آخرين مطالب

اقتصادي

مشکل آب شرب منطقه سراوان رفع شد

گیلان آنلاین - رشت- فرماندار شهرستان رشت گفت : پروژه آبرسانی برای رفع مشکل آب آشامیدنی ساکنان منطقه سراوان انجام شد و در حال حاضر مردم این منطقه از آب آشامیدنی مناسب برخوردار هستند.

2 مرکز خرید تضمینی گندم در گیلان فعال است

گیلان آنلاین - رشت - مسوول روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از فعالیت 2 مرکز خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان در مناطق رستم آباد و دیلمان خبر داد .

نباید از کسب بازار روسیه غفلت کنیم

گیلان آنلاین - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان گفت: نباید در کسب بازار روسیه غفلت و کوتاهی کنیم. ...

سیلاب به چند واحد روستایی در دیلمان خسارت زد

گیلان آنلاین - لاهیجان - سیلاب ناشی از بارندگی رگباری نیم ساعته عصر روز جمعه ، باعث تخریب شش واحد مسکونی و بخشی از جاده های روستایی در بخش کوهستانی دیلمان شد.

فرماندار: ایجاد صنایع تبدیلی در کشاورزی آستارا ضروری است

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار بندر آستارا گفت: راه اندازی صنایع تبدیلی در این شهرستان با هدف تولید و فرآوری محصولات کشاورزی ضروری است و از سرمایه گذاران در این رابطه حمایت می شود.

مدیران درخواست های اشتغالزایی مردم را به طور جدی بررسی کنند

گیلان آنلاین - رشت - جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان، به مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد که خواسته های اشتغالزایی مردم را به طور جدی، ساماندهی کرده و مورد بررسی قرار دهند.

تشکل‌های مردمی در تقویت کارآفرینی ایفای نقش کنند

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان بر لزوم بهره‌گیری و استفاده حداکثری سازمان‌های مردم نهاد از ظرفیت و توانمندی‌های موجود در جهت رشد استان تأکید کرد و گفت: تشکل‌های مردمی می توانند نقش مهمی در تقویت کارآفرینی ایفا کنند.

زمینه اقتصادی شدن صنعت چای فراهم شود

گیلان آنلاین - لاهیجان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: باید زمینه اقتصادی شدن صنعت چای فراهم شود چراکه بخشی از معیشت و اشتغال جامعه را بر عهده دارد.

معاون وزیر کشاورزی :حمایت دولت از چایکاری ادامه دارد

گیلان آنلاین - لاهیجان- معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت:حمایت های دولت تدبیر و امید بویژه با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت موجب رشد چایکاری در شمال کشور شده است و این حمایت ها ادامه می یابند.

نان گران نمی‌شود

گیلان آنلاین - مقرر شده بود دولت برای قیمت نان، بعد از ماه رمضان تصمیم گیری کند که رئیس اتاق اصناف ایران از احتمال افزایش نیافتن قیمت ...

10 درصد بودجه احداث تراموا در کلانشهر رشت تخصیص یافت

گیلان آنلاین - رشت - شهردار رشت با اشاره به ابلاغ 15 میلیارد تومان بودجه از سوی مجلس شورای اسلامی برای راه اندازی تراموا در این کلانشهر گفت: در گام اول 10 درصد از بودجه احداث تراموا به صورت نقدی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی تخصیص یافته است.

گمرک آستارا قاچاق خودروهای خارجی را تکذیب کرد

گیلان آنلاین - آستارا - مدیرکل گمرک آستارا گفت: ورود چهار دستگاه خودروی خارجی از این گمرک به داخل کشور در روزهای گذشته، به صورت قانونی و بر اساس رویه ورود موقت و با صدور پروانه الکترونیک معتبر بوده و قاچاق بودن آنها کذب است.

اتمام برداشت گوجه سبز در گیلان

گیلان آنلاین - رئیس سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت:باغداران گیلانی امسال هزار و 500 تن گوجه سبز برداشت کردند. ...

590 میلیون مترمکعب آب کشاورزی در گیلان رها شده است

گیلان آنلاین - رشت - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان با اعلام اینکه تاکنون 590 میلیون متر مکعب آب برای آبیاری شالیزارهای استان از طریق اندوخته سد سفیدرود تامین و رها شده، به کشاورزان توصیه کرد در مدیریت آب نهایت دقت را داشته باشند .

گمرک ریلی آستارا آماده فعالیت شد

گیلان آنلاین - آستارا - مدیر کل گمرک آستارا گفت: گمرک ریلی این شهرستان در بارانداز راه آهن آستارا-آستارا آماده فعالیت است و به زودی کار خود را برای ترخیص کالا و تسهیل صادرات، واردات و حمل و نقل آغاز می کند.

افزون بر یکهزار طرح در سامانه کارا شهرستان رشت ثبت نام شد

گیلان آنلاین - رشت - رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت گفت: تاکنون یک هزار و 147 متقاضی این شهرستان برای بهره مندی از تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار روستایی با ارائه طرح در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

باران کشاورزان آستارا را خوشحال کرد

گیلان آنلاین - آستارا - بارش باران در شبانه روز گذشته باعث طراوت شالیزارها، خوشحالی شالیکاران و غافلگیری مسافران در آستارا شد.

وضعیت شالیزارهای گیلان خوب است

گیلان آنلاین - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت: در حال حاضر سرسبزی مطلوبی در شالیزارهای گیلان دیده می‌شود و ...

سهم دولت بابت بهای برگ سبز چای پرداخت شد

گیلان آنلاین - لاهیجان - رئیس سازمان چای کشور گفت: تمامی قدرالسهم دولت بابت بهای برگ سبز چای تا نیمه اردیبهشت ماه امسال، به چایکاران پرداخت شده است.

ارتقاء فروشگا‌ه‌های صنایع دستی رودسر

گیلان آنلاین - سرپرست فرمانداری رودسر گفت: فروشگاه صنایع دستی و همچنین احداث مجتمع‌های بین راهی در مسیر راه این شهرستان باید ارتقا ...

مدیران بانک ها در پرداخت تسهیلات اهتمام داشته باشند

گیلان آنلاین - رشت - جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: انتظار ما از دستگاه های اجرایی و مدیران عامل بانک های استانی و شهرستانی این است که به صورت دلسوزانه و با اهتمام بیشتری در پرداخت تسهیلات نقش آفرینی کنند.

خروج برجام ازفرجام آمریکایی فرصت تاریخی مناطق آزاد ایران

گیلان آنلاین - ابتدای سخن باید پذیرفت به هر میزان از دوران جهان دو قطبی در روابط بین الملل دور می شویم، رفتارهای برخلاف رویه مألوف حقوق و روابط بین الملل ایالات متحده امریکا در قبال کشورهای مخالف خود افزایش می یابد.

کیفی سازی چای موجب رونق باغ های شمال می شود

گیلان آنلاین - لاهیجان- کارشناسان بر این باورند که کیفی سازی چای داخلی با همکاری زنجیره کامل تولید ،رونق چایکاری را به باغ های شمال باز می گرداند.

نوبت‌بندی آب تا مرداد امسال دارد

گیلان آنلاین - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان: نوبت بندی آب سد سفیدرود تا مرداد امسال دارد. ...

تکیه بر توانمندی های داخلی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخل کشور از جمله الگوهای تحقق اقتصاد مقاومتی است و این مهم بایستی مورد توجه قرار گیرد.

شالیکاران گیلان برای دریافت تریکوکارت اقدام کنند

گیلان آنلاین - رشت - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی، از کشاورزان شالیکار استان خواست برای دریافت تریکو کارت (تخم زنبور تریکو گراما ) برای مبارزه بیولوژیک با کرم ساقه خوار برنج به مراکز خدمات کشاورزی مراجعه کنند.

متخصصان ایرانترانس اندازه گیری ولتاژ ژنراتور ساختند

گیلان آنلاین - رشت- مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: در راستای تحقق شعار سال ،حمایت از کالای ایرانی، متخصصان داخلی موفق به ساخت ترانس اندازه گیری ولتاژ ژنراتور نیروگاه لوشان شدند.

تامین آب کشاورزی در شهرستان رشت مدیریت شد

گیلان آنلاین - رشت - فرماندار شهرستان رشت گفت:نشای شالی در این شهرستان تقریبا به پایان رسیده و تاکنون آب کشاورزی به خوبی مدیریت شده که بایستی با هماهنگی و همکاری تلاش کنیم ، بعد از این نیز مشکلی به لحاظ کمبود آب برای کشاورزان نداشته باشیم.

اعتبار 20 طرح اشتغالزا در آستارا تصویب شد

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار بندر آستارا گفت:43 میلیارد و 500 میلیون ریال برای 20 طرح اشتغالزا در این شهرستان اختصاص یافت و با اجرای آنها برای 29 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

برداشت دانه روغنی کلزا در گیلان آغاز شد

گیلان آنلاین - رشت - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت دانه روغنی کلزا از اراضی زیر کشت این محصول در استان خبرداد.

یکهزار و 960 تن محصول کشاورزی وارداتی از مرز آستارا برگشت داده شد

گیلان آنلاین - آستارا - مدیر جهاد کشاورزی آستارا گفت: یکهزار و 960 تن آرد گندم و تخته هنگام ورود به کشور از مرز زمینی گمرک این شهرستان، به دلیل رعایت نشدن شرایط قرنطینه به کشورهای مبدا برگشت داده شد.

70 درصد شالیزارهای گیلان وجین شد

گیلان آنلاین - معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی استان گفت: 167 هزار هکتار معادل 70 درصد ...

طلا امروز در بازار رشت گران شد

گیلان آنلاین - سکه و طلا امروز در بازار رشت گران شد. به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، روابط عمومی مرکز گیلان اتحادیه طلا ...

بازار خرید پیله‌تر ابریشم مساعد است

گیلان آنلاین - رییس مرکز توسعه نوغانداری کشور گفت: همزمان با آغاز برداشت پیله تر ابریشم، خرید توافقی این محصول هم از امروز در ...

تولید 240 تن دانه روغنی کلزا در گیلان

گیلان آنلاین - معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی گیلان گفت:پیش بینی میشود،امسال 240 تن دانه روغنی کلزا برداشت شود. ...

16میلیارد ریال برای مقابله با بحران در لاهیجان اختصاص یافت

گیلان آنلاین - لاهیجان - سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: 16 میلیارد ریال اعتبار از محل مدیریت بحران استان گیلان برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی و نیز مقابله با بحران به این شهرستان اختصاص یافته است.

زمینه اشتغال پنج هزار نفر در گیلان فراهم شد

گیلان آنلاین - رشت- مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت : طی دو ماه گذشته ،با معرفی افزون بر یکهزار و 600 طرح به بانک های عامل،زمینه ایجاد اشتغال برای حدود پنج هزار نفر در استان فراهم شد.

بارندگی ها جان تازه ای به باغ های چای گیلان داد

گیلان آنلاین - لاهیجان- بارندگی های سه روز اخیر علاوه بر خنک شدن دما و کمک به آبیاری اراضی شالیزاری ، نوید خوبی برای برداشت چین دوم برگ سبز چای به چایکاران گیلان و مازندران بود.

استفاده از کالای ایرانی باید به فرهنگ تبدیل شود

گیلان آنلاین - رشت - عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه با بیان اینکه مردم در حمایت از کالای ایرانی نقش مستقیمی دارند، گفت: استفاده از کالای داخلی بایستی به یک فرهنگ تبدیل شود.

سه پرواز سرگردان از شرایط جوی، در فرودگاه رشت به زمین نشستند

گیلان آنلاین - رشت - مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان اعلام کرد: سه پرواز سرگردان از شرایط نامساعد جوی کشور ، عصر امروز (شنبه) در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به زمین نشستند.

نرخ عوارضی امام‌زاده هاشم برای خودروهای رودبار کاهش یافت

گیلان آنلاین - رشت - نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ پرداخت عوارضی آزادراه قزوین - رشت در منطقه امام‌زاده هاشم، برای خودروهای با پلاک انتظامی رودبار، کاهش یافته است.

هوای خردادی آستارا بارانی است

گیلان آنلاین - آستارا - ورود جبهه هوای سرد به شمال کشور، باعث کاهش محسوس دمای هوا و بارش باران در آستارا شد.

مشکلات فعلی تحت الشعاع بی توجهی گذشته است

گیلان آنلاین - رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان گفت: همه ما میدانیم برخی از مشکلات فعلی تحت الشعاع بی توجهی های گذشته است. ...

افزایش 68 درصدی درآمد گمرک آستارا

گیلان آنلاین - ‌مدیرکل گمرک بندر مرزی آستارا گفت:در دو ماه نخست سال 1397،درآمد عمومی اداره کل گمرک آستارا افزایش 68 درصدی دارد. ...

صادرات محصولات کشاورزی از آستارا 63 درصد افزایش یافت

گیلان آنلاین - آستارا - مدیر جهاد کشاورزی آستارا گفت: 98 هزار و 934 تن محصول کشاورزی در فروردین و اردیبهشت ماه امسال از گمرک این شهرستان به کشورهای خارجی صادر شده و این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 63 درصد افزایش یافته است.

102طرح اشتغالزا شهرستان لاهیجان تصویب شد

گیلان آنلاین - لاهیجان- سرپرست فرمانداری شهرستان لاهیجان گفت: از طرح‌های ارائه شده به دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ، 102 طرح با اعتبار 228میلیارد و 435 میلیون ریال تصویب و به بانک های عامل معرفی شده است.

خط های تلفن چند روستای آستارا قطع شده است

گیلان آنلاین - آستارا - بخشدار مرکزی آستارا گفت: خط های مخابراتی روستاهای چملر، دگیرمانکشی و فندق پشته این بخش به علت سرقت تجهیزات یکی از دکل های مخابراتی به مت 13 روز قطع است و تا پایان خردادماه جاری، قطعات لازم نصب و راه اندازی خواهد شد.

اقبال مصرف کنندگان داخلی به چای ایرانی افزایش یافته است

گیلان آنلاین - لاهیجان - معاون بازرگانی و تنظیم بازار سازمان چای کشور گفت: با توجه به سالم و طبیعی بودن چای ایرانی در مقایسه با چای های وارداتی، طی سال های اخیر اقبال مردم به مصرف چای داخلی بطور قابل توجهی افزایش یافته است.

یک هزار و 98 طرح رشت در سامانه کارا ثبت نام شد

گیلان آنلاین - رشت - فرماندار رشت بیان داشت: تاکنون یک هزار و 98 متقاضی در شهرستان، با ارائه طرح به منظور دریافت تسهیلات اشتغالزایی در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

ذخیره آب سد مخزنی سپیدرود کمتر شد

گیلان آنلاین - معاون شرکت آب منطقه‌ای گیلان گفت: ذخیره آب سد مخزنی سپیدرود 13 درصد کمتر شده است. ...

گواهینامه استاندارد برای بیش از 9 هزار تن کالا در آستارا صادر شد

گیلان آنلاین - آستارا - رئیس اداره استاندارد بندر آستارا گفت: 40 گواهینامه انطباق با استانداردهای ملی در اردیبهشت ماه امسال برای 879 تن کالای صادراتی و 14 گواهینامه استاندارد برای هشت هزار و 201 تن کالای وارداتی در این شهرستان صادر شد.

بخشی از محور آستارا به تالش چهاربانده می شود

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار آستارا از آغاز عملیات تسطیح و تعریض قسمتی از جاده آستارا به تالش با هدف چهار بانده شدن مسیر، کاهش بار ترافیک و تسهیل تردد خبر داد.

ساير مطالب

15تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در آستارا توزیع می شود

معرفی ارقام برنج رش و تیسا در جهت افزایش تولید برنج کشور

پیله تر استانهای گرمسیری کشور به بازار آمد

بهره گیری از ظرفیت های گردشگری آستارا با طعم گیاهان دارویی

کاهش طبقات، جذابیت را برای انبوه‌سازان کم کرد

افزایش ده درصدی تولید گیلاس در تالش

97 درصد اراضی لاهیجان نشاکاری شد

تخلیه و بارگیری کالا در انبارهای عمومی آستارا افزایش یافت

خرید توافقی 6200 تن محصولات کشاورزی و دامی در گیلان

مبارزه بیولوژیک با آفات در20 هزار هکتار شالیزار گیلان

فروش توافقی 6 هزار تن محصول کشاورزی مازاد در گیلان

طرح‌ انتقال آب از دریای خزر به کجا رسید؟

صادرات کالاهای غیرنفتی در 2 ماه نخست امسال84 درصد رشد دارد

گسترش مسمومیت‌های ناشی از مصرف قارچهای خودرو

چینی هابرای سرمایه گذاری توسعه ای درایران اعلام آمادگی کردند

کریدور چین، قزاقستان، انزلی راه اندازی می شود

منطقه آزاد انزلی و بندر کاسپین از پتانسیل بالایی برخوردار است

حدود 10 تن پنیر و خامه از آستارا به روسیه صادر شد

صنعت نساجی رو به افول گیلان در انتظار بارقه ای از امید

نان سبوس‌دار نخرید

افزایش واردات گوشت به گیلان در آینده نزدیک

درخت توت در اغلب خاک‌های کشور قابل کشت است

صدور چای ایرانی ارگانیک به بازارهای جهانی

شرکت های حمل و نقل نرخ مصوب را در تابلو نصب کنند

حوادث کار کم نشده،بازار مسکن راکد است

تمام سکه در بازار رشت گران شد

پروژه راه آهن رشت - قزوین 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

74 میلیون دلار کالای غیر نفتی از آستارا صادر شد

چای ایران؛ محصولی طبیعی با شهرت جهانی

اعلام آخرین کانون آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در گیلان

پایان برداشت بهاره برگ سبز چای تا آخر هفته جاری

ماراتن نشاء برنج به خط پایان نزدیک میشود

قیر رایگان برای آسفالت راه های روستایی آستارا تامین شد

مهلت بیمه شالیزارها و باغ های گیلان تا نیمه خرداد تمدید شد

کلنگ 2 طرح آب و فاضلاب در آستارا به زمین زده شد

کشت برنج گیلان در ایستگاه آخر قرار گرفت

امنیت سرمایه‌گذاری از اولویت‌های مهم گیلان است

هشت طرح آبرسانی در گیلان در حال اجراست

پروژه هدایت آب های سطحی از اولویت های شهرداری رشت است

نوغانداری منشاء اشتغال حتی در مناطق شهری

نشاء برنج در 85درصد از شالیزارهای گیلان

صرفه‌جویی در مصرف، راهکار جبران آورد رودخانه‌ها

مشکل آب شرب روستای دربند آستارا رفع شد

شالیکاران مصرف آب کشاورزی را مدیریت کنند

سازمان مدیریت پس از تایید مرکز آمار، آمارها را منتشر می کند

موانع دریافت گواهینامه بین المللی فرودگاه گیلان رفع می شود

گرانی لبنیات تخلف است

بهبود مدیریت پسماندهای پزشکی و کشاورزی در شفت

تمدید مهلت بیمه کشاورزی در گیلان/ 36 هزار شالیکار بیمه کردند

لازمه بهره مندی از معافیت‌های مالیاتی مناطق آزاد، اخذ مجوز اقتصادی است

اعتبار مالی توسعه صنایع دستی آستارا تامین شد

سایه خشکسالی بر سر شالیزارهای آستارا

عرضه چای در بورس کالای منطقه آزاد انزلی

نزدیک به 40 هزار تن برگ سبز چای برداشت شد

قیمت نان صنعتی هنوز تغییری نکرده است

بالغ بر 36 هزار شالیکار شالیزارشان را بیمه کردند

590 طرح در قالب طرح تکاپو در گیلان تصویب شد

توزیع 25هزار تن جعبه تخم نوغان در کشور

نشاء 97درصدی اراضی شالیزاری صومعه‌سرا

وجین شالیزارهای آستارا آغاز شد

دستگاه های اجرایی در جذب تسهیلات اشتغال اهتمام کنند

بیش از 201 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان نشاء شد

واریز بخشی از مطالبات به چایکاران

قیمت ثابت،عامل کاهش کیفیت نان

هیات رئیسه اتاق اصناف آستارا انتخاب شدند

ضرورت ایجاد نیروگاه‌های مجازی در گیلان

آغاز برداشت 477 تن گیلاس در گیلان

عرضه مرغ منجمد اقدامی ضد تولید است

باغات چای از ظرفیت‌های آگروتوریسم گیلان

انتخابات اتاق اصناف تالش برگزار شد

رتبه پروازی فرودگاه گیلان ارتقاء یافت

عرضه چای ایرانی در بورس کالای منطقه آزاد انزلی

کمک همگانی برای ترویج فرهنگ پرورش کرم ابریشم

مرغ گران می‌شود!؟

280 میلیارد ریال اعتبار اجرای شبکه فاضلاب آستارا تامین شد

ریزش برداری و پاکسازی محور پونل- خلخال زمان بر است

کشتار دام در آستارا غیرمجاز و ممنوع است

رانش کوه در جاده کوهستانی پونل - خلخال

ورود برنج و زیتون گیلان به بازارهای خارجی

​امضاء توافقنامه منطقه آزاد تجاری بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

برندهای ملی گیلان،معرف هویت استان

بیش از 190 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان نشاء شد

رودسر از برندهای مهم گل و گیاه کشور

فرماندار: منابع آب روستاهای آستارا نیازمند مدیریت صحیح است

19 تن ماهی قزل آلا از آستارا به روسیه صادر شد

قیمت زولبیا و بامیه در رشت اعلام شد

قیمت انواع چیپس و پفک افزایش یافت

رکود صنایع دستاورد نبود مدیریت‌های شایسته

شرکت تعاونی مادر تخصصی مردمی در لاهیجان تشکیل می شود

جابه‌جایی در دستگاه اجرایی راه‌آهن رشت/ 100 متر تا پایان زیرسازی

دو سوم کارگاه‌های صنعتی ابریشم‌کشی کشور غیر فعال‌اند

اطلاعیه بهداشتی در خصوص بیماری تب کریمه کنگو

قیمت طلا در بازار رشت پائین آمد

افزایش بهای برگ سبز، چایکاری را مقرون به صرفه می کند

شکوفایی صنعت چای با معرفی باغات به گردشگران

برای حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر لاهیجان می کوشیم

80 درصد دامداران سیاهکلی کوچ بهاره خود را انجام داده اند

نرخ بیکاری گیلان در سال 96، به 10.7 درصد رسید

شیلات آستارا برای پرورش ماهی در استخر تسهیلات می دهد

شاخص آب شرب روستایی رشت پایین است

ضرورت صرفه‌جویی مصرف برق گیلان در پی کاهش بارندگی

مردم مهارت‌های ارائه خدمت به آسیب دیدگان را ندارند

90 درصد اراضی کشاورزی خرده مالکی هستند

2 هزار و 275 جعبه تخم نوغان در لاهیجان و سیاهکل توزیع شد

قیمت بستنی تا 20درصد افزایش یافت

قیمت نان سنتی افزایش نمی‌یابد

5 خرداد آخرین روز نشاء در شالیزارهای گیلان

کشت برنج فقط در گیلان و مازندران

عرضه زولبیا و بامیه به قیمت پارسال در بعضی مغازه‌ها

پرداخت بخشی از مطالبات چایکاران

اعتبار 15 طرح اشتغال در آستارا تصویب شد

تولید مدرن و دولت توسعه گرا راهکار رفع مشکلات اقتصادی است

افزایش قیمت برنج و روغن با رشد 10 تا 20 درصدی

فعالیت نیمی از نوغانداری کشور در گیلان

66 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان نشاء مکانیزه شد

ذخیره سازی محصولات غذایی به میزان کافی انجام شده است

اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه ماه رمضان

احتمال افزایش قیمت کله پاچه برای ماه رمضان

قیمت برنج هاشمی در ماه رمضان چقدر است؟

11 هزار جعبه تخم نوغان تاکنون در گیلان توزیع شده است

صرفه جویی روزانه یک میلیون لیتر بنزین در گیلان

افزون بر سه هزار تن گل گاو زبان در گیلان برداشت می شود

25 واحد صنفی در آستارا برای فروش فوق العاده تعیین شد

79 طرح بوم گردی در شهرستان رشت تایید شد

36 هزار تن برگ سبز چای از چایکاران خریداری شد

توزیع اعتبارات خرید ماشین آلات کشاورزی در گیلان

نشست واکاوی فرهنگ دریایی خزر در آستارا برگزار می شود

موانع اداری راه اندازی کسب و کار جوانان رفع شود

55 درصد شالیزارهای گیلان نشاء شد

توزیع 10هزار جعبه تخم نوغان در گیلان

برداشت‌کنندگان شن و ماسه بلای جان رودخانه‌ها شده‌اند

140 میلیون مترمکعب آب از سد سفیدرود رها شد

روند نزولی سهم شاغلان بخش کشاورزی از کل اشتغال

باغات چای مناطق جلگه‌ای خسارت بیشتری دیدند

پرداخت 317میلیاردریال وام به واحدهای صنعتی منطقه آزاد انزلی

690 تن کود شیمیایی بین کشاورزان آستارا توزیع شد

21 حلقه چاه عمیق در تالش حفر می شود

افزایش حجم مبادلات بین ایران و روسیه با راه اندازی بندر کاسپین

افزایش سطح همکاری های تجاری بین دو استان هدف اصلی حضور ما در منطقه آزاد انزلی است

آماده توسعه روابط بین ساراتوف روسیه و گیلان هستیم

معرفی 46 واحد تولیدی فعال منطقه آزاد انزلی جهت اخذ تسهیلات

310 میلیارد ریال برای تامین آب در تالش هزینه می شود

بهره‌برداری از اولین سد لاستیکی تالش تا پایان سالجاری

کم‌فروشی تخلف رایج در مرغ‌فروشان غیرمجاز

توزیع 30هزار تن برنج خارجی در ماه رمضان امسال

تولید بالغ بر 7هزار تن چای خشک بهاره کیفی در کشور

قیمت آش و حلیم در شهرستان رشت اعلام شد

آستارا دلتنگ روزهای بارانی است

افزایش 60درصدی جامعه نوغانداران کشور

شهر بندرانزلی به محدوده جغرافیایی منطقه آزاد ملحق شود