آخرين مطالب

سياسي

لزوم توسعه و ترمیم زیرساخت های موجود در موسسه

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه استان گیلان با فاصله بسیار زیاد دارای رتبه یک در حوزه تحقیقات و پرورش ماهیان خاویاری و تاسماهیان است، به سرمایه نیروی انسانی قوی و هیئت علمی توانمند این مؤسسه اشاره کرد و گفت: زیر ساخت‌های بسیار خوبی در مؤسسه تحقیقات بین‌المللی تاسماهیان دریای خزر وجود دارد که نیاز به توسعه و ترمیم دارند.

در تلاشیم هرچه زودتر وضعیت خدمات دهی به آسیب دیدگان سیلاب در شهرستان رودسر به حالت عادی برگردد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه همه دستگاه های حوزه مدیریت بحران استان و شهرستان آماده به کار هستند، در تلاشیم هرچه زودتر وضعیت خدمات دهی به آسیب دیدگان رانش زمین و سیلاب در شهرستان رودسر به حالت عادی برگردد.

رانش زمین و سیلاب جان 4 نفر را در رودسر گیلان گرفت

گیلان آنلاین - معاون عمرانی استاندار گیلان رانش زمین در روستای کاکرود براثر جاری شدن سیل را وسیع و بی‌سابقه برشمرد و گفت: تاکنون شمار کشته شدگان حادثه سیل کاکرود رودسر به چهار تن رسیده است.

لزوم تدوین کتابچه ای از سوی سازمان آب منطقه ای جهت شناسایی فنی رودخانه های استان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به لزوم تدوین کتابچه ای از سوی سازمان آب منطقه ای استان جهت شناسایی رودخانه هایی که امکان برداشت مصالح شن و ماسه از آن ها میسر است، تاکید کرد: نحوه و میزان برداشت شن و ماسه از رودخانه های قابل برداشت استان به دقت مدیریت و از هدر رفت منابع جلوگیری شود.

سهم رضوانشهر از تسهیلات اشتغالزایی 26 میلیارد تومان است

گیلان آنلاین - جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: در بخش تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر 26 میلیارد تومان به رضوانشهر اختصاص یافته که امیدواریم با توجه به پتانسیل بالای این شهرستان این اعتبار به 2 برابر افزایش پیدا کند.

از خودگذشتگی شهید افتخاری چراغ راهی برای آیندگان است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به اینکه از خودگذشتگی و ایثار در ابعاد شخصیتی شهید افتخاری چراغ راهی برای آیندگان است گفت: مردمی بودن خصیصه ماندگار از شهدا که باید الگویی برای جوانان امروزی باشد.

قانون گذاران به جوانب FATF آگاه باشند

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت تاکید کرد: قانون گذاران نسبت به پروسه جهانی FATF (گروه ویژه اقدام مالی) به خوبی مطالعه کنند و همه جوانب آن را مد نظر قرار دهند.

مردم به ایثارگران کشور افتخار می‌کنند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان گفت: مردم با هرگونه ظاهر و اعتقادی به افرادی که برای کشور خود ایثار و فداکاری می‌کنند با افتخار علاقمندند.

نیاز امروز کشور پاسداشت سرمایه های اجتماعی است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان قضاوت منصفانه نسبت به عملکرد دیگران را از عوامل تقویت سرمایه های اجتماعی برشمرد و خاطر نشان کرد: نیاز امروز کشور، پاسداشت بیش از پیش سرمایه‌های اجتماعی آن است.

ضرورت جذب کامل سهم تسهیلات اشتغالزایی شهرستان ها تا شهریور سال جاری

گیلان آنلاین - معاون جانشین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بر ضرورت جذب کامل سهم تسهیلات اشتغالزایی شهرستان ها تا شهریورماه سال جاری تاکید کرد و افزود : تمام تلاش ما بر این است تا این تسهیلات با رعایت کیفیت و عدم انحراف موجب اشتغال پایدار در استان گردد.

نباید تجربه تلخ زمین فروشی در گیلان تکرار شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با ابراز مخالفت از خصوصی سازی شرکت‌هایی که زمین تنها دارایی اصلی آن است،افزود: نباید تجربه تلخ زمین فروشی شرکت ...

در زنجیره تولید چای باید به صورت علمی حرکت کنیم

گیلان آنلاین - استاندار گیلان گفت: در زنجیره تولید چای باید با همکاری چایکاران و موسسه‌های مطالعاتی به صورت علمی و هدفمند حرکت کنیم تا شاهد آثار مطلوب و افزایش درآمد در این حوزه باشیم.

استاندار گیلان تاکید کرد : نباید تجربه تلخ زمین فروشی شرکت های بزرگ در گیلان تکرار شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با ابراز مخالفت از خصوصی سازی شرکت هایی که زمین تنها دارایی اصلی آن است افزود : نباید تجربه تلخ زمین فروشی شرکت های بزرگ در گیلان تکرار شود .

نقش حمایتی ورزشکاران و قهرمانان در تقویت عملکرد ورزش استان بسیار اثرگذار است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به اینکه حمایت جامعه ورزشی و قهرمانان پیگیری بهتر مطالبات ورزشکاران را منجر می شود گفت: نقش ورزشکاران در بهبود عملکرد و تقویت مجموعه ورزش استان بسیار اثرگذار است.

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی اهتمام جدی دستگاه های اجرایی را می طلبد

گیلان آنلاین - جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: بررسی و تسهیل پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان نیازمند اهتمام جدی دستگاه های اجرایی است.

طرح جامع مدیریت پسماند اجرایی شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان بر لزوم اجرایی شدن طرح جامع مدیریت پسماند تأکید و تصریح کرد: منطقی است ابتدا تمام ظرفیت خود را بر روی تکمیل و اجرایی شدن نیروگاه زباله سوز رشت و توسعه و بهسازی تاسیسات پردازش مکانیکی و بیولوژیکی بگذاریم .

اولویت خرید کالا‌ها تولیدات داخلی بویژه درون استانی باشد

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان بر ضرورت نظارت دستگاه‌های اجرایی بر خرید تولیدات داخلی توسط زیرمجموعه‌ها تأکید و تصریح کرد: اولویت خرید کالا‌ها باید تولیدات داخلی بویژه درون استانی باشد.

ایران در ساخت شناورهای نظامی به استقلال رسیده است

گیلان آنلاین - انزلی- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر لزوم اهتمام هرچه بیشتر کارکنان نداجا برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ، زیر بار همه فشار ها و تحریم های غربی به استقلال کامل در ساخت شناورها و تجهیزات نظامی رسیده ایم.

توجه به مصرف کالای داخلی به افزایش تولید کمک می‌کند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: توجه به مصرف کالای داخلی علاوه بر ایجاد اشتغال افزایش تولید را به دنبال دارد.

انتصابات جدید در استانداری گیلان اعلام شد

گیلان آنلاین - رشت- با صدرو احکام جداگانه از سوی استاندار گیلان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی، مشاور استاندار و دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری‌های ویژه و معاون امور سیاسی دفتر سیاسی منصوب شدند.

به دور از التهاب برای خدمات رسانی به مردم کار کنیم

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: در تصیم گیری های کلان تنش ایجاد نکنیم و در فضایی به دور از التهاب برای خدمات رسانی به مردم کار کنیم.

بوسه بر دستان حماسه سازان روز قدس می زنیم

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان در پیامی به مناسبت تقدیر از حضور مردم شریف استان در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس گفت: بر دستان و بازوان حماسه‌سازان روز جهانی قدس به رسم ادب و نشانه احترام، بوسه می‌زنیم.

افزایش 1.5 برابری قیمت پیله ابریشم در سال جاری نسبت به سال گذشته

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه خوشبختانه در سال جاری قیمت پیله ابریشم نسبت به سال گذشته حدوداً 1.5 برابر افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: البته معتقدیم این افزایش برای رونق کسب و کار نوغانداران کافی نیست ودر تلاشیم تا ارتقاء بیشتری پیدا کند.

آقای نیکفر تریبون نماز جمعه را با تریبون انتخاباتی اشتباه گرفته اید!

گیلان آنلاین - روزنامه سوال جواب چاپ استان گیلان در شماره شنبه 19 خردادماه، مطلبی در قسمت یادداشت امروز با عنوان آقای نیکفر تریبون نماز جمعه را با تریبون انتخاباتی اشتباه گرفته اید! به قلم محمدعلی اخوان منتشر کرده است.

تضعیف توانمندی های ایران، تاکتیک دشمنان است

گیلان آنلاین - انزلی - معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تضعیف توانمندی های ایران در ابعاد هسته ای و موشکی ، تاکتیک دشمنان است.

پیام روز قدس وحدت و انسجام با محوریت ولایت است

گیلان آنلاین - لاهیجان - معاون هماهنگ کننده سپاه استان گیلان گفت: قدس، نماد فرهنگی جهان اسلام به شمار می رود و پیام روز قدس، وحدت و انسجام با محوریت ولایت فقیه است.

مردم ثابت کردند فلسطین همچنان اولویت اول امت اسلامی است

گیلان آنلاین - رشت - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در بیانیه قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کرد: مردم ثابت کردند که مسئله فلسطین عزیز همچنان اولویت اول امت اسلامی است.

دشمن در تلاش برای فراموشی مسئله فلسطین است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با تاکید بر ضرورت هوشیاری بیش از پیش امت اسلامی گفت: دشمنان در تلاش . برنامه ریزی برای به حاشیه بردن و به فراموشی سپردن مسئله فلسطین و ظلم به این ملت هستند.

مردم آستارا فریاد دفاع از مظلومان فلسطین را سر دادند

گیلان آنلاین - آستارا - راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم شیعه و سنی و مسئولان آستارا در خیابان های این شهر برگزار شد و راهپیمایان روزه دار، فریاد دفاع از فلسطین و انزجار از رژیم صهیونبستی را سر دادند.

راهپیمایی روز قدس در آستانه اشرفیه برگزار شد

گیلان آنلاین - رشت - در آخرین جمعه رمضان المبارک، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم همیشه در صحنه آستانه اشرفیه، از محل کانون بسیج جوانان آغاز و تا مسجد جامع این شهر برگزار شد.

غریو مرگ بر استکبار در انزلی طنین انداز شد

گیلان آنلاین - انزلی- مردم شهید پرور و روزه دار شهر ساحلی انزلی با حضور گسترده در راهپیمایی دشمن کوب روز جهانی قدس ، فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را در این شهر ساحلی طنین انداز کردند .

قدس، مطلع الفجر نجات ملت مظلوم فلسطین است

گیلان آنلاین - فرمانده انتظامی استان گیلان جنایات رژیم صهیونیستی در رمضان خونین غزه را محکوم کرد و گفت: قدس عزیز مطلع الفجر نجات ملت‌های مسلمان ...

استاندار گیلان: مهمترین پیام روز قدس، ظلم ستیزی است

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان گفت: مهمترین پیام ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی و نیز همه مسلمانان جهان که در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافته اند، ظلم ستیزی است.

هر سال برحلاوت حمایت ازاولین قبله گاه مسلمانان افزوده می شود

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در پیام مشترکی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس گفتند: 39 سال از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس می گذرد و هرسال بر حلاوت حمایت از اولین قبله گاه مسلمین جهان و فلسطینیان مظلوم در اقصی نقاط دنیا افزوده می‌شود.

راهپیمایی روز قدس در هفت نقطه تالش برگزار می شود

گیلان آنلاین - آستارا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تالش گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس با شرکت اهالی شیعه و سنی در هفت نقطه این شهرستان برگزار می شود و مردم برای اعلام نفرت از رژیم صهیونیستی آماده هستند.

القاء ناامیدی در جامعه، مذموم است

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان وحدت و امیدآفرینی در جامعه را از وظایف اصلی مسئولان عنوان کرد و گفت: هر عملی که به القاء ناامیدی در جامعه منجر شود، مذموم و گناهی آشکار است.

هر عملی که به القاء ناامیدی در جامعه منجر شود، مذموم و گناهی آشکار است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان وحدت و امیدآفرینی در جامعه را از وظایف اصلی مسئولان برشمرد و گفت: هر عملی که به القاء ناامیدی در جامعه منجر شود، مذموم و گناهی آشکار است.

هر وجدان بیداری در اقصی نقاط کره خاکی باید نسبت به رویدادهایی که بطور روزانه در سرزمین اشغالی اتفاق می افتد، عکس العمل نشان دهد.

گیلان آنلاین - استاندار گیلان روز قدس را روز انزجار و بیزاری نسبت به ظلم، ستم، آدم کشی و کودک کشی رژیم صهیونیستی قلمداد کرد و گفت: هر وجدان بیداری در اقصی نقاط کره خاکی باید نسبت به رویدادهایی که بطور روزانه در سرزمین اشغالی اتفاق می افتد، عکس العمل نشان دهد.

مرزنشینان آستارا آماده خلق حماسه روز قدس هستند

گیلان آنلاین - آستارا - مردم مرزنشین شهرستان آستارا جهت دفاع از آرمان های امام (ره) و محکومیت توطئه های دشمنان برای خلق حماسه ای دیگر در روز جهانی قدس آماده هستند.

خدا قوت گویی استاندار گیلان به نیروهای امدادی ، انتظامی و درمانی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با حضور در بیمارستان پورسینا ، کلانتری 22 و همچنین ایستگاه شماره 1 آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت ضمن خدا قوت گویی به این کارکنان ، از زحمات و تلاش شبانه روزی آنان قدردانی کرد .

سالروز قیام 15 خرداد در آستارا گرامی داشته شد

گیلان آنلاین - آستارا - آئین گرامیداشت سالگرد قیام خونین 15 خرداد 1342 با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان آستارا در مسجد جامع بخش لوندویل این شهرستان گرامی داشته شد.

رمز پیروزی ایران اسلامی در همدلی و اتحاد است

گیلان آنلاین - رشت - روحانی اعزامی از آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: رمز پیروزی ایران اسلامی در اتحاد است و هر جا این همدلی و اتحاد آسیب دیده، متضرر شده ایم.

استاندار گیلان خبر داد : افزایش 400 میلیون متر مکعب ذخیره سازی منابع آبی استان با احیا و لایروبی تالاب ها

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با اشاره به اهمیت اجرای لایروبی و احیای آب بندان ها در افزایش حجم ذخیره سازی منابع آبی استان تصریح کرد : با احیاء و لایروبی تالاب های استان خواهیم توانست بیش از 400 میلیون متر مکعب به حجم ذخیره سازی منابع آبی استان بیافزاییم .

روز جهانی قدس تجلی انسجام مردم برابر استکبار جهانی است

گیلان آنلاین - آستارا - فرماندار آستارا گفت: روز جهانی قدس تجلی وحدت و انسجام اقشار مختلف مردم در برابر استکبار جهانی است و مردم این شهرستان در راهپیمایی این روز بزرگ، حضور پرشور خواهند داشت.

روابط عمومی‌ها با انعکاس مطلوب رویدادها می توانند نگاه‌ها را به دستگاه خود معطوف کنند

گیلان آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: روابط عمومی‌ها با نقش آفرینی در تصمیم‌گیری‌ها و اقدام‌های موثر در انعکاس مطلوب رویدادها نگاه‌ها در سطح ملی و بین‌المللی را به دستگاه خود معطوف کنند.

کاهش واردات از الگوهای تحقق اقتصاد مقاومتی است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش واردات از الگوهای تحقق اقتصاد مقاومتی است و واردات کالاهایی که امکان تولید آنها در کشور وجود دارد، بایستی حذف شود.

دو خبر از نماز جمعه شهرستان های انزلی و آستارا

گیلان آنلاین - انزلی - امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری، امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی بوده و ساده ترین راه آن نیز تذکر لسانی است.

بصیرت ملت ایران، نقشه های دشمنان را خنثی کرده است

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اقتدار ملت ایران در صحنه های مختلف گفت: رشد و بالندگی سیاسی و بصیرت ملت ایران، همواره همه نقشه های دشمنان را خنثی کرده و می کند.

شورای روابط عمومی اداره های آستارا تشکیل شد

گیلان آنلاین - آستارا - شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان مرزی بندر آستارا با هدف همکاری منسجم برای اطلاع رسانی درست از خدمات رسانی دولت و دریافت نظرها و خواسته های مردم تشکیل شد.

حضور استاندار گیلان در ضیافت افطار مددجویان کمیته امداد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور در جمع مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن شرکت در محفل انس با قرآن کریم که با سخنرانی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت برگزار شد روزه خود را افطار کرد.

ضرورت بررسی طرح های اشتغالزایی توسط ادارات شهرستانی تا پایان هفته جاری

گیلان آنلاین - جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با بیان اینکه طرح های ثبت شده توسط متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی در سامانه کارا باید تا پایان هفته جاری توسط ادارات شهرستانی بررسی و به استان ارسال گردد تصریح کرد : طرح‌های ارسالی به استان در صورت تصویب ظرف مدت یک هفته به بانک‌ها معرفی خواهند شد.

تصویب حدود 100 میلیارد تومان طرح اشتغالزایی روستایی در استان جهت معرفی به بانک ها

گیلان آنلاین - جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از تصویب حدود 100 میلیارد تومان طرح اشتغالزایی روستایی در استان جهت معرفی به بانک ها خبر داد

مرزهای ایران اسلامی در سایه تلاش مرزبانان امنیت دارد

گیلان آنلاین - انزلی - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: مرزبانان همواره با اقتدار در مرزهای آبی و خاکی کشور حضور دارند و امنیت موجود در ایران اسلامی، در سایه تلاش های مرزبانان محقق شده است.

یک عکس، یک درس !

گیلان آنلاین - روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره شنبه پنجم خردادماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان یک عکس، یک درس! به قلم یونس رنجکش منتشر کرده است.

مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی بازخوانی شود

گیلان آنلاین - انزلی - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی در جهان باید بازخوانی و به نسل های دیگر منتقل شود تا آیندگان بدانند عظمت انقلاب در دنیا چگونه حاصل شده است.

اخبار نماز جمعه شهرستان های آستارا و انزلی

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه بندر آستارا گفت: باید به جای گره زدن مشکلات اقتصادی به برجام، با اتکا به توان داخلی و حمایت از کالای ایرانی بستر توسعه کشور را فراهم کنیم.

آزادسازی خرمشهر عملیات بی نظیری بود

گیلان آنلاین - رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: عملیات بیت المقدس که منتهی به آزادسازی خرمشهر شد، عملیات بی نظیری بود.

مسئولان سخنان رهبری را الگوی کار خود قرار دهند

گیلان آنلاین - رشت - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به بیانات اخیر رهبر فرزانه انقلاب در جمع مدیران کشور، از مسئولان خواست سخنان معظم له را الگوی کار خود قرار دهند.

ساير مطالب

تاریخ انقلاب اسلامی درس عبرتی برای کشورهای دنیاست

لشکر الهی در همه عرصه های مبارزه پیروز است

استاندار گیلان: با احداث مجتمع‌های گردشگری از تخریب جنگل جلوگیری کنیم

احزاب زبان گویای مردم باشند

رونق سواحل در تمام فصول با درآمدزایی و اقتصادی شدن ایجاد می‌شود

احزاب حلقه وصل ملت و حاکمیت هستند

باید از ظرفیت های بخش خصوصی در توسعه استان بهره گیریم

استاندار گیلان: مراکز خدمات بین‌راهی کوچک با معماری سنتی گیلان احداث می شود

حقوق مصرف کننده باید در سایه کیفی سازی تولید رعایت شود

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با خانواده معظم 2 شهید

رفع موانع تجارت با روسیه را از گیلان آغاز کنیم

سایه شوم عوام فریبی

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت لایروبی و احیاء آب بندان ها ی استان

هرگز از پای نخواهیم نشست**محمدباقر نوبخت

استقرار سفارت آمریکا در بیت المقدس محکوم است

آزمودن دوباره ملت ایران خطاست

آینده قدس متعلق به مردم فلسطین است

روابط عمومی ها بیشتر از قبل برای توسعه‌ گیلان گام بردارند

پیام استاندار گیلان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

سرپرست اداره کل پدافند غیر عامل استانداری منصوب شد

سرپرست اداره کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شد

استاندار گیلان خبر داد : بهره برداری از نخستین پروژه گردشگری دریایی در شهرستان انزلی

ارزش های انقلاب اسلامی برای جوانان بازتولید شود

استاندار گیلان خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای شد

مردم می‌خواهند حكومت موانع زندگی‌شان را برطرف كند/ عدم تحقق وعده‌ها اعتبار دولت را مخدوش می‌كند

اجرای دستورالعمل بهره گیری از جوانان در بخش‌های مدیریتی

دیدار استاندار گیلان با شاعر پیشکسوت گیلانی

معاون وزیر ورزش و جوانان: جوانان ایران به آینده امیدوار هستند

از 5 دستگاه اجرایی موفق در انتصاب جوان و بانوان تقدیر می شود

لزوم وضع قوانین جدید توسط مجلس شورای اسلامی برای رفع موانع اداری پیش روی جوانان

رونمایی از جام مارلیک با حضور استاندار گیلان

برگزاری دوره آموزشی منشور حقوق شهروندی

با حضور استاندار گیلان در موزه گنجینه رشت از جام مارلیک رونمایی شد.

دیدار و ابراز همدردی استاندار گیلان با خانواده شهید داداشی

ابراز همدردی استاندار گیلان با پیشکسوت فوتبال گیلان

اراده دو کشور ایران و روسیه، توسعه و تقویت مراودات و ارتباطات است

تشکیل کارگروهی به منظور اصلاح فرآیند و ساختار ایجاد اشتغال

بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری رونق فضای کسب و کار را تقویت می‌کند

گیلان می تواند در مراودات ایران و اتریش سهم خوبی داشته باشد

ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در گیلان با همکاری موسسات اتریشی

استاندار گیلان خبر داد : برگزاری نشست بررسی و رفع مشکلات شرکت چوکا با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

اتریش به برجام پایبند است

حضور استاندار گیلان در گردهمایی ائمه جمعه، علما، روحانیون و طلاب استان

پیشنهاد ایجاد مدرسه آموزش هتلداری در گیلان با همکاری مؤسسه‌های اتریشی

ملت ایران هرگز سلطه استعمار را نپذیرفته و نمی پذیرد

تسهیل مبادلات بانکی برای افزایش همکاری ایران و آذربایجان یک ضرورت است

بازدید استاندار گیلان از اولین کلبه اقامتی شناور

شهرداران در مسیر توسعه اقتصادی گام‌های اساسی بردارند

بخش خصوصی باید در تجارت پیش‌رو باشد

دیپلماسی فرهنگی جایگزین مناسبی برای دیپلماسی سیاسی است

چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان است

چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان زمین را دربر می‌گیرد / باید عملکرد ما در نهایت منجر به تامین منافع بحق کشاورزان شود

دیدار استاندار گیلان با خانواده مرحوم محمدرضا قربانی

هدف ما توسعه اشتغالزایی و رونق کسب و کار است

راهپیمایی مردم رضوانشهر در حمایت از نظام و دولت برگزار شد

آیین افتتاح طرح برق رسانی به روستای جواهردشت

بازدید استاندار گیلان از نقاط مختلف منطقه جواهردشت

دیدار استاندار گیلان با خانواده شهیدان پسند

امام جمعه آستارا: زمان اتحاد مردم و مسئولان است

خروج آمریکا از برجام مایه خوشحالی ما شد

اینترنت اشیا و اقتصاد دیجیتال بهره‌وری را افزایش می‌ دهند / اصل فعالیت استارت آپ مبتنی بر خلاقیت است

نماینده آستارا: زمان پشتیبانی کامل از دولت است

برگزاری جلسه رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با محوریت مهندس آذری جهرمی در تهران

برای استفاده بهینه از منابع باید به سمت تغییر فناوری برویم / اختصاص 500 میلیارد تومان برای توسعه خدمات بر شبکه ملی اطلاعات

آمادگی ایجاد یک بازار اقتصاد دیجیتال در گیلان وجود دارد

فاز چهارم پروژه سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور افتتاح شد

فناوری‌های نوین زمینه بهره‌گیری از زیرساخت‌ها در مسیر توسعه را فراهم می کند

بهره برداری همزمان از یک هزار و 569 پروژه زیرساختی ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان

شبکه فیبر نوری و بستر دسترسی برای ارتباطات ثابت پرسرعت افتتاح شد

ضریب نفوذ اینترنت در گیلان باید متناسب با جمعیت 5 میلیونی افزایش یابد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار گیلان در گلزار شهدای رشت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد گیلان شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مطرح کرد : ضرورت پرهیز از هر گونه تبعیض در آبرسانی به شالیزارها

تربیت افراد خلاق و مبتکر نیاز امروز جامعه است

حمایت از کالای ایرانی، احترام به تولید ملی است

دیدگاه سیاسی را در تصمیم گیری های اجرایی دخالت نداده ام

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت تدوین مکانیزم پیشگیرانه در مباحث حقوقی

اقتدار و امنیت کشور حاصل خون شهداست

موانع تحقق اهداف مناطق آزاد رفع می شود

لزوم ایجاد یک شعبه از بانک روسی در منطقه آزاد انزلی

استاندار گیلان تاکید کرد : نگاه درست و حمایتی امروز به آموزش و پرورش باعث توسعه فردای کشور خواهد شد

از همه ظرفیت‌ها برای افزایش حجم مبادلات تجاری با روسیه استفاده می کنیم

برخی وقایع و مناسبت ها همچون فتح خرمشهر، غرورآفرین و عامل وحدت ملی هستند

گیلان با ظرفیت ترین استان برای ایجاد مشاغل ارزان است / رقابت های سیاسی برای جامعه امری ضروری است

دیدار مردمی نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با مردم بندرانزلی

گیلان با ظرفیت ترین استان برای ایجاد مشاغل ارزان است

لزوم حمایت جدی از تولیدکنندگان در راستای تحقق شعار سال

توسعه زیرساخت های اشتغالزا با اولویت بیشتری درسالجاری دنبال می شود

با اجرای سیاست های راهبردی مالیات از مناسبات غیرشفاف و روابط غیراصولی جلوگیری شود

با اجرای سیاست های راهبردی مالیات از مناسبات غیرشفاف وروابط غیراصولی دولت جلوگیری شود

انتظار مردم از مسئولان تلاش مضاعف است

عمل به منویات رهبری سرلوحه امور باشد

مراسم نهمین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی بهجت فومنی(ره) برگزار شد

توسعه آینده و سربلندی استان در دستان توانای معلمان است / روزی معلم بودم و بدان افتخار می کنم

تایید فعالیت های صلح آمیز ایران از سوی آژانس

برجام با هر فرجامی قابل دفاع است

آماده متفاوت شدن شرایط پس از خروج آمریکا از برجام هستیم

رقابت های سیاسی مانع پویایی کشور نباشد

استاندار گیلان : تفاوت دیدگاه نباید مانع همکاری برای ایجاد جامعه‌ای بهتر شود/ انتقاد نیاز توسعه جامعه است

خدمت رسانی مردمی به زائران اربعین حسینی یک اقدام ارزشمند است

استاندار گیلان: استان با تحولی جدی در توسعه مواجه است

انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار می شود

برخی مدیران با حاشیه‌سازی برای عدم پاسخگویی بهانه‌ می‌سازند/عده‌ای درصدد سیاسی‌سازی مسائل حاشیه‌ای، برای برهم‌زدن اولویت‌بندی کشور هستند

فردایی روشن برای گیلان متصورم

نقش موثر بهبود وضعیت حمل و نقل جاده ای در توسعه صادرات و رشد پایدار اشتغال در استان

اتصال شبکه ریلی به دریایی و توسعه حمل و نقل ترکیبی توسعه پایدار گیلان را محقق می کند

مطالبات مردم به دور از بیان احساسی پیگیری شود

حمایت از کارگران برای تقویت تولید ملی ضروری است

سبک زندگی ایرانی اسلامی با اهتمام بیشتر ترویج شود

بازدید استاندار گیلان از پروژه های گردشگری و بوم گردی شهرستان بندرانزلی

اولویت ما در سال 97 رفع مشکل اشتغال است

نظر گزینش در تعیین مسیر زندگی افراد بسیار تأثیرگذار است

توسعه گردشگری دریایی نقش مهمی در تقویت اقتصاد ملی و توسعه کلان دارد

اصلاح‌طلبان به دلایل حزبی گزینه‌های تصدی شهرداری را کنار می‌زنند

نگذارید پروژه‌ای به دلیل نبود اعتبار کافی، راکد بماند / متاسفانه بعضا بیش از آنکه معضل اعتباری داشته باشیم، دچار ضعف در هماهنگی و برنامه‌ریزی هستیم

تقدیر استاندار گیلان از دانش آموزان برگزیده

تمام اهتمام خود را برای جبران بخشی از خسارت‌های وارده به درختان فندق به کار می گیریم

خسارت ناشی از سرمازدگی باغات چای گیلان پرداخت می شود

بازدید استاندار گیلان از ایستگاه پمپاژ آب زراعی دستک

هشتم اردیبهشت آب سد برای آبیاری مزارع کشاورزی گیلان رهاسازی می شود

آغاز اولین کشت مکانیزه بادام زمینی در استان با حضور استاندار گیلان

ملت ما به یقین مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران است

پویایی فضای شهری تا حد زیادی معطوف به‌میزان تردد رانندگان زحمتکش در سطح شهر است

اقدامات طرح های بوم گردی تا مرحله تصویب رایگان است

اجرای طرح تکاپو و اعطای تسهیلات در حوزه اشتغال گامی در تحقق اقتصاد مقاومتی است

مشکل با زیرسئوال بردن کارهای دولت منتخب مردم رفع نمی شود

انتصاب بخشدار حویق تالش

استاندار گیلان : با تمام توان در جهت حل مشکلات جامعه کارگری تلاش خواهم کرد

برگزارى دوره بازآموزى خبرنویسى مدیران روابط عمومى فرماندارى ها

اجازه ویژه خواری به کسی نمی دهم

برای حفظ حرمت خون شهدا با رانت، فساد و ویژه‌خواری مبارزه می کنم

ملاحظات اجتماعی و توسعه‌ی محلی برایمان مهم است

فرمانده سپاه آستارا: این نهاد در محرومیت زدایی پیشگام است

مشکلی برای تامین آب کشاورزی وجود ندارد

در خصوص تامین آب کشاورزی برای کشاورزان هیچ مشکلی نداریم

پاسداران سد محکمی مقابل توطئه های دشمنان نظام هستند

وظیفه پاسداران حفظ انقلاب و ارزش های نظام اسلامی است

استاندار گیلان خبر داد : احداث نمایشگاه دائمی سازه های چوبی ، بومی و محلی گردشگری در رشت

استاندار گیلان تاکید کرد : ضرورت بهره گیری از معماری سنتی بومی و محلی در واحدهای روستایی

در خصوص سلامت جامعه باید همواره رویکرد پیشگیرانه داشته باشیم

گلایه‌ی استاندار گیلان از سیاسی کردن موضوعات مرتبط با منافع مردم

مدیر در جمهوری اسلامی باید نگاه توسعه گرا داشته باشد

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت اعیاد شعبانیه

استاندار گیلان بر لزوم نهادینه سازی فرهنگ مطالعه تاکید کرد

در ساخت سازه‌های شناور از ظرفیت مجموعه‌ی صنایع دریایی استفاده می کنیم

دیدار معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با استاندار گیلان

استاندار گیلان : مقابله با آسیب های مواد مخدر تنها به مبارزه مستقیم خلاصه نمی شود

برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار

آمادگی بانکهای گیلان جهت پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال

توسعه ایران اسلامی نیازمند تقویت وحدت سرزمینی است