پایگاه خبری تحلیلی نسیم گیلان

آخرين مطالب

سياسي

شعار «رونق تولید» زیرمجموعه اقتصاد مقاومتی است/ لزوم پوست‌اندازی لایه‌های میانی مدیریت کشور

نسیم گیلان - امام جمعه اسالم شعار سال 98 را در ادامه شعارهای چند سال اخیر و مرتبط با موضوع اقتصاد دانست و تصریح کرد: شعارهایی که همگی در زیرمجموعه ...

همگان نسبت به تحقق شعار امسال اهتمام داشته باشند

نسیم گیلان - انزلی- امام جمعه شهرستان بندرانزلی با تبریک فرارسیدن سال نو و با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری گفت: همه مردم و مسئولان باید نسبت به تحقق رونق تولید در جامعه به عنوان موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری اهتمام داشته باشند.

تبلیغ کالای خارجی در تضاد با رونق تولید است

نسیم گیلان - امام جمعه رشت تبلیغ کالاهای خارجی را در تضاد با رونق تولید داخلی دانست و افزود: اگر به ما خبر دادند که در استان گیلان کالای خارجی تبلیغ شده ...

ادای احترام واعظی به مقام شامخ شهدا در گیلان

نسیم گیلان - رشت- همزمان با نخستین روز سال 98 ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری که با قطار از تهران به رشت سفر کرده با حضور در گلزار شهدای رشت به مقام شامخ شهدای رشت ادای احترام کرد.

استاندار گیلان: وظیفه خودمان می دانیم مشکلات مردم را کم کنیم

نسیم گیلان - رشت - استاندار گیلان با اشاره به فشارهای ایجاد شده توسط بعضی از کشورهای دنیا در راس آن آمریکا و قدردانی از مردم برای تحمل سختی ها گفت: وظیفه خودمان می دانیم که مشکلات را با همت و پشتیبانی مردم کم کنیم.

استاندار گیلان: نگرانی بین مردم ایجاد نشود

نسیم گیلان - رشت - استاندار گیلان با تصریح اینکه نباید باعث بوجود آمدن نگرانی بین مردم باشیم ، گفت: نظام مقدس اسلامی هر تصمیمی که اتخاذ کند، به عنوان کارگزار موظف به پذیرش آن هستیم.

ائمه جمعه، مشکلات را به‌دور از غوغاسالاری بیان کنند

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: ائمه جمعه زبان گویای مردم هستند و مشکلات و دردهای جامعه را به طور معقول و به دور از غوغاسالاری و بدون آن‌که دشمن از آن سوء استفاده کند، باید بیان کنند.

وظیفه پذیرش تصمیمات نظام را داریم / نگرانی بین مردم ایجاد نشود

نسیم گیلان - استاندار گیلان با تصریح اینکه نباید باعث بوجود آمدن نگرانی بین مردم باشیم ، گفت: نظام مقدس اسلامی هر تصمیمی که اتخاذ کند، به عنوان کارگزار موظف به پذیرش آن هستیم.

لزوم واگذاری املاک متروکه دولتی به بخش خصوصی

نسیم گیلان - استاندار گیلان با تاکید بر لزوم واگذاری اماکن دولتی متروکه به بخش خصوصی، باید املاک را مدیریت کنیم، در استان 600 مدرسه متروکه و بلا استفاده ...

الگوی مدیریت اعتمادساز؛ نیاز امروز ایران**مصطفی سالاری

نسیم گیلان - در استان گیلان، جریان شکل­گیری شیوه و سازوکارهایی از مدیریت تعریف و تدوین کرده‌ایم تا بتواند فرصت­های جدیدی برای بروز و ظهور خلاقیت­های نسل جوان فراهم ساخته و با اعتماد‌افزایی عمومی، امیدبخشی کند.

هدف گذاری برای ایجاد 26 هزار شغل در استان گیلان

نسیم گیلان - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان به ظرفیت های موجود در جهت اشتغالزایی از طریق اجرای بند الف تبصره 18 قانون بودجه 97 کل کشور اشاره کرد و گفت: سهم گیلان از این محل به صورت ملی 357 1میلیارد تومان و به صورت استانی 56 میلیارد تومان درنظر گرفته شده است که با اجرای آن برای 26 هزار نفر شغل ایجاد می شود.

دشمنان به دنبال پاشیدن بذر نا امیدی در جامعه هستند

نسیم گیلان - رشت - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: دشمنان نظام مقدس اسلامی به واسطه مشکلات اقتصادی ماه های اخیر، به دنبال پاشیدن بذر نا امیدی در جامعه هستند.

رویدادهای فرهنگی هنری در نوروز با اولویت آیین و سنت های بومی محلی برگزار شود

نسیم گیلان - استاندار گیلان بر لزوم افزایش نشاط اجتماعی در نوروز تاکید کرد و گفت: در اجرای رویدادهای فرهنگی هنری طی ایام نوروز ، نمایش آیین و سنت های بومی محلی در اولویت قرار گیرد .

رویدادهای فرهنگی با اولویت آیین های بومی برگزار شود

نسیم گیلان- استاندار گیلان بر لزوم افزایش نشاط اجتماعی در نوروز تاکید کرد و گفت: در اجرای رویدادهای فرهنگی هنری طی ایام نوروز، نمایش آیین و سنت های بومی محلی در اولویت قرار گیرد.

تهدید سایبری، تهدید نوین دشمنان برای کشورهای مستقل

نسیم گیلان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: در عصر کنونی اگر ملتی مستقل و بدون نگاه وابستگی به هیچ قدرت جهانی حیات خود را بگذراند مورد تهدید‌های فیزیکی، غیرفیزیکی و سایبری قرار می‌گیرد.

امام جمعه آستارا: نوروز را ساده و بی تکلف جشن بگیریم

نسیم گیلان - آستارا - امام جمعه شهرستان آستارا از مردم خواست با توجه به مشکلات و تنگناهای اقتصادی، عید باستانی نوروز را ساده و بی تکلف جشن بگیرند و مسئولان در این خصوص پیشگام باشند.

سفر رئیس جمهوری به عراق دستاوردهای خوبی دارد

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: سفر حجت الاسلام روحانی رئیس جمهوری کشورمان به عراق، دستاوردهای خوبی دارد.

تنها راه رفع مشکلات، تحقق اقتصاد مقاومتی است

نسیم گیلان - رشت - امام جمعه شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه امروز کشور ما در جنگ اقتصادی است گفت: تنها راه رفع مشکلات و دستیابی به موفقیت های مورد نیاز، تحقق اقتصاد مقاومتی بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری است.

امام جمعه رشت: دشمن نتوانسته مردم را از انقلاب دور کند

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به دسیسه ها و برنامه ریزی های متعدد مخالفان و معاندان نظام و انقلاب اسلامی گفت: دشمن با همه تلاش ها ، نتوانسته مردم را از جریان انقلاب دور کند.

سفر رئیس جمهوری به عراق، صحنه پیروزی انقلاب است

نسیم گیلان - رشت - سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سفر اخیر رئیس جمهوری اسلامی ایران به کشور عراق، صحنه ای دیگر از پیروزی انقلاب و محصول رشادت های شهداست.

تلاشی هدفمند برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب انجام شود

نسیم گیلان - رشت - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در منشور گام دوم انقلاب اسلامی در عرصه علم، پژوهش و فناوری با برنامه‌‌ریزی و تلاش هدفمند ، حرکتی شتابان داشته باشیم.

تاکید استاندار گیلان بر رعایت حقوق مالکان در تملک اراضی آزادراه رشت-قزوین

نسیم گیلان - استاندار گیلان با تاکید بر رعایت حقوق مالکان در تملک اراضی آزادراه رشت- قزوین،ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همکاری مردم و مجموعه استان این پروژه تا پایان سال 99 به بهره برداری برسد.

استاندار گیلان: در مسیر رسیدگی به محرومان با قوت گام برداریم

نسیم گیلان- استاندار گیلان با اشاره به اینکه گام برداشتن در مسیر آرمان‌های اصلی شهدا مورد انتظار جدی جامعه است، گفت: رسیدگی به محرومان و نیازمندان از اهداف اصلی شهدا بوده و باید در این مسیر با قوت گام برداریم.

محاصره دشمنان را با انعکاس صحیح واقعیت‌ها در هم شکنیم

نسیم گیلان - رشت- سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: لازم است با انعکاس صحیح واقعیت های جامعه به نسل جوان و نیز دیگر اقشار، انحصار دشمنان نظام را در هم بشکنیم.

گام برداشتن در مسیر آرمان‌های شهدا مورد انتظار جدی جامعه است

نسیم گیلان - استاندار گیلان با اشاره به اینکه گام برداشتن در مسیر آرمان‌های اصلی شهدا مورد انتظار جدی جامعه است گفت: رسیدگی به محرومان و نیازمندان از اهداف اصلی شهدا بوده است و باید در این مسیر با قوت گام برداریم.

امکان بهره گیری دانشجویان دانشگاه گیلان از داشته های علمی کشور فراهم شد

نسیم گیلان - وزیر علوم،تحقیقات و فناوری:اتصال دانشگاه گیلان به شبکه علمی کشور زمینه استفاده وسیع تر از داشته های علمی موجود در کشور را برای این دانشگاه میسر می کند.

المپیاد ورزشی دانشجویی سال 99 در گیلان برگزار می شود

نسیم گیلان - استاندار گیلان با بیان اینکه دهکده ورزشی می تواند سرمایه ملی مناسبی در حوزه دانشگاه و مورد استفاده برای کل کشور باشد افزود:تلاش می کنیم تا المپیاد ورزشی دانشجوی سال 99 در این دهکده ورزشی برگزار شود.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چند طرح علمی پژوهشی دانشگاه گیلان با حضور وزیر علوم و استاندار گیلان

نسیم گیلان - با حضور وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و استاندار گیلان در دانشگاه گیلان چند پروژه علمی و پژوهشی این مرکز آموزش عالی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

هدف گذاری برای کاهش 15 درصدی حوادث جاده‌ای گیلان در سال 98

نسیم گیلان - استاندار گیلان با اشاره به هدف‌گذاری صورت گرفته برای کاهش 15 درصدی حوادث و تلفات جاده‌ای در استان گیلان طی سال 98 گفت: در راستای دستیابی به این هدف‌گذاری باید نقشه راهی تعیین و وظایف هریک از دستگاه‌های اجرایی تعریف شود.

بیش از 1970 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های گیلان در سفر ریاست جمهوری تصویب شد

نسیم گیلان - استاندار گیلان با تقدیر از نمایش وحدت گیلانیان در استقبال از رییس جمهوری گفت: همین وحدت و اتحاد زمینه ساز تصویب هزار و 973 میلیارد تومان اعتبار و انعقاد بیش از 4 هزار میلیارد تومان توافقنامه با دستگاه و بانک‌ها شد.

باید نام شهدا در جامعه جاویدان و عطر حضورشان ماندگار بماند

نسیم گیلان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان بزرگداشت مقام شامخ شهدا را تلاشی برای ارج گذاری به مفاخر ملی و اسطوره های مقاومت دانست و گفت: باید نام شهدا در جامعه جاویدان و عطر حضورشان ماندگار بماند.

تشییع پیکر 2 شهید گمنام با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان

نسیم گیلان - همزمان با سالروز شهادت دهمین پیشوای شیعیان حضرت امام علی النقی (ع) مراسم تشییع پیکر 2 شهید گمنام سال های دفاع مقدس صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان و اقشار مختلف مردم در رشت برگزار شد.

کریدور سبز؛ خطی برای شکست تحریم ها

نسیم گیلان- راه آهن قزوین - رشت علاوه بر این که جایگاه بین المللی ایران در ترانزیت و سفر را تثبیت و مسیری به نام «کریدور سبز» پیش روی توسعه و تجارت امروز و آینده کشور از خزر تا خلیج همیشه فارس قرار می دهد؛ بیانگر شکست سیاست تحریم ضد ایران است

استقبال گیلانیان از رییس جمهوری نمایش حفظ وحدت ملی و صلابت در برابر ناملایمات اقتصادی بود

نسیم گیلان - استاندار گیلان با بیان اینکه فرهنگ میهمان نوازی گیلانیان در سفر رییس جمهوری بیش از پیش انعکاسی گسترده داشت،افزود: بزرگترین دستاورد سفر دکتر روحانی به گیلان نمایش

فرماندار شهرستان رودسر منصوب شد

نسیم گیلان - وزیر کشور در حکمی حسین اسماعیل پور را به سمت فرماندار شهرستان رودسر منصوب کرد . به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، در حکم دکتر رحمانی فضلی خطاب به ...

تقبیح اقدامات خارج از قانون از سوی جمعیت زنان مسلمان نواندیش گیلان

نسیم گیلان - رشت - جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان گیلان به دنبال لغو اجباری مراسم سخنرانی به مناسبت روز جهانی زن در شهر رشت، اقدامات خارج از اخلاق و قانون را تقبیح و محکوم کرد.

شکوه تجدید عهد با منتخبِ مردم در گیلان**مصطفی سالاری

نسیم گیلان - سومین سفر رئیس جمهوری محترم در قالب دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به گیلان، 15 روز مانده به پایان سال 1397 که دکتر روحانی آن را به نام «سالی دشوار ولی پرافتخار» نامگذاری کرد، با شکوه و عظمت حضور کم‌نظیر مردم در مراسم استقبال از کاروان دولت، جلوه‌ای زیبا بود.

منشور حقوق شهروندی بالاترین ملاک ایجاد برابری است

نسیم گیلان - رشت - نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: در حال حاضر، ‌بالاتر از منشور حقوق شهروندی برای ایجاد برابری و عدالت چیزی نداریم اما این منشور یک مدینه فاضله است که باید با تلاش و کوشش همگان، در جامعه اجرایی شود.

شکوه تجدید عهد با منتخبِ مردم در گیلان

نسیم گیلان- سومین سفر رئیس جمهوری محترم در قالب دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به گیلان، 15 روز مانده به پایان سال 1397 که دکتر روحانی آن را به نام «سالی دشوار ولی پرافتخار» نامگذاری کرد، با شکوه و عظمت حضور کم‌نظیر مردم در مراسم استقبال از کاروان دولت، جلوه‌ای زیبا بود.

برنامه های سفر رئیس جمهوری به گیلان عملیاتی شود

نسیم گیلان - رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان طی دو روز گذشته، تأکید کرد که برنامه های در نظر گرفته شده برای توسعه و آبادانی گیلان که در این سفر مطرح شد، عملیاتی شود.

سفر رییس جمهور و دولتمردان به گیلان ؛ گامی به سوی توسعه

نسیم گیلان - رشت - رئیس جمهوری و شماری از هیات وزیران طی دیروز و امروز مهمان گیلانی ها بودند، می دانیم که سفرهای استانی رئیس جمهوری به استانها از برکات ارزنده ای برخوردارست، سفر رئیس جمهوری به گیلان نیز به طور یقین، فرصتی برای پیشرفت و گام به گام به سوی توسعه این استان است.

رئیس جمهوری، رشت را ترک کرد

نسیم گیلان - رشت - حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، پس از انجام سفری دو روزه به استان گیلان و افتتاح پروژه های زیرساختی، عمرانی، بهداشتی، مخابراتی و ورزشی، ظهر پنجشنبه رشت را به مقصد پایتخت ترک کرد.

توسعه با طعم ریلی!

نسیم گیلان - روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره پنجشنبه شانزدهم اسفندماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان توسعه با طعم ریلی! به قلم یونس رنجکش منتشر کرده است.

دولت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می‌کند

نسیم گیلان - رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه دولت از سرمایه گذاران حمایت ویژه ای می‌کند، واسپاری برخی پروژه ها و طرح های دولت به بخش خصوصی را موجب اثربخشی و افزایش کارآمدی در جریان اجرا و بهره برداری آن دانست.

حل مشکلات پسماند استان‌های شمالی و جنوبی اولویت اول من در مسائل زیست محیطی است

نسیم گیلان - حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان گیلان با بیان اینکه ملت ایران نشان داد که از سختی ها خسته نمی شود و متکی به خداست، گفت: حل مشکلات پسماند استان‌های شمالی و جنوبی اولویت اول من در مسائل زیست محیطی است.

پایان سفر رییس جمهور به گیلان

نسیم گیلان - دکتر حسن روحانی رییس جمهور دقایقی قبل گیلان را به مقصد تهران ترک کرد.

افتتاح راه آهن قزوین به رشت نشانگر بی‌اعتنایی مردم جهان به تحریم و دیوارها است/ راه‌آهن ایران، راه‌آهن ضددیوار بوده ، با شکافتن کوه‌ها ، راه‌ها و پل‌ها را می‌سازد و ملت‌ها را بهم پیوند می دهد/در مساله انتقال آب به فلات مرکزی علاوه بر رعایت مسایل محیط زیست

نسیم گیلان - رئیس جمهور اتصال رشت به خط آهن سراسری کشور و طرح های توسعه آن را به رغم تحریم و تحت فشارگذاشتن و تهدید کشورها از سوی آمریکا برای عدم همکاری با ایران، یک موفقیت برشمرد و تاکید کرد: حضور مقامهای سیاسی کشورهای منطقه و جهان در مراسم افتتاح راه آهن قزوین به رشت نشانگر بی‌اعتنایی مردم جهان به دیوارها و حتی دیوار مکزیک است.

فرماندار لاهیجان از مردم گیلان تشکر کرد

نسیم گیلان - لاهیجان- فرماندار شهرستان لاهیجان از حضورگرم و پرشور اقشار مختلف مردم گیلان در مراسم استقبال از رییس جمهوری در لاهیجان قدردانی کرد.

اتصال راه آهن، نه فقط یک راه ارتباطی، بلکه نماد تمدنی بزرگ است

نسیم گیلان - رشت - رئیس جمهوری با اشاره به افتتاح راه آهن قزوین - رشت و ضرورت ادامه این خط ریلی به سمت بنادر انزلی و آستارا گفت: اتصال راه آهن فقط یک راه ارتباطی و حمل و نقل نیست بلکه راه آهن، نماد تمدنی بزرگ است که می تواند تمدن های ما را به هم متصل کند.

آقای روحانی همواره در مسیر انقلاب و ارزش های انقلاب قرار دارند

نسیم گیلان - نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به سخنرانی جامع حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در مسجد چهارمردان در سال 58، خاطرنشان کرد: آقای روحانی همواره در مسیر انقلاب و ارزش های انقلاب قرار دارند.

پیگیر خواسته های مردم رضوانشهر و ماسال در دولت هستم

نسیم گیلان - رشت - وزیر ورزش و جوانان گفت: پیگیر مشکلات و خواسته های مردم شهرستان های رضوانشهر و ماسال در دولت خواهم بود و موضوعات مطرح شده در این جلسه را با وزرا درمیان می گذارم.

مخالفت رئیس جمهوری با فیلترینگ و شوخی مجری با وزیر جوان کابینه

نسیم گیلان - رشت - مراسم افتتاح همزمان عملیات اجرایی طرح های توسعه گیلان که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری در رشت برگزار شد، حاشیه هایی داشت که از مهمترین آنها می توان به اعلام مخالفت صریح دکتر روحانی با فیلترینگ و همچنین شوخی مجری جلسه با وزیر جوان کابینه اشاره کرد.

اراده رهبری، دولت و مجلس ایران، همکاری برادرانه با عراق است

نسیم گیلان - رشت - رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه اراده رهبری، دولت و مجلس جمهوری اسلامی ایران همکاری برادرانه و نزدیک با عراق است، تصریح کرد: امنیت و ثبات عراق و جمهوری اسلامی ایران در یکدیگر تأثیرگذار است.

دشمنی دشمنان انقلاب، بیشتر نمایان شده است

نسیم گیلان - رشت - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز ، دشمنی دشمنان انقلاب بیشتر از قبل نمایان شده و لازم است در این شرایط ، بیش از پیش انسجام و وحدت ملی را حفظ و تقویت کنیم.

دشمن با همه عداوت، به سوی ما سنگ پرتاب می کند

نسیم گیلان - رشت - رئیس جمهوری گفت: امروز دشمن با همه کینه و عداوت، به سوی ما سنگ پرتاب می کند که این مسئله باعث می شود زخمی شویم و باید بدانیم که حراست از کشور، بدون هزینه ممکن نیست.

واعظی: محدودیتی برای توسعه روابط با باکو قائل نیستیم

نسیم گیلان - رشت - رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان دو کشور دوست و برادر هستند و برخورداری از علائق و اشتراکات فراوان بین دو ملت، زمینه مناسبی برای تحکیم و تعمیق همه جانبه سطح روابط است.

وزیر اطلاعات: دشمن در ایجاد فاصله بین ملت و نظام عاجز است

نسیم گیلان - آستارا - وزیر اطلاعات گفت: دشمنان با توطئه های اقتصادی و امنیتی برای ایجاد فاصله بین ملت و نظام اسلامی ایران تلاش می کنند اما با هوشیاری مسئولان و همراهی مردم، در رسیدن به این هدف شوم ناکام مانده اند.

کاهش 10 ساله میانگین سنی مدیران گیلان

نسیم گیلان - نماینده عالی دولت در گیلان به جوانگرایی در حوزه مدیران و کاهش میانگین سن از 53 به 43 سال اشاره کرد و افزود: باتوجه به افزایش حضور بانوان در سطوح عالی مدیریتی استان امیدواریم با سیاستهای دولت تدبیر و امید گامهای بهتری در این مسیر برداشته شود.

رئیس جمهور فرمانده جنگ اقتصادی با دشمن است/68 درصد پروژه راه آهن قزوین رشت با 1300 میلیارد تومان در این دولت به نتیجه رسید/ گیلان سرسبز و دیار جلگه، جنگل و کوه با مردمانی بزرگ امروز به راه‌آهن سراسری متصل می شود

نسیم گیلان - رییس جمهور با بیان اینکه امروز گیلان سرسبز و دیار جلگه، جنگل و کوه با مردمانی بزرگ و عظیم به راه‌آهن سراسری متصل می شود، افزود: در آغاز دولت یازدهم در بررسی طرح راه‌آهن قزوین به رشت 32 درصد تکمیل شده بود که در حدود 1850 میلیارد تومان هزینه داشت و دولت یازدهم باید 1300 میلیارد تومان اعتبار متقبل می‌شد که در دولت یازدهم و دوازدهم این اعتبار تخصیص یافت تا راه‌آهن مهم و استراتژیک به ثمر برسد و امروز این مسیر ریلی فعال است.

ساير مطالب

راه آهن گیلان به بهره برداری رسید

افتتاح راه آهن گیلان هدیه رئیس جمهوری به گیلانیان است

امضاء تفاهم‌نامه‌های احداث راه‌آهن رشت – آستارا و اتصال راه‌آهن رشت – انزلی به بندر کاسپین

تکمیل کریدور ریلی جنوب - شمال زنجیره ای از روابط تجاری از شرق تا اروپا ایجاد می کند/توسعه ارتباطات ریلی با همسایگان نشانه ای از شکست سیاست تحریم ایران است/از وزیر راه می خواهم تا در سال 99 خط ریلی را به بندر کاسپین برساند

اشتغالزایی و عدم انتقال آب خزر مهم ترین مطالبات مردم گیلان

توسعه زیرساخت ها به رونق اقتصادی و گردشگری گیلان کمک می کند

رئیس جمهور برنامه های سفر خود به گیلان را تشریح کرد

اقدامات خوب ایران و آذربایجان برای توسعه کریدور شمال -جنوب

رئیس جمهور وارد استان گیلان شد

رئیس جمهوری وارد گیلان شد

امکانات سریع ارسال خبر در ورزشگاه لاهیجان فراهم شد

افتتاح راه آهن قزوین - رشت، مهمترین پروژه سفر به گیلان است

روحانی: با اذن و تأیید رهبری، رئیس جمهوری فرمانده جنگ اقتصادی است

استاندار:گیلانیان بر عهد و پیمان خود ایستاده اند

وزیرحمل ونقل آذربایجان برای آیین افتتاح راه اهن به ایران آمد

گیلان؛ دوباره لبخند، دوباره ایران

مردم استان گیلان مرزدار و میهمان‌نواز هستند

گیلان استان پرپتانسیل کشور در توسعه کسب بازارهای هدف

گیلان؛ مشتاق دیدار رئیس جمهوری و دولت

همبستگی ملی برای عبور از گردنه جنگ اقتصادی تقویت شود

مصوبات سفرهای استانی رئیس‌جمهوری به گیلان پیشرفت خوبی دارند

پیوندهای اجتماعی مردم گیلان نمونه وحدت ملی است

استقبال پرشور از رئیس‌جمهوری دشمنان را مایوس می کند

دولت برای عمران و آبادانی روزافزون استان گیلان اهتمام جدی دارد/ رسیدن خط آهن سراسری به رشت اقدام بسیار بزرگی بوده است/ آغاز عملیات اجرایی خط آهن رشت – آستارا و تکمیل اتوبان تهران – رشت

گیلان معبری مهم برای افزایش روابط با کشورهای همسایه به ویژه در حوزه صادرات است

دعوت مسئولان لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس جمهوری

لاهیجان در هنگامه نوروز در انتظار خلق حماسه ای دیگر

فردا؛ گیلان میزبان رئیس جمهور

استقبال مردم از رئیس جمهوری پیام های مثبتی دارد

رویش امیدهایی بر پهنه سبز گیلان

استقبال از رئیس‌جمهوری در گیلان؛ تجلی حمایت ملت از دولت

مردم گیلان و میثاقی دوباره با دولت تدبیر و امید

معاون فرماندار آستارا: استقبال از رئیس جمهوری، تجلی وحدت است

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به گیلان برگزار شد

مردم شمال از موضوع انتقال آب دریای خزر نگران و عصبانی هستند

جلسه شورای هماهنگی بانک‌های کشور با حضور استاندار گیلان برگزار شد

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان به ریاست دکتر روحانی برگزار شد

احزاب زمینه‌ساز حضور پررنگ مردم در سخنرانی رئیس‌جمهوری باشند

برنامه سفر رییس جمهوری به گیلان تشریح شد

رئیس‌جمهوری روزانه روند تکمیل پروژه ریلی رشت را پیگیری می‌کرد

رئیس جمهوری چهارشنبه به گیلان سفر می‌کند

سفر رئیس جمهوری فرصتی برای توسعه زیرساخت های آستاراست

رئیس‌جمهوری روزانه روند تکمیل پروژه ریلی رشت را پیگیری می‌کرد

رئیس جمهور چهارشنبه به گیلان سفر می‌کند

دکتر امیر محبیان: عارف قدرت ائتلاف با لاریجانی را ندارد

بیانیه «گام دوم انقلاب» بسیار ارزشمند و کاربردی است

30 درصد بیش از مصرف سال گذشته میوه و مرکبات ذخیره‌سازی شده است

سروش: آقای خمینی باسوادترین رهبر ایران بود

ناصری: مردم سال ٩٨ به راحتی رأی نمی‌دهند

لاهیجان برای میزبانی از رئیس جمهوری آماده می شود

فرصت‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری در استان گیلان بررسی شد

جذب نیرو در راه آهن گیلان از طریق فراخوان و با اولویت استخدام افرادبومی انجام می شود

لاهیجان برای میزبانی از رئیس جمهوری آماده می شود

چین نفت و گاز آمریکا را تحریم کرد

امام جمعه رشت: سخنان رهبری خط قرمز است

مسئولان به دنبال عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی باشند

استفاده از ظرفیت نیروی انسانی و جوانان را جدی بگیریم

اکنون زمان گزارش دهی مسئولان درباره حمایت از کالای ایرانی است

مقاومت در برابر سلطه گران پیام دیدار بشار اسد با رهبر انقلاب است

ظریف خطاب به مردم: همه در یک کشتی نشسته‌ایم

کنایه تند کدخدایی به منتقدان نظارت استصوابی

بعیدی نژاد: بی بی سی فارسی برای ایجاد تغییرات سیاسی در ایران ایجاد شد

پیام خداحافظی معنادار «محمد جواد ظریف»

یک استعفا و به هم خوردگی معادلات!

گیلان استانی پیشرو در انتصاب بانوان برای پست های مدیریتی است

هفت گزینه احتمالی تولیت آستان قدس

آمادگی کره شمالی برای خلع سلاح هسته‌ای

پیگیری موضوع انتقال آب دریای خزر اشتباه است

وکیل سابق ترامپ: او شیاد و فریبکار است

دیدار رهبران کره شمالی و آمریکا؛ ترامپ: دیدن «کیم» برایم افتخار بود، اون: به نتیجه می‌رسیم

حضرتی: استعفا‌های وزرا فقط یک شایعه است

طرح های پیشنهادی استاندار گیلان رونق اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در این استان را به همراه دارد

توئیت جالب دکتر امیر محبیان پس از بازگشت ظریف؛ همه گره ها با انگشت تدبیر و نیت خیر باز می شود

دولت در تلاش برای ایجاد فضای مناسب فعالیت تولیدگران است

بررسی محورهای توسعه گیلان در نشست سرمایه گذاری و توسعه

موسوی و خاتمی در متن استعفای خود چه نوشتند؟

اولین واکنش وزارت خارجه به خداحافظی ظریف

آمریکا آماده حمله نظامی به ونزوئلا می‌شود

روحانی: از ظریف متشکرم، او نماینده مردم است

رهبر انقلاب: دشمن به دنبال از بین بردن حیا است

آیا روحانی هم استعفا می‌دهد؟

ظریف: نیازی به دلجویی ندارم

موانع رشد املش بررسی و چاره جویی می شود

پروژه‌های پیشنهادی سفر رئیس جمهوری به گیلان بررسی شد

پیام تبریک استاندار گیلان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن

پروژه‌های پیشنهادی سفر آتی رییس جمهور به گیلان بررسی شد

لاریجانی: هیچ مدیر بازنشسته‌ای در مجلس نیست

عقب‌نشینی ترامپ درباره خلع سلاح کره‌شمالی

روحانی درباره شکایت از جهرمی: ما نمی‌ترسیم

روحانی: رهبری گفتند نظامیان از اقتصاد خارج شوند

احمدی‌نژاد: وضع آزادی از زمان طاغوت بدتر شده

سیما و منظر شهری برای استقبال از نوروز آماده شود

استیضاح وزیر صنعت کلید خورد

خط و نشان مشاور روحانی برای کشورهای منطقه

ظریف: مردم تا کی مقاومت کنند، پس ما چکاره‌ایم؟

پسر ترامپ، نامزد انتخابات آمریکا می‌شود

احتمال حکم انفصال از خدمات دولتی برای جهرمی

رئیسی: روحانیون کمترین حقوق را دارند

فضای عمومی در راستای تلاش برای رفع مشکلات مردم باشد

انقلاب اسلامی طلایی ترین دوران زن در ایران است

ارائه توانمندی های دهیاری های موفق گیلان در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی کشور

افزایش ارتباط با مردم معیار اصلی ارزیابی فرمانداران و مدیران است

ارائه طرح های توسعه محور و اشتغالزا در سفر رییس جمهور به گیلان

آرد نانوایان گیلانی به میزان مورد نیاز تامین می شود

جهانگیری: استعفای وزیر ارشاد شایعه‌ای بیش نیست

آستان قدس مکلف به پرداخت مالیات شد

خبرسازی تازه رضا پهلوی با پروژه «ققنوس»!

ارائه طرح‌های توسعه‌محور و اشتغال‌زا در سفر رئیس‌جمهوری به گیلان

ارائه طرح های توسعه محور و اشتغالزا در سفر آتی رییس جمهور به گیلان

پیش بینی 14میلیارد دلار برای تأمین ارزاق عمومی و دارو در بودجه 98

مسئولان مردم را در برابر گرانی ها توجیه کنند

امام جمعه آستارا: برای پویایی اقتصاد از جوانان استفاده شود

مردم رشت یک شهردار کاری، پاکدست و بومی می خواهند

صالحی: آماده مذاکره با عربستان هستیم

شناسایی و دستگیری 2 تیم تروریستی در کردستان

پمپئو: امیدوارم تهران را به عقب برانیم

جنگ و جدل نماینده مشهد و دولتی‌ها ادامه دارد

فرصت دوباره و چهار ماهه FATF به ایران

آشنا: برخی دولت‌داران در خواب غفلت هستند

صف خرید مرغ در بوشهر

برای محرومیت زدایی در حوزه کسب و کار مردم گیلان نیازمند همدلی هستیم

هشتمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گیلان برگزار شد

تدوین قریب به2هزار برنامه برای بزرگداشت مقام زن در گیلان

احمدی‌نژاد: طرفدار برگزاری انتخابات آزاد هستم

تحریم ایران هواپیمای نروژی را هم گرفتار کرد

همه چیز درباره سندرز، رقیب ترامپ در 2020

رویابافی‌های بن سلمان؛ عربستان اتمی می‌شود

احتمال میانجیگری چین بین ایران و عربستان

ترامپ: عروس داعش را نمی‌پذیریم

استیضاح روحانی چگونه ممکن می‌شود؟

ایثارگران پایه های استوارنظام جمهوری اسلامی هستند

ایثارگران شایسته بهترین خدمات هستند

روحانی: هرگز رفتار غیرمسئولانه اروپا را نمی‌پذیریم

ظریف: ریاکاری واشنگتن برملا شد

پوتین، ترامپ را تهدید به حمله موشکی کرد

احتمال استیضاح وزیر صنعت در پی گرانی خودرو

قول همکاری دانمارک و بریتانیا درباره ایران

اشاعه فرهنگ ایثار نیازمند نگاهی فرابخشی است

شورای شهر رشت زیر سایه خطر انحلال

گام‌های موثری در جهت پویایی شرکت چوکا برداشته می‌شود

حاجی دلیگانی: روحانی صلاحیت ندارد

گفتگوی تلفنی ملک سلمان و پوتین

ذوالنور: به طرح استیضاح رئیس جمهور افتخار می‌کنم

سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی شکایت کرد

کشورگشایی خفیفِ «بن سلمان» در پاکستان

فشار موشکی اروپا ناشی از خوی استعماری**علیرضا رضایی

ترور «عرفات» با خمیردندان آغشته به سم

ترامپ به ایران سفر می‌کند؟

تغییرات به قوه قضاییه رسید؛ ادغام دو معاونت

لزوم تسریع در پرداخت حقوق معوق پرسنل واحدهای تولیدی وشهرداری ها