آخرين مطالب

سياسي

احزاب زبان گویای مردم باشند

گیلان آنلاین - رشت - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: احزاب باید بتوانند به عنوان زبان گویای مردم، مشکلات آنان را به مسئولان و دولتمردان انتقال دهند.

احزاب حلقه وصل ملت و حاکمیت هستند

گیلان آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان احزاب را حلقه وصل ملت و حاکمیت عنوان کرد و گفت : احزاب به عنوان یک مرجع برای جامعه باید در مسائل مختلف پاسخ های صحیح به مردم ارائه کنند.

سایه شوم عوام فریبی

گیلان آنلاین - پایگاه خبری تحلیلی تدبیر شرق در استان گیلان، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان سایه شوم عوام فریبی به قلم مهدی روحی منتشر کرده است.

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت لایروبی و احیاء آب بندان ها ی استان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به اهمیت اجرای لایروبی و احیای آب بندان ها در افزایش حجم ذخیره سازی منابع آبی استان تصریح کرد : با اجرای ساز و کار دقیق و شفاف خواهیم توانست با لایروبی و احیاء تالاب های استان معادل 400 میلیون متر مکعب به ظرفیت حجم ذخیره سازی آب بندان ها بیافزاییم .

هرگز از پای نخواهیم نشست**محمدباقر نوبخت

گیلان آنلاین - برگزاری انتخابات آزاد، بویژه در سطح ریاست جمهوری، یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سیاسی و اجتماعی است.

استقرار سفارت آمریکا در بیت المقدس محکوم است

گیلان آنلاین - انزلی - امام جمعه بندرانزلی با اشاره به سکوت برخی جوامع اسلامی در خصوص انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف گفت: استقرار سفارت آمریکا در بیت المقدس محکوم است.

آزمودن دوباره ملت ایران خطاست

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: ملت ما با همه محنت ها و رنج ها، در همه صحنه های انقلاب شکوهمند اسلامی حضور داشته و آزموده را دوباره آزمودن خطاست.

آینده قدس متعلق به مردم فلسطین است

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: آینده قدس شریف به مردم فلسطین تعلق دارد و مطابق وعده رهبر معظم انقلاب، رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید.

استاندار گیلان خبر داد : بهره برداری از نخستین پروژه گردشگری دریایی در شهرستان انزلی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری دریایی تصریح کرد : انشاء الله ظرف چند ماه آینده شاهد بهره برداری از نخستین پروژه گردشگری دریایی درشهرستان انزلی خواهیم بود .

ارزش های انقلاب اسلامی برای جوانان بازتولید شود

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار بندر آستارا گفت: بازتولید و احیای ارزش های انقلاب اسلامی نظیر سالروز آزادی خرمشهر، قیام 15 خرداد و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) توسط دستگاه های متولی در این شهرستان ضروری است.

مردم می‌خواهند حكومت موانع زندگی‌شان را برطرف كند/ عدم تحقق وعده‌ها اعتبار دولت را مخدوش می‌كند

گیلان انلاین- مردم موتور محركه این انقلاب هستند هر كس كه كاری كند این موتور خاموش یا دلسرد شود، اشتباه نكرده است؛ خیانت كرده است.

از 5 دستگاه اجرایی موفق در انتصاب جوان و بانوان تقدیر می شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان گفت: ظرف هفته آینده از پنج دستگاه موفق تقدیر و پنج دستگاهی که عملکرد مطلوبی در این بخش نداشتند را توبیخ می‌کنم تا زمینه تکمیل این فرآیند فراهم شود.

لزوم وضع قوانین جدید توسط مجلس شورای اسلامی برای رفع موانع اداری پیش روی جوانان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در آیین اختتامیه اولین دوره ملی توانمندسازی کارآفرینی و ‌انتخاب جوانان کارآفرین برتر کشور با تاکید بر لزوم وضع قوانین توسط مجلس شورای اسلامی برای رفع موانع اداری پیش روی جوانان، تاکید کرد: علاوه بر وضع و اصلاح برخی قوانین توسط نمایندگان مجلس، دولت نیز باید برای برخی حوزه های مرتبط با کارآفرینی، تعیین تکلیف کند تا طرح های کارآفرینی اشتغالزای جوانان، روی زمین نماند و به توسعه کشور خدشه وارد نشود.

تشکیل کارگروهی به منظور اصلاح فرآیند و ساختار ایجاد اشتغال

گیلان آنلاین - استاندار گیلان بر لزوم تشکیل کارگروهی به منظور اصلاح فرآیند و ساختار ایجاد اشتغال در کشور تاکید کرد و افزود: باید ساختاری تدوین گردد تا دستگاه‌ها با دید فرابخشی در جهت ایجاد اشتغال تلاش کنند.

استاندار گیلان خبر داد : برگزاری نشست بررسی و رفع مشکلات شرکت چوکا با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان از برگزاری نشست بررسی و رفع مشکلات شرکت صنایع چوب و کاغذ چوکا با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و افزود : این نشست با محوریت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وبا حضور مدیران شرکت شستا و نهادهای ذیربط به منظور بررسی و رفع مشکلات این شرکت در تهران برگزار خواهد شد .

اتریش به برجام پایبند است

گیلان آنلاین - رشت - سفیر اتریش در کشورمان گفت: اتریش صد در صد به قرارداد برجام پایبند است و از دید دولت من، رعایت قراردادها بسیار حائز اهمیت است.

پیشنهاد ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در گیلان با همکاری مؤسسه‌های اتریشی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان پیشنهاد ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در گیلان با همکاری مؤسسات اتریشی را ارائه کرد و گفت: ایجاد این مدرسه می‌تواند به تمامی رده‌هایی که در حوزه گردشگری فعالیت دارند آموزش‌های لازم را ارائه کند.

تسهیل مبادلات بانکی برای افزایش همکاری ایران و آذربایجان یک ضرورت است

گیلان آنلاین - استاندار شناسایی ظرفیت های قانونی و امکان سنجی های کافی در ابعاد توسعه محور را یک ضرورت جهت گسترش همکاری های دو کشور ایران و آذربایجان خواند و گفت: مبادلات بانکی از مباحثی است که باید تسهیل شود.

بخش خصوصی باید در تجارت پیش‌رو باشد

گیلان آنلاین - استاندار با اشاره به اینکه بخش خصوصی باید در تجارت پیش‌رو باشد گفت: دولت صرفاً نیازمندی‌های بخش خصوصی را فراهم و موانع احتمالی موجود را برطرف می‌کند.

چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان زمین را دربر می‌گیرد / باید عملکرد ما در نهایت منجر به تامین منافع بحق کشاورزان شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان زمین را دربر می‌گیرد.

دیدار استاندار گیلان با خانواده شهیدان پسند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان همزمان با سفر یکروزه خود به شرق گیلان با خانواده 3شهید بزرگوار از خاندان پسند در سیاهکلرود رودسر دیدار و گفتگو کرد.

امام جمعه آستارا: زمان اتحاد مردم و مسئولان است

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: اتحاد مردم، مسئولان و گروه های سیاسی در برابر توطئه های استکبار جهانی و بد عهدی دولت آمریکا در برجام، ضروری است.

خروج آمریکا از برجام مایه خوشحالی ما شد

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: خروج دولت آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) مایه خوشحالی ما شد.

نماینده آستارا: زمان پشتیبانی کامل از دولت است

گیلان آنلاین - آستارا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آمریکا کینه و دشمنی دیرینه خود با ایران را با خروج از برجام، آشکار کرد و اکنون در این مرحله حساس باید به طور کامل از دولت تدبیر و امید پشتیبانی کنیم.

برگزاری جلسه رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با محوریت مهندس آذری جهرمی در تهران

گیلان آنلاین - استاندار گیلان از برگزاری جلسه رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با محوریت مهندس آذری جهرمی در تهران خبر داد و افزود: جمع‌بندی مباحث و مشکلات مطرح شده در این سفر، در نشستی مشترکی با محوریت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور معاونین ذیربط این وزارت خانه و مدیران شرکت‌های زیر مجموعه آن در تهران برگزار و تصمیم‌گیری لازم در جهت رفع مشکلات انجام خواهد پذیرفت.

برای استفاده بهینه از منابع باید به سمت تغییر فناوری برویم / اختصاص 500 میلیارد تومان برای توسعه خدمات بر شبکه ملی اطلاعات

گیلان آنلاین - وزیر ارتباطات و‌فناوری اطلاعات با تاکید بر تغییر تکنولوژی برای ارایه خدمات بهتر و‌ ارزان تر گفت: باید از منابع بهینه استفاده کنیم لذا به جای توسعه سیم مسی، باید اعتبارات را به سمت کشیدن فیبرنوری به روستاهای کشور ببریم

آمادگی ایجاد یک بازار اقتصاد دیجیتال در گیلان وجود دارد

گیلان آنلاین - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: باتوجه به جغرافیای مناسب و جوانان نخبه در گیلان ، آمادگی برای ایجاد یک بازار مطلوب در حوزه اقتصاد دیجیتال در این استان وجود دارد.

فاز چهارم پروژه سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور افتتاح شد

گیلان آنلاین - فاز چهارم پروه سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور (سیماک) با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار گیلان در روستای چاپارخانه بخش خمام شهرستان رشت افتتاح شد.

بهره برداری همزمان از یک هزار و 569 پروژه زیرساختی ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان

گیلان آنلاین - با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، یک هزار و 569 پروژه زیرساختی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان به صورت همزمان به بهره برداری رسید.

ضریب نفوذ اینترنت در گیلان باید متناسب با جمعیت 5 میلیونی افزایش یابد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه افزایش دسترسی به پهنای باند می‌تواند تولید اقتصادی را افزایش و منجر به ارتقاء سطح رفاه شهروندان یک جامعه شود، بر لزوم افزایش ضریب نفوذ اینترنت متناسب با جمعیت قریب به 5میلیونی تاکید کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد گیلان شد

گیلان آنلاین - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دقایقی پیش با استقبال استاندار گیلان و جمعی از مقامات محلی وارد فرودگاه سردارجنگل رشت شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مطرح کرد : ضرورت پرهیز از هر گونه تبعیض در آبرسانی به شالیزارها

گیلان آنلاین - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بر ضرورت پرهیز از هر گونه تبعیض در آبرسانی به شالیزارها تاکید و تصریح کرد : کمبود و نارسایی شاید مردم را ناراحت نکند اما تبعیض برای مردم بسیار ناراحت کننده است .

حمایت از کالای ایرانی، احترام به تولید ملی است

گیلان آنلاین - انزلی - امام جمعه موقت تهران با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در مورد حمایت از کالای ایرانی گفت: پشتیبانی از کالای تولیدی تولیدکنندگان کشورمان، احترام به تولید ملی و زمینه ساز اقتدار اقتصادی جمهوری اسلامی ایران است.

دیدگاه سیاسی را در تصمیم گیری های اجرایی دخالت نداده ام

گیلان آنلاین - رشت - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، دخالت دادن دیدگاه های سیاسی در امور اجرایی را نوعی خیانت دانست و گفت: دیدگاه سیاسی را در تصمیم گیری های اجرایی دخالت نداده ام.

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت تدوین مکانیزم پیشگیرانه در مباحث حقوقی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان بر ضرورت تدوین مکانیزم پیشگیرانه در مباحث حقوقی تاکید کرد و ادامه داد : با تدوین ضوابط شفاف در قراردادهای الگویی در بخش های مختلف نظیر خرید و فروش مسکن و خودرو از بروز اختلاف در میان افراد پیشگیری کرد .

اقتدار و امنیت کشور حاصل خون شهداست

گیلان آنلاین - امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه کشور گفت: اقتدار و امنیت ...

موانع تحقق اهداف مناطق آزاد رفع می شود

گیلان آنلاین - انزلی - نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای فراهم سازی تسهیلات لازم در توسعه بیشتر مناطق آزاد قوانینی تصویب می کند تا موانع بر سر راه تحقق اهداف مورد نظر در زمان ایجاد این مناطق، رفع شود.

استاندار گیلان تاکید کرد : نگاه درست و حمایتی امروز به آموزش و پرورش باعث توسعه فردای کشور خواهد شد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان بر ضرورت حمایت هر چه بیشتر از آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود : نگاه درست و حمایتی امروز به آموزش و پرورش باعث توسعه فردای کشور است .

از همه ظرفیت‌ها برای افزایش حجم مبادلات تجاری با روسیه استفاده می کنیم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان به آمادگی گیلان برای ایفای نقش در تقویت روابط 2 جانبه اشاره کرد و گفت: در راستای توسعه‌ی روابط و افزایش حجم مبادلات تجاری با روسیه از همه‌ی ظرفیت‌ها استفاده می کنیم.

برخی وقایع و مناسبت ها همچون فتح خرمشهر، غرورآفرین و عامل وحدت ملی هستند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه برخی وقایع و مناسبت ها همچون فتح خرمشهر، غرورآفرین و عامل وحدت ملی هستند، خاطرنشان کرد: فتح خرمشهر یک افتخار ملی است که همواره آحاد اقشار و قومیت های کشور بدان افتخار و در گرامیداشت آن مشارکت می‌کنند.

گیلان با ظرفیت ترین استان برای ایجاد مشاغل ارزان است / رقابت های سیاسی برای جامعه امری ضروری است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان گفت: این استان به دلیل بهره مندی از ظرفیت های متعدد، دارای شرایط مختلف برای ایجاد مشاغل ارزان و اشتغالزایی جوانان است.

دیدار مردمی نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با مردم بندرانزلی

گیلان آنلاین - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت و استاندار گیلان همزمان با نماز مغرب و عشاء با حضور در مسجد جامع بندرانزلی در فضایی صمیمی با مردم دیدار و گفتگو کردند.

توسعه زیرساخت های اشتغالزا با اولویت بیشتری درسالجاری دنبال می شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه پذیرش طرح هایی که موجب اشتغال پایدار شود در اولویت فعالیت های امسال است گفت:اولویت ما این است که حتی اعتبارات عمرانی را در سالجاری صرف زیرساخت هایی نماییم که در شهرها و روستاها ایجاد اشتغال نماید.

با اجرای سیاست های راهبردی مالیات از مناسبات غیرشفاف وروابط غیراصولی دولت جلوگیری شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان گفت:اگر سیاست های مالیاتی به درستی اجرا شود و درآمدهای آن پاسخگوی هزینه های عمومی گردد به یقین نیازی به مناسبات غیرشفاف و کارخانه داری دولت نیست.

انتظار مردم از مسئولان تلاش مضاعف است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: انتطار مردم از مسئولان دقت، هوشمندی، تلاش و نظارت مضاعف است.

عمل به منویات رهبری سرلوحه امور باشد

گیلان آنلاین - آستارا - معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی ایران به برکت تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و برای تداوم این امر، باید عمل به دستورات معظم له، سرلوحه امور دولت و مجلس باشد.

توسعه آینده و سربلندی استان در دستان توانای معلمان است / روزی معلم بودم و بدان افتخار می کنم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در سی و چهارمین یادواره بزرگداشت مقام معلم گفت: توسعه آینده و سربلندی استان در دستان توانای معلمان است؛ اهتمام دولت در حمایت از آموزش و پرورش بر کسی پوشیده نیست و با انجام برنامه ریزی، بهتر از گذشته می توانیم تحولاتی در این بخش ایجاد کنیم.

تایید فعالیت های صلح آمیز ایران از سوی آژانس

گیلان آنلاین - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: فعالیت های صلح آمیز ایران از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید شده است. ...

برجام با هر فرجامی قابل دفاع است

گیلان آنلاین - انزلی - سخنگوی دولت و معاون رئیس جمهوری گفت: برجام با هر فرجامی، قابل دفاع است و معتقدم بهترین تصمیم را گرفته ایم.

رقابت های سیاسی مانع پویایی کشور نباشد

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان گفت: رقابت های سیاسی، لازمه پویایی هر جامعه ای است و نباید این موضوع، مانع تحرک و پویایی کشور باشد.

استاندار گیلان : تفاوت دیدگاه نباید مانع همکاری برای ایجاد جامعه‌ای بهتر شود/ انتقاد نیاز توسعه جامعه است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه تفاوت دیدگاه نباید مانع همکاری برای ایجاد جامعه‌ای بهتر شود، انتقاد را نیاز توسعه جامعه دانست و افزود : شما جوانان به عنوان صاحبان اصلی جامعه باید انتقاد و مطالبه داشته باشید .

خدمت رسانی مردمی به زائران اربعین حسینی یک اقدام ارزشمند است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان خدمت رسانی مردمی به زائران اربعین حسینی را یک اقدام ارزشمند دانست و گفت: دولت در موضوعات حاکمیتی و نیز تقویت زیرساخت‌ها بستر لازم را برای رفاه هرچه بیشتر زائران اربعین حسینی فراهم می کند.

استاندار گیلان: استان با تحولی جدی در توسعه مواجه است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به مواجه شدن استان با تحولی جدی در توسعه تصریح کرد: با وجود آزاد راه و راه آهن قزوین- رشت، و نزدیک شدن فاصله پایتخت به گیلان و منطقه آزاد انزلی، انگیزه و جذابیت سفر به گیلان بیشتر و در ماه‌ها و سنوات آینده شاهد افزایش این آمار خواهیم بود.

برخی مدیران با حاشیه‌سازی برای عدم پاسخگویی بهانه‌ می‌سازند/عده‌ای درصدد سیاسی‌سازی مسائل حاشیه‌ای، برای برهم‌زدن اولویت‌بندی کشور هستند

گیلان انلاین- تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه برخی مدیران با ایجاد مسائل فرعی توجه مخاطبان را از مسائل اصلی دور کرده و برای عدم انجام امور بهانه‌سازی می‌کنند، گفت: تلاش‌هایی را شاهدیم که با سیاسی‌سازی همه مسائل فرعی و حاشیه‌ای، اولویت‌بندی کشور را برهم می‌زنند.

ساير مطالب

فردایی روشن برای گیلان متصورم

نقش موثر بهبود وضعیت حمل و نقل جاده ای در توسعه صادرات و رشد پایدار اشتغال در استان

اتصال شبکه ریلی به دریایی و توسعه حمل و نقل ترکیبی توسعه پایدار گیلان را محقق می کند

مطالبات مردم به دور از بیان احساسی پیگیری شود

حمایت از کارگران برای تقویت تولید ملی ضروری است

سبک زندگی ایرانی اسلامی با اهتمام بیشتر ترویج شود

بازدید استاندار گیلان از پروژه های گردشگری و بوم گردی شهرستان بندرانزلی

اولویت ما در سال 97 رفع مشکل اشتغال است

نظر گزینش در تعیین مسیر زندگی افراد بسیار تأثیرگذار است

توسعه گردشگری دریایی نقش مهمی در تقویت اقتصاد ملی و توسعه کلان دارد

اصلاح‌طلبان به دلایل حزبی گزینه‌های تصدی شهرداری را کنار می‌زنند

نگذارید پروژه‌ای به دلیل نبود اعتبار کافی، راکد بماند / متاسفانه بعضا بیش از آنکه معضل اعتباری داشته باشیم، دچار ضعف در هماهنگی و برنامه‌ریزی هستیم

تقدیر استاندار گیلان از دانش آموزان برگزیده

تمام اهتمام خود را برای جبران بخشی از خسارت‌های وارده به درختان فندق به کار می گیریم

خسارت ناشی از سرمازدگی باغات چای گیلان پرداخت می شود

بازدید استاندار گیلان از ایستگاه پمپاژ آب زراعی دستک

هشتم اردیبهشت آب سد برای آبیاری مزارع کشاورزی گیلان رهاسازی می شود

آغاز اولین کشت مکانیزه بادام زمینی در استان با حضور استاندار گیلان

ملت ما به یقین مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران است

پویایی فضای شهری تا حد زیادی معطوف به‌میزان تردد رانندگان زحمتکش در سطح شهر است

اقدامات طرح های بوم گردی تا مرحله تصویب رایگان است

اجرای طرح تکاپو و اعطای تسهیلات در حوزه اشتغال گامی در تحقق اقتصاد مقاومتی است

مشکل با زیرسئوال بردن کارهای دولت منتخب مردم رفع نمی شود

انتصاب بخشدار حویق تالش

استاندار گیلان : با تمام توان در جهت حل مشکلات جامعه کارگری تلاش خواهم کرد

برگزارى دوره بازآموزى خبرنویسى مدیران روابط عمومى فرماندارى ها

اجازه ویژه خواری به کسی نمی دهم

برای حفظ حرمت خون شهدا با رانت، فساد و ویژه‌خواری مبارزه می کنم

ملاحظات اجتماعی و توسعه‌ی محلی برایمان مهم است

فرمانده سپاه آستارا: این نهاد در محرومیت زدایی پیشگام است

مشکلی برای تامین آب کشاورزی وجود ندارد

در خصوص تامین آب کشاورزی برای کشاورزان هیچ مشکلی نداریم

پاسداران سد محکمی مقابل توطئه های دشمنان نظام هستند

وظیفه پاسداران حفظ انقلاب و ارزش های نظام اسلامی است

استاندار گیلان خبر داد : احداث نمایشگاه دائمی سازه های چوبی ، بومی و محلی گردشگری در رشت

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت بهره گیری از معماری سنتی بومی و محلی در واحدهای روستایی

در خصوص سلامت جامعه باید همواره رویکرد پیشگیرانه داشته باشیم

گلایه‌ی استاندار گیلان از سیاسی کردن موضوعات مرتبط با منافع مردم

مدیر در جمهوری اسلامی باید نگاه توسعه گرا داشته باشد

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت اعیاد شعبانیه

استاندار گیلان بر لزوم نهادینه سازی فرهنگ مطالعه تاکید کرد

در ساخت سازه‌های شناور از ظرفیت مجموعه‌ی صنایع دریایی استفاده می کنیم

دیدار معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با استاندار گیلان

استاندار گیلان : مقابله با آسیب های مواد مخدر تنها به مبارزه مستقیم خلاصه نمی شود

برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار

آمادگی بانکهای گیلان جهت پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال

توسعه ایران اسلامی نیازمند تقویت وحدت سرزمینی است

تاکید استاندار گیلان بر ضرورت شکل گیری گردشگری سبز و پایداری گردشگری در گیلان

ارتباط موثر با دهیاران و کشاورزان نقش بسزایی در کاهش نگرانی تأمین آب دارد

دهم اردیبهشت ؛ آغاز رهاسازی آب سد برای آبیاری مزارع کشاورزی

فرآیند های اشتغال زایی و رونق کسب و کار تسریع شود

بحران آب در برخی استان‌ها به خط قرمز رسیده است

دولت را در کنترل ارز همراهی کنیم

اقتدار جمهوری اسلامی معادلات منطقه را بر هم زده است

مردم از مسئولان، دلسوزانه مطالبه گری کنند

مدیریت ایده تا عمل، از اتاق کار تا میدان اجرا**یونس رنجکش

شهید کریمی، ایستادگی بر سر آرمان های انقلابی

باید چای، متناسب با ذائقه مردم تولید شود / بجای تعصبات بی‌جهت، ذائقه مردم را ملاک عمل قرار دهیم

دسترسی آسان شهروندان به پاسخ استعلامات بین دستگاهی ،با اجرای صحیح پروژه سیماک

بازدید استاندار گیلان از مناطق گردشگری و جاذبه های دیدنی شهرستان آستارا

بندرکاسپین فقط مختص منطقه آزاد نیست بلکه می‌تواند علاوه بر عایدات ملی، بهره استانی نیز داشته باشد؛ ما بایستی هنر بهره‌گیری از این ظرفیت عظیم برای توسعه اقتصاد و اشتغال استان را داشته باشیم

استفاده از ظرفیت دهیاران در حوزه‌ی آب روستاها

اصولگرایان هم نگران قیمت دلار هستند

استاندار گیلان خبر داد : جانمایی 409 مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان

حضور استاندار گیلان در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس دومای روسیه

توسعه طرح های سالمسازی گیلان،با هدف افزایش رفاه اجتماعی

پروژه های گردشگری به نفع مردم و اشتغال باشد

مدیران و همکاران جدیت بیشتری داشته باشند

مدیران حرفه ای به عنوان سرمایه های انسانی حفظ شوند

استاندار گیلان: پروژه های گردشگری که انتفاع بیشتر مردم و اشتغال را به همراه داشته باشد با برنامه های استان سازگار تر است

گردشگری ،کشاورزی وتجارت محورتوسعه استان است

تنوع قومیتی عاملی برای تحکیم هویت ایرانی است- مجید صیادنورد*

استاندار گیلان: رونق گردشگری عامل موثر در کاهش بیکاری و توسعه استان است

بنری مبنی بر ستایش امام جمعه در گیلان نصب نشود

بصیرت آفرینی شاخصه بارز نماز جمعه در کشور است

یکصدایی، مهمترین عامل ماندگاری نظام مقدس اسلامی است

برای خرید و فروش کالای ایرانی تعصب داشته باشیم

رهبران دینی گیلان افتخارات زیادی رقم زده اند

همه برای تحقق شعار سال، همت کنند

استاندار گیلان مطالبات مردم را بدون غوغاسالاری پیگیری می کند

بیش از 900 نماز جمعه در کشور برگزار می شود

نمازجمعه اولین شکوفه های درخت انقلاب اسلامی است

گام های موثری برای بهبود زندگی مردم با همدلی بیشتر برداریم

حق نگهداری گردنه حیران را در اختیار گیلان می گیریم

گردنه حیران تا تونل در محدوده آستاراست

دیدار رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با استاندار گیلان

مجید هاشم پور به سمت سرپرست حوزه استاندار منصوب شد

حیران متعلق به گیلان است

«حجت الاسلام فلاحتی» نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه رشت شد

حجت الاسلام فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان شد

حذف مالیات بر ارزش‌افزوده برای چای و برنج در برنامه ششم توسعه

حمایت از کالای ایرانی، پاتک جمهوری اسلامی به تحریم کنندگان است

خطبه های نماز جمعه شهرستان های آستارا و انزلی

رای به جمهوری اسلامی، بستر توسعه کشور را فراهم کرد

12 فروردین، یادآور بهار انقلاب است

بازدید نوروزی استاندار گیلان از ایستگاه ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر

بازدید استاندار گیلان از مناطق گردشگری و اقامتی شهرستان رودسر

حضور استاندار گیلان در یادواره شهید املاکی

افتتاح فاز نخست پروژه ریلی اتصال آستارای ایران به آستارای آذربایجان

بازدید استاندار گیلان از مناطق مختلف شهرستان تالش

از اقدام ارزشمند اردوهای راهیان نور حمایت می کنم

خانه خویش محال است که آباد کنید

امام جمعه انزلی: تحقق شعار سال نیازمند هماهنگی مردم و مسئولان است

خطیب جمعه رشت: شعار سال رهبری باید به گفتمان تبدیل شود

دیدار نوروزی استاندار گیلان با آیت ا... قربانی و آیت ا... رودباری

وجود محبت در رفتارها، افزایش شادمانی و نشاط را درپی دارد

کشاورزی، گردشگری و تجارت محور توسعه‌ی استان در سال 1397

نهادهای اجتماعی و غیردولتی ظرفیتی مناسب برای فرهنگ سازی اجتماعی

نخستین بانوی بخشدار مرکزی لاهیجان منصوب شد

مجتمع های گردشگری نقطه کانون و پیشران توسعه استان باشد

15 میلیارد تومان ردیف بودجه جدید برای قطار شهری رشت گرفته شده است

شش انتصاب جدید در حوزه های مختلف استانداری گیلان

6 انتصاب جدید در حوزه استانداری گیلان

حفظ شأن و منزلت شهدا و خانواده آنها وظیفه قانونی و شرعی ما است / هدف ما ترویج یاد، نام و راه شهداست

کشاورزی، گردشگری و تجارت؛ کلیدواژه های توسعه اقتصادی استان

اصل موازنه منفی دکتر مصدق، سرآغاز ملی شدن نفت در ایران

در سال 97 عدم تحرک برخی از مدیران را تحمل نمی کنم

وجود جوان بیکار از دغدغه خانواده ها است

افتتاح هتل 5 ستاره با حضور معاون رییس جمهور و استاندار گیلان در لاهیجان

افتتاح مجتمع گردشگری شاندیز در رشت

گیلان در سالی که گذشت

توسعه صنعت گردشگری با استفاده از ظرفیت‌های تاریخی گیلان

استفاده از ظرفیت گردشگری گیلان، زمینه ساز شکوفایی اقتصاد و اشتغال است

استفاده از ظرفیت گردشگری گیلان، شکوفایی اقتصاد و اشتغال را درپی دارد

ورود معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به گیلان با استقبال استاندار

جاذبه‌های گردشگری گیلان متعدد و بی نظیر است

آغاز طرح شهر شب های روشن در رشت با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار گیلان

انتظارم از مردم گیلان این است که حرمت یکدیگر را حفظ کنیم/ در موضوع فساد اداری با احدی تعارف ندارم

امام جمعه آستارا: همگرایی مردم، بزرگترین دستاورد نظام اسلامی است

خطیب جمعه رشت: حمله موشکی سپاه به مقر داعش، از حوادث شیرین امسال است

احزاب در مسیر استفاده از خرد جمعی برای مدیریت استان موثر هستند

احزاب در شکل گیری گفتمان صحیح جامعه اثر گذار است

الگو گرفتن از ایثار شهدا نیاز امروز جامعه ماست/ شهید املاکی یکی از بزرگترین افتخارات کشور است

برای پیشبرد برنامه های دولت از ظرفیت احزاب استفاده کنیم

نماینده عالی دولت در گیلان : کارکرد اصلی احزاب تقویت جمهوریت نظام است

رئیس خانه احزاب ایران : رویکرد خانه احزاب وحدت و ارجحیت منافع ملی بر منافع حزبی است

رویکرد خانه احزاب وحدت و ارجحیت منافع ملی بر منافع حزبی است

استاندار گیلان: طرح‌های مطالعاتی باید به آمایش استان پیوند بخورد

نقش تاثیرگذار احزاب و فعالان اجتماعی در جهت دهی افکار عمومی

توسعه گردشگری دریایی، تأثیری شگرف در تقویت اشتغال‌زایی استان ایفا خواهد کرد

استاندار گیلان: کاهش 30 درصدی ذخائر آب استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته

دیدار استاندار گیلان با خانواده‌ی شهید آلیانی

لزوم پیوند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نسل جوان/ هر خانواده‌ی شهید تبلوری از ایثار و شهادت است

استاندار گیلان: اقتصاد شب در دنیا محور اساسی جذب گردشگر است

نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم / اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر

توجه به ظرفیت بانوان و بهره‌گیری از توان مدیریتی آنان / ضرورت آموزش و توانمندسازی بانوان

استاندار گیلان: استفاده از ظرفیت بانوان اولویت باشد

به دنبال افزایش آمارها به صورت غیرواقعی نیستیم/ گردشگران باید رفتاری متمایز از گیلانیان شاهد باشند

تصویب ضمنی بودجه 310 میلیاردی شهرداری رودسر

دکتر امیرمحبیان: فرقه سازی درون مذاهب رویکرد دیرینه انگلیسی هاست