آخرین اخبار

اقتصادي

90 درصد مطالبات چایکاران شمال پرداخت شد

گیلان آنلاین - لاهیجان - رئیس سازمان چای گفت: تاکنون بیش از 90 درصد مطالبات چایکاران اعم از قدرالسهم دولت و کارخانه های چایسازی به چایکاران شمال کشور پرداخت شده است.

منافع هندوایرانی کریدور ریلی شمال - جنوب -عیسی پاشاپور**

گیلان آنلاین - امضا توافق نامه های همکاری با محوریت حمل و نقل و انرژی بین جمهوری اسلامی ایران و هندوستان در سفر اخیر رئیس جمهوری کشورمان به هند، افق روشنی برای مناسبات تهران و دهلی نو به ویژه در حوزه اقتصادی ترسیم کرده و کریدور ریلی شمال - جنوب ایران، مسیر دستیابی به آن را هموار خواهد کرد.

تابلوی خطر پیش روی رونق مسکن

گیلان آنلاین - سرازیر شدن سرمایه‌ها به سمت سیستم بانکی برای دریافت سود 20 درصد گواهی سپرده، افزایش تقاضای خرید دلار، بالا بردن ...

التیام بیکاری با مرهم اشتغالزایی دولت در آستارا

گیلان آنلاین - آستارا - دولت با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در قالب طرح های اشتغالزا در آستارا، بخشی از درد بیکاری جوانان این شهرستان را التیام بخشیده و استمرار آن، در توسعه کسب و کار و رفع مشکلات مردم موثر خواهد بود.

روستائیان جنگل نشین سیاهکل درآرزوی نعمت گاز

گیلان آنلاین - لاهیجان- زندگی در کوه و جنگل در عین بهره مندی از زیبایی و آرامش و هوای تازه سختی های خاص خود را نیز برای روستاییان ساکن این مناطق دارد.

آغاز همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری آستارا

گیلان آنلاین - آستارا - نخشتین همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری در آستارا با هدف استفاده از ایده های صاحب نظران برای توسعه همه جانبه آن، با حضور اندیشمندان و چهره های علمی و اقتصادی و مسئولانی از نقاط مختلف کشور در این شهرستان آغاز شد.

اعطای مجوز بوم گردی 2 هزار واحد مسکن مددجویی در گیلان در مرحله کارشناسی

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان گفت: مقرر شده 2 هزار واحد مسکونی در استان برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) احداث شود و اعطای مجوز برای بوم گردی واحدهای یادشده، در مرحله کارشناسی قرار دارد.

فرماندار: جذابیت های طبیعی و تجاری آستارا بهترین فرصت سرمایه گذاری است

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار آستارا گفت: جذابیت های طبیعی و تجاری این شهرستان بهترین فرصت سرمایه گذاری است و سرمایه گذاران داخلی و خارجی باید از آن استفاده کنند.

نمایشگاه توانمندی های اقتصادی و گردشگری آستارا دایر شد

گیلان آنلاین - آستارا - نمایشگاه توانمندی های اقتصادی، صنعتی و گردشگری آستارا به منظور معرفی قابلیت های مختلف آن در حاشیه همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری در هتل اسپیناس این شهرستان دایر شد.

استاندار گیلان: دولت از راهکارهای رفع دغدغه شالیکاران حمایت می کند

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان با تاکید بر لزوم ارائه راهکارهای عملی و علمی توسط کارشناسان برای حل مشکلات کشاورزی برنج گفت: دولت از راهکارهایی که منجر به رفع دغدغه های شالیکاران شود، حمایت می کند.

ایجاد 2 هزار فرصت شغلی توسط شرکت های فناور استان گیلان

گیلان آنلاین - آستارا - رئیس پارک علم و فناوری گیلان گفت: تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت های فناور این استان 500 میلیارد ریال درآمدزایی داشته و حدود 2 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است.

منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا برای فعالیت بخش خصوصی آماده است

گیلان آنلاین - آستارا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: کد دریایی منطقه ویژه اقتصادی آستارا تایید شده و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی می‌توانند با راه اندازی کارخانه های صنایع تبدیلی از مزایا و معافیت‌های آن بهره‌مند شوند.

راه آهن آستارا - آستارا به توسعه بندرهای دریای خزر کمک می کند

گیلان آنلاین - آستارا - رئیس موسسه مطالعات دریای خزر گفت: هزینه حمل و نقل از طریق راه آهن نسبت به راه های دریایی ، اندک است و خط ریلی آستارا - آستارا در توسعه اقتصادی بندرهای حاشیه دریای خزر موثر است.

حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از تولید صادرات محور

گیلان آنلاین - آستارا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: از تولید محصولات صادرات محور نظیر برنج، چای و صنایع نساجی با هدف توسعه صادرات پایدار و درآمدزایی در استان حمایت می کنیم.

پایان همایش فرصت های سرمایه گذاری آستارا با تاکید بر توسعه زیرساخت های اقتصادی

گیلان آنلاین - آستارا - همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری آستارا با تاکید بر توسعه زیرساخت های اقتصادی و تجاری این شهرستان نظیر راه آهن و بندر پایان یافت.

پرداخت 320میلیاردریال تسهیلات توسط صندوق قرض‌الحسنه امدادولایت گیلان

گیلان آنلاین - رشت- مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گیلان از پرداخت 320 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه از سوی این صندوق به نیازمندان استان طی ده ماه گذشته خبر داد.

رضوانشهر کانون پرورش و نگهداری شترمرغ در گیلان

گیلان آنلاین - رشت- مدیر مرکز تولید و نگهداری شترمرغ مولد در رضوانشهر گفت: این شهرستان، قطب پرورش شترمرغ و بعنوان تنها مرکز تولید و نگهداری شترمرغ مولد در استان گیلان است.

ضرورت رفع موانع سرمایه گذاری / چوب لای چرخ دولت گذاشته نشود

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت تشکیل کمیته امنیت سرمایه گذاری یا توسعه اقتصادی در استان گفت: موانع سرمایه گذاری که بسیاری از آنها خودساخته است، باید برطرف شود.

19 گمرک کشور به دستگاه ایکس ری مجهز می شوند

گیلان آنلاین - انزلی - معاون برنامه ریزی و امور بین الملل گمرک ایران با اشاره به اینکه درحال حاضر 14 گمرک کشور به دستگاه ایکس ری (اشعه ایکس) مجهز هستند، گفت: با توجه به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا ، 19 گمرک کشور نیز به این دستگاه مجهز می شوند.

انجام عملیات پیش اظهاری در دستور کار گمرکات گیلان قرار می گیرد

گیلان آنلاین - انزلی - ناظر گمرکات گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی گفت: یکی از برنامه های در دستور کار ، انجام عملیات پیش اظهاری قبل از رسیدن کالا به سرزمین منطقه ای در راستای کاهش زمان توقف تجار و بازرگانان است.

گیلان و تکاپو برای اشتغالزایی

گیلان آنلاین - رشت - ظرفیت های کسب و کارهای نوین و هدف گذاری ایجاد سالانه سه هزار شغل، پتانسیل های گردشگری گیلان و برنامه ریزی برای ایجاد پنج هزار شغل در بخش بوم گردی و نیز مقدمات انجام شده برای افزایش درآمد روستاییان، نشان از شکل گیری تکاپویی برای اشتغال پایدار در استان است.

استفاده از پوسته برنج در صنعت بتن

گیلان آنلاین - دومین کنفرانس ملی فناوریهای نوین بتن در رشت به همت جهاددانشگاهی گیلان در حال برگزاری است. به گزارش ایسنا _منطقه ...

مدیران خلاق سرمایه های جامعه هستند

گیلان آنلاین - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: مدیران خلاق سرمایه های صنعت استان هستند. به گزارش ایسنا_ منطقه گیلان، فرهاد ...

صادرات 3 هزار تن چای سنواتی

گیلان آنلاین - رییس سازمان چای کشور گفت: 180میلیارد و 646 میلیون تومان از مطالبات چایکاران پرداخت شده است. ...

بازار رشت حالت انفجاری به خود گرفته است

گیلان آنلاین - شهردار رشت گفت:حل مشکل ترافیک محدوده پیاده راه رشت مهم‌ترین مطالبه آنان است، چرا که ترافیک موجود در این محدوده هم برای کل ...

قیمت برنج 6 درصد افزایش یافته است

گیلان آنلاین - در پاییز سال ١٣٩٦،در بخش غلات، متوسط قیمت برنج 10هزار و 46 تومان بوده که نسبت به فصل پاییز ٩٥ شش درصد افزایش داشته ...

سفیدرود در عطش باران

گیلان آنلاین - از میان 177 سد بزرگ در 6 حوضه آبریز اصلی کشور، 95 سد از جمله سدهای دز، بانه، سفیدرود،لار،زاینده‌رود، ساوه و ملاصدرا ...

مطالبات چایکاران تا پایان بهمن ماه تسویه می شود

گیلان آنلاین - رودسر- نماینده رودسر واملش در مجلس شورای اسلامی از تسویه مطالبات چایکاران تا پایان بهمن ماه خبرداد و گفت: مطالبات باقی مانده مربوط به سهم کارخانجات است که تاپایان این ماه پرداخت می شود.

نقش مهم خط ریلی آستارا در ترانزیت مستقیم کالا به کشورهای منطقه

گیلان آنلاین - آستارا-سرپرست عملیات وامور حمل ونقل راه آهن جمهوری آذربایجان با اشاره به اینکه راه آهن آستاراحلقه مهم کریدور شمال-جنوب است، گفت: این خط ریلی نقش اساسی در ترانزیت کالاهابه کشورهای منطقه دارد.

اقتصاد مقاومتی، اقتصادی سیال و روان است

گیلان آنلاین - رئیس اتـاق اصناف مرکـز گیلان گفت:اقتصاد مقاومتی،سیال،روان و تهاجمی است که بازارهای هدف را مدنظر قرار می دهد. ...

سکه در بازار رشت ارزان شد

گیلان آنلاین - سکه در بازار رشت ارزان شد،اما نرخ طلا تغییری ندارد. به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،اتحادیه ...

تخم‌مرغ باز هم گران شد

گیلان آنلاین - در حالیکه وزارت کشاورزی مجوز واردات تخم‌مرغ را با توجیه بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و کمبود این محصول در داخل ...

پرواز های فرودگاه سردار جنگل رشت به روند عادی بازگشت

گیلان آنلاین - رشت - مدیرکل فرودگاه گیلان اعلام کرد: پس از گذشت 2 روز از روند مبهم پروازها بواسطه کاهش دید افقی و مه گرفتگی، پروازهای فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به روند عادی بازگشت.

صرفه جویی آب در بخش کشاورزی گیلان، راهکار عملی مقابله با خشکسالی

گیلان آنلاین - رشت - اقتصاد گیلان بر اقتصاد کشاورزی استوار است و با توجه به آنکه کم آبی طی سال های اخیر، به مرز بحران نزدیک شده و زنگ های هشدار را در این ارتباط به صدا درآورده، کارشناسان راهکار عملی مقابله با خشکسالی را اولویت صرفه جویی آب در بخش کشاورزی و ضرورت استفاده از ظرفیت های منابع آب داخلی می دانند.

فرماندار آستارا: بازاریان از ظرفیت راه آهن برای توسعه تجارت استفاده کنند

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار آستارا گفت: با بهره برداری از راه آهن آستارا - آستارا، ظرفیت های جدیدی در حوزه بازار منطقه ایجاد خواهد شد و اصناف این شهرستان باید از این فرصت برای رونق کسب و کار خود استفاده کنند.

تولید سالانه 52 کیلوگرم ژله رویال در گیلان

گیلان آنلاین - مدیر امور عسل سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت:سالانه 52کیلوگرم ژله رویال در گیلان تولید می‌شود که باید افزایش یابد. ...

بهره برداری از 17 طرح عمرانی در آستارا

گیلان آنلاین - آستارا - در سومین روز دهه مبارک فجر، با حضور مسئولان آستارا پنج واحد مسکن مددجویان و 12 طرح برق رسانی در بخش لوندویل این شهرستان به بهره برداری رسید.

نوبخت: برای توسعه مناطق روستایی و عشایری اعتبار ویژه ای اختصاص داده ایم

گیلان آنلاین - رشت - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اهمیت بررسی مسائل زیست محیطی در زمینه احداث راه عشایری گفت: برای توسعه مناطق روستایی و عشایری اعتبار ویژه ای اختصاص داده ایم.

پرواز مشهد - رشت بدلیل کاهش دید افقی، تغییر مسیر داد

گیلان آنلاین - رشت - مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان اعلام کرد: بدلیل کاهش دید افقی، پرواز شماره 904 مشهد - رشت هواپیمایی ایرتور، تغییر مسیر داد و در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.

بهره برداری از چند طرح گردشگری و عمرانی در سرزمین چای

گیلان آنلاین - لاهیجان- چند طرح عمرانی و گردشگری توسط بخش دولتی و خصوصی به مناسب ایام دهه فجر روز دوشنبه با حضور مسئولان در شهرستان لاهیجان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

بهره برداری از 75 طرح عمرانی در بخش اسالم تالش

گیلان آنلاین - آستارا - به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسئولان تالش، 75 طرح عمرانی باصرف 73 میلیارد و 651 میلیون ریال اعتبار ، در بخش اسالم این شهرستان به بهره برداری رسید.

مسکن مددجویی یک هزار و 700 خانوار با حضور نوبخت در گیلان واگذار شد

گیلان آنلاین - رشت - طی مراسمی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مسکن مددجویی یک هزار و 700 خانوار در استان گیلان تحویل شد.

ماجرای تغییر جدید در قبض‌های برق چیست؟

گیلان آنلاین - نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای عوارض هشت درصدی مبلغ برق مصرفی را در بودجه 97 به تصویب رساندند که طبق گفته‌های مدیرعامل ...

بازار تپنده آستارا نیازمند احیاست

گیلان آنلاین - آستارا - بازار ساحلی آستارا همچون قلب تپنده در چرخش اقتصادی و رونق گردشگری این شهرستان نقش مهمی دارد اما با ممنوعیت ورود بار همراه مسافر از سوی جمهوری آذربایجان، رونق آن کاهش یافته و احیای مجددش، مستلزم ساماندهی سازه ها ، پارکینگ و حمایت بانکی و مالیاتی از بازاریان است.

تکمیل ساماندهی رودخانه مرزی آستاراچای تا خرداد سال آینده

گیلان آنلاین - آستارا - رئیس اداره رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک وزارت نیرو گفت: ساماندهی رودخانه مرزی آستاراچای با هدف جلوگیری از تخریب آن در هنگام طغیان و سیلاب، در حال اجراست و تا خرداد ماه سال آینده تکمیل خواهد شد.

اخبار خواندنی

افتتاح 207 طرح عمرانی در بخش مرکزی تالش

لغو و تاخیر 2 پرواز در فرودگاه سردارجنگل رشت

آغاز طرح نوروزی تنظیم بازار در آستارا

بورس راهکاری مناسب برای فروش محصول چای

بهره برداری از 9 واحدی صنعتی تولیدی در منطقه آزاد انزلی

مدیرکل دریانوردی گیلان: نجات جان افراد در زمان بروز سانحه، مهمترین اولویت است

مدیر کل امور بین الملل راه آهن ایران: خط ریلی آستارا - آستارا از برکات برجام است

راه آهن آستارا - آستارا، فروردین ماه سال آینده افتتاح می شود

افتتاح 9 واحد صنعتی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی

بهره برداری از3طرح تولیدی،خدماتی وعام المنفعه در شهرستان صومعه سرا

افتتاح دو پروژه عمرانی در املش همزمان با دهه فجر

افتتاح هفت پروژه آب و فاضلاب شهری در بندرانزلی

افتتاح طرح های شهرداری لاهیجان با بیش از 250میلیارد ریال اعتبار

تاکید استاندار گیلان بر لزوم ایجاد منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان

چایکاری با فعالیت های پژوهشی، متحول و سودآور می شود

آنفلوآنزا 2000 میلیارد تومان به مرغداران خسارت زد/دلالی عامل گرانی تخم‌مرغ بود

توزیع برنج دولتی از جمعه + قیمت‌ها

اولین واحد تولیدکننده سلیندر در رشت افتتاح شد

پرواز رفت و برگشت رشت - تهران افزایش یافت

افزون بر 278 میلیون سهم در تالار بورس رشت داد و ستد شد

دیدار نماینده رشت و مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با رئیس شورای عالی مالیاتی

خطیب جمعه رشت: چشم بر کارهای نیک دولت نبندیم

افتتاح افزون بر یکصد میلیارد تومان طرح صنعتی طی دهه فجر در گیلان

ضرورت استمرار پژوهش های کاربردی قابل ترویج و تجاری سازی چای

تاکید فرماندار آستارا بر تکمیل طرح های نیمه تمام در این شهرستان

بهره برداری از 61 پروژه عمرانی در رضوانشهر

بهره برداری از دو طرح صنعتی در گیلان با حضور معاون رئیس جمهوری

تصویب اجرای 60 طرح تکاپو برای اشتغال 300 نفر در تالش

200 برنامه در دهه فجر امسال توسط سپاه در لاهیجان اجرا می شود

امام جمعه رشت: توسعه صنعت چای در گیلان موجب اشتغالزایی می شود

توجه به توسعه صنعت گردشگری با تولید گیاهان دارویی در گیلان

323طرح عمرانی دهه فجر امسال در لاهیجان به بهره برداری می رسد

تصویب اعتبار 15 میلیارد تومانی برای قطار شهری رشت

بندر کاسپین فرصت طلایی برای سرمایه گذاری کارآفرینان است

فرماندار : 47 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در سیاهکل افتتاح می شود

تصویب اعتبار برای اجرای طرح مکشی فاضلاب شهر آستارا

لزوم پیوند گردشگری دریایی بین منطقه آزاد و تالاب انزلی

تحول اقتصادی شمال و جنوب دنیا در گرو بهره برداری از راه آهن آستارا

اولین همایش ملی چای و دمنوش های گیاهی در لاهیجان برگزار شد

65 درصد روستاهای سیاهکل مشکل آب شرب دارند

شناساندن اثرات دمنوش گیاهی منجر به افزایش تولید گیاهان دارویی می شود

افتتاح 983 پروژه طی دهه فجر در گیلان

برگزاری همایش ملی چای و دمنوش های گیاهی

تاکید فرماندار انزلی بر لزوم مدیریت آب در سال زراعی جدید

تامین ،تدارک و توزیع 93 هزار تن انواع نهاده های کشاورزی در گیلان

پرواز رشت - بغداد با 20 ساعت تاخیر دوباره، انجام شد

تعریف 12 رسته مشاغل پایدار برای روستاییان گیلان

فرماندار انزلی: تحقق اقتصاد مقاومتی مهمترین دغدغه مسئولان باشد

برای حمایت از کشاورزان مسئولیت داریم /دولت می کوشد کشاورزان از واردات چای و برنج آسیب نبینند

فرماندار آستارا: نانوایان ممتاز، سهمیه آرد تشویقی می گیرند

خسارت میلیونی آنفولانزای پرندگان در گیلان

بهره برداری از 70 پروژه عمرانی و خدماتی در آستانه اشرفیه

ثبت نام 41 متقاضی دارای طرح در سامانه اشتغال فراگیر

افتتاح 264 پروژه همزمان با دهه فجر در شهرستان رشت

افتتاح 345 طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر در تالش

قیمت برنج ایرانی ثابت ماند/برنج خارجی 6درصد افزایش یافت

رشت بزرگترین شهرستان برنج خیز کشور است

11 ساعت تاخیر برای پرواز رشت - بغداد

مزیت های سیاسی و امنیتی راه آهن آستارا - آستارا - عیسی پاشاپور**

برف، مرغ را گران کرد!

متقاضیان تسهیلات روستایی عشایری در آستارا به سامانه کارا مراجعه کنند

کشاورزان نسبت به شخم زمستانه اقدام کنند

تشکیل کارگروه تخصصی معماری بومی در سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان

تصویب اجرای 33 طرح اشتغالزای تکاپو در آستارا

گمرک آستارا در کانون توجه کشورهای منطقه/ افزایش حمل و نقل و کاهش قاچاق

برگزاری همایش ملی چای و دمنوش گیاهی در گیلان

شکستگی دانه‌های برنج رشت کاهش می‌یابد

گیلان از مناطق پرترافیك كشور است

برق مشترکان روستایی گیلان وصل شد

صادرات افزون بر257 میلیون دلار کالا از گمرکات گیلان

برقراری برق پنج هزار خانوار روستایی گیلان

روستاییان کنتورهای آب شرب خود را بپوشانند

پروازهای ایران ایر در گیلان لغو شد

فرودگاه سردارجنگل رشت آماده پذیرش پروازهای پایتخت است

رفع پارگی سیم های برق 17 روستای آستانه اشرفیه

برقراری برق 2 هزار و 300 خانوار روستایی گیلان

برقراری آب آشامیدنی 9 روستای گیلان

30درصد شبکه های برق گیلان قدیمی‌اند/ خطر در صورت تداوم بارش برف و باد

برق پنج هزار خانوار روستایی گیلان قطع است

پروازهای مرتبط با تهران در گیلان لغو شد

پرداخت حقوق معوقه کارگران سد شفارود تا نیمه بهمن ماه جاری

شنبه‌بازار انزلی از مکانهای فروش پرندگان مهاجر

آماده افتتاح بودن 65 طرح در آستارا به مناسبت دهه فجر

ارتفاع نزدیک به نیم متری برف در بیشتر محورهای کوهستانی گیلان

ضرورت بیمه مرغداری ها و دامداری ها و ذخیره سازی نهاده های دامی

انجام شخم اول در شالیزارهای رشت سرعت یافت

مسدود کردن لاین جنوبی آزاد راه رشت - قزوین

صید 140 تن انواع ماهیان استخوانی در سواحل بندرکیاشهر

بارش 40 سانتیمتر برف در محور اسالم به خلخال

بارش 10 تا 40 سانتیمتری برف در املش/استقرار تیم امداد و نجات در رانکوه

چهار مرکز جدید خرید توافقی برنج شالیکاران گیلان دایر می شود

ارتفاعات آستارا سفید پوش شد

شورای اسلامی آستارا تکمیل مجتمع تجاری نیمه کاره این شهر را خواستار شد

ترانزیت خارجی یک میلیارد و 200 میلیون دلاری کالا از مرز گمرک آستارا

آماده باش صنف و صنعت در مواجه با برف گیلان

صادرات 151میلیون دلار کالای غیر نفتی از گمرک آستارا

معاون فرماندار: دستگاه های خدماتی رضوانشهر تمام وقت در محل کار باشند

گروه های راهداری گیلان آماده مقابله با بحران برف

ربیعی :رشداقتصادی نیازمنداتصال به بازار جهانی است

مشکلی در زمینه تامین مایجتاج شهروندان در صورت بارش برف وجود ندارد

بازدید وزیر کار از کارخانه تولیدی عایق های حرارتی ضدحریق املش

خرید بیش از یکهزار تن میوه مورد نیاز شب عید استان پیش بینی شده است

اقدامات عملیاتی برای مدیریت تنش آبی سال آینده آغاز شده است

پرداخت اولین مرحله تسهیلات اشتغال روستایی در گیلان

آمادگی فرودگاه گیلان برای برف و شرایط اضطراری

متوسط بارندگی سالانه گیلان برآورد شد

پوشش مخابراتی محور کوهستانی آستارا- اردبیل تقویت می شود

سهم 300 میلیارد تومانی گیلان از اشتغال روستایی

ربیعی :فقر زدایی و اشتغال دو برنامه دولت تا سال 1400 است

فقرزدایی و اشتغالزایی اولویت کار دولت تا 1400

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی وارد گیلان شد

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 84 طرح و پروژه در منطقه آزاد انزلی

بازدید علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از چند طرح رودسر

تولیدو مونتاژ خودروهای امداد باسرمایه گذاری خارجی در منطقه آزادانزلی

غذای 143 هزار نفر در گیلان دور ریخته می شود

افزایش 10 درصدی صادرات کیوی از آستارا / دستگیری سارقان سیم در تالش

برپایی نمایشگاه دکوراسیون داخلی در رشت

10 درصد مزارع شالیکاری شهرستان سیاهکل زیر شخم زمستانه رفته اند

فرماندار: ظرفیت های سرمایه گذاری آستارا در همایش ملی معرفی می شود

سهم باغدار از بازار هر میوه چقدر است؟

گامی بلند در منطقه آزاد انزلی به منظور تجهیز ناوگان امداد و نجات کشور

بانک مرکزی مسئول به هم ریختگی بازارهای مالی و پولی دلار و سکه است

تولید 18تن گیاهان دارویی گلخانه‌ای در گیلان

آماده برگزاری دوره های آموزش کارآفرینی با هدف اشتغالزایی هستیم

فرماندار: راه آهن آستارا تاثیرات اقتصادی فرا منطقه ای دارد

پرواز رفت و برگشت تهران – رشت افزایش یافت

تولید 400تن توت فرنگی گلخانه‌ای در گیلان

صدور گواهینامه استاندارد برای 215 تن کالای صادراتی در آستارا

راه کم کردن هزینه‌های زندگی مردم چیست؟

شرایط مساعد صنعت سلولزی در گیلان

افزایش چشمگیر شخم اول در شالیزارهای گیلان

پرداخت14میلیارد ریال به طرحهای اشتغالزایی روستاهای منطقه آزاد انزلی

ارایه بودجه 97 شهرداری رشت به شورای اسلامی این کلانشهر

رئیس سازمان مدیریت گیلان: قبل از اعلام آمارها، صحت ارقام بررسی شود

جولان نوشیدنی‌های عربی به صورت قاچاق در بازار

تولید سالانه 19میلیون اصله درخت و درختچه در گیلان

ستاد سرمایه گذاری در شهرستان لاهیجان فعال شود

تدبیر و امید برای توسعه بخش لوندویل آستارا

مرحله اول شخم زمستانه در 32 هزار هکتار شالیزار گیلان انجام شد

اجرای 25 درصدی شخم زمستانه در شالیزارهای شهرستان ماسال

شرکت شهرک‌ها حق فروش زمین ندارند

رونق صنعت چای در گرو سرمایه‌گذاری گردشگری این محصول

خط آهن آستارا-آستارا ظرفیت های تجاری و اقتصادی منطقه را فعال می کند

فرماندار: بارانداز راه آهن آستارا آماده سرمایه گذاری بخش خصوصی است

تکمیل پازل توسعه اقتصادی گیلان با راه آهن رشت - آستارا

مدیران باید از قوانین به نفع صادرکنندگان استفاده کنند

فرماندار آستارا جدیت مسئولان را در تکمیل راه آهن آستارا-آستارا خواستار شد

پلمپ 134 واحد صنفی و ثبت بیش از یکهزار تخلف در بندرانزلی

منطقه ویژه اقتصادی آستارا در انتظار تامین زیرساخت ها

ثبت سفارش واردات برنج مجاز شد