن، نه فقط یک راه ارتباطی، بلکه نماد تمدنی بزرگ است

روحانی: اکثریت قاطع کشورهای دنیا مخالف تحریم ایران هستند

اتصال رشت به آستارا اولویت دولت در گیلان است/آب دریا به همه ملت ایران تعلق دارد

آقای روحانی همواره در مسیر انقلاب و ارزش های انقلاب قرار دارند

پیگیر خواسته های مردم رضوانشهر و ماسال در دولت هستم

حاکمان آمریکا جنگ اقتصادی با ایران را آغازکرده اند

مخالفت رئیس جمهوری با فیلترینگ و شوخی مجری با وزیر جوان کابینه

اراده رهبری، دولت و مجلس ایران، همکاری برادرانه با عراق است

61 پروژه زیربنایی و اقتصادی در استان گیلان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد

دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات کشور نیست/ سال 97 را دشوار اما پر افتخار به پایان می بریم

جمهوری آذربایجان از پروژه ریلی رشت آستارا حمایت می کند

دشمنی دشمنان انقلاب، بیشتر نمایان شده است

تکمیل ریل تا آستارا، از همکاری های ارزشمند ایران و آذربایجان است

دشمن با همه عداوت، به سوی ما سنگ پرتاب می کند

واعظی: محدودیتی برای توسعه روابط با باکو قائل نیستیم

وزیر اطلاعات: دشمن در ایجاد فاصله بین ملت و نظام عاجز است

کاشت یک نهال بلوط در محوطه ایستگاه راه‌آهن رشت

کاهش 10 ساله میانگین سنی مدیران گیلان

20 درصد راه آهن کشور در دولت تدبیر و امید ساخته شده است

گیلانیان همواره با اقتدار پای رای اعتماد خود به دولت تدبیر و امید ایستاده اند

رئیس جمهور فرمانده جنگ اقتصادی با دشمن است/68 درصد پروژه راه آهن قزوین رشت با 1300 میلیارد تومان در این دولت به نتیجه رسید/ گیلان سرسبز و دیار جلگه، جنگل و کوه با مردمانی بزرگ امروز به راه‌آهن سراسری متصل می شود

راه آهن گیلان به بهره برداری رسید

افتتاح راه آهن گیلان هدیه رئیس جمهوری به گیلانیان است

امضاء تفاهم‌نامه‌های احداث راه‌آهن رشت – آستارا و اتصال راه‌آهن رشت – انزلی به بندر کاسپین

تکمیل کریدور ریلی جنوب - شمال زنجیره ای از روابط تجاری از شرق تا اروپا ایجاد می کند/توسعه ارتباطات ریلی با همسایگان نشانه ای از شکست سیاست تحریم ایران است/از وزیر راه می خواهم تا در سال 99 خط ریلی را به بندر کاسپین برساند

اشتغالزایی و عدم انتقال آب خزر مهم ترین مطالبات مردم گیلان

توسعه زیرساخت ها به رونق اقتصادی و گردشگری گیلان کمک می کند

رئیس جمهور برنامه های سفر خود به گیلان را تشریح کرد

اقدامات خوب ایران و آذربایجان برای توسعه کریدور شمال -جنوب

رئیس جمهور وارد استان گیلان شد

رئیس جمهوری وارد گیلان شد

امکانات سریع ارسال خبر در ورزشگاه لاهیجان فراهم شد

افتتاح راه آهن قزوین - رشت، مهمترین پروژه سفر به گیلان است

روحانی: با اذن و تأیید رهبری، رئیس جمهوری فرمانده جنگ اقتصادی است

استاندار:گیلانیان بر عهد و پیمان خود ایستاده اند

وزیرحمل ونقل آذربایجان برای آیین افتتاح راه اهن به ایران آمد

گیلان؛ دوباره لبخند، دوباره ایران

مردم استان گیلان مرزدار و میهمان‌نواز هستند

گیلان استان پرپتانسیل کشور در توسعه کسب بازارهای هدف

گیلان؛ مشتاق دیدار رئیس جمهوری و دولت

همبستگی ملی برای عبور از گردنه جنگ اقتصادی تقویت شود

مصوبات سفرهای استانی رئیس‌جمهوری به گیلان پیشرفت خوبی دارند

پیوندهای اجتماعی مردم گیلان نمونه وحدت ملی است

استقبال پرشور از رئیس‌جمهوری دشمنان را مایوس می کند

دولت برای عمران و آبادانی روزافزون استان گیلان اهتمام جدی دارد/ رسیدن خط آهن سراسری به رشت اقدام بسیار بزرگی بوده است/ آغاز عملیات اجرایی خط آهن رشت – آستارا و تکمیل اتوبان تهران – رشت

گیلان معبری مهم برای افزایش روابط با کشورهای همسایه به ویژه در حوزه صادرات است

دعوت مسئولان لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس جمهوری

لاهیجان در هنگامه نوروز در انتظار خلق حماسه ای دیگر

فردا؛ گیلان میزبان رئیس جمهور

استقبال مردم از رئیس جمهوری پیام های مثبتی دارد

رویش امیدهایی بر پهنه سبز گیلان

استقبال از رئیس‌جمهوری در گیلان؛ تجلی حمایت ملت از دولت

مردم گیلان و میثاقی دوباره با دولت تدبیر و امید

معاون فرماندار آستارا: استقبال از رئیس جمهوری، تجلی وحدت است

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به گیلان برگزار شد

مردم شمال از موضوع انتقال آب دریای خزر نگران و عصبانی هستند

جلسه شورای هماهنگی بانک‌های کشور با حضور استاندار گیلان برگزار شد

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان به ریاست دکتر روحانی برگزار شد

احزاب زمینه‌ساز حضور پررنگ مردم در سخنرانی رئیس‌جمهوری باشند

برنامه سفر رییس جمهوری به گیلان تشریح شد

رئیس‌جمهوری روزانه روند تکمیل پروژه ریلی رشت را پیگیری می‌کرد

رئیس جمهوری چهارشنبه به گیلان سفر می‌کند

سفر رئیس جمهوری فرصتی برای توسعه زیرساخت های آستاراست

رئیس‌جمهوری روزانه روند تکمیل پروژه ریلی رشت را پیگیری می‌کرد

رئیس جمهور چهارشنبه به گیلان سفر می‌کند

دکتر امیر محبیان: عارف قدرت ائتلاف با لاریجانی را ندارد

بیانیه «گام دوم انقلاب» بسیار ارزشمند و کاربردی است

30 درصد بیش از مصرف سال گذشته میوه و مرکبات ذخیره‌سازی شده است

سروش: آقای خمینی باسوادترین رهبر ایران بود

ناصری: مردم سال ٩٨ به راحتی رأی نمی‌دهند

لاهیجان برای میزبانی از رئیس جمهوری آماده می شود

فرصت‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری در استان گیلان بررسی شد

جذب نیرو در راه آهن گیلان از طریق فراخوان و با اولویت استخدام افرادبومی انجام می شود

لاهیجان برای میزبانی از رئیس جمهوری آماده می شود

چین نفت و گاز آمریکا را تحریم کرد

امام جمعه رشت: سخنان رهبری خط قرمز است

مسئولان به دنبال عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی باشند

استفاده از ظرفیت نیروی انسانی و جوانان را جدی بگیریم

اکنون زمان گزارش دهی مسئولان درباره حمایت از کالای ایرانی است

مقاومت در برابر سلطه گران پیام دیدار بشار اسد با رهبر انقلاب است

ظریف خطاب به مردم: همه در یک کشتی نشسته‌ایم

کنایه تند کدخدایی به منتقدان نظارت استصوابی

بعیدی نژاد: بی بی سی فارسی برای ایجاد تغییرات سیاسی در ایران ایجاد شد

پیام خداحافظی معنادار «محمد جواد ظریف»