آخرين مطالب

سياسي

نخستین بانوی بخشدار مرکزی لاهیجان منصوب شد

گیلان آنلاین - لاهیجان - برای اولین بار، طی حکمی از سوی استاندار گیلان، یک زن به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان لاهیجان منصوب و مشغول به کار شد.

15 میلیارد تومان ردیف بودجه جدید برای قطار شهری رشت گرفته شده است

گیلان آنلاین - رشت - رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تشریح اقدامات انجام شده برای تصویب بودجه سال 97 اظهار کرد: 15 میلیارد تومان ردیف بودجه جدید برای اجرای قطار شهری کلانشهر رشت گرفته شده است.

6 انتصاب جدید در حوزه استانداری گیلان

گیلان آنلاین - طی احکامی جداگانه توسط استاندار گیلان 6 انتصاب جدید در حوزه های مختلف استانداری گیلان صورت گرفت

حفظ شأن و منزلت شهدا و خانواده آنها وظیفه قانونی و شرعی ما است / هدف ما ترویج یاد، نام و راه شهداست

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: حفظ شأن و منزلت شهدا و خانواده آنها وظیفه قانونی و شرعی ما است.

کشاورزی، گردشگری و تجارت؛ کلیدواژه های توسعه اقتصادی استان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه کمیته صنعت استان، با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های استان، گفت: اگر می خواهیم مشکل مردم استان حل شود بایستی برای تقویت و پیوند کشاورزی، گردشگری و تجارت اهتمام داشته باشیم.

در سال 97 عدم تحرک برخی از مدیران را تحمل نمی کنم

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در جلسه‌ی مشترک کمیته‌ی تخصصی اشتغال روستایی، صنایع دستی و مشاغل خانگی و کمیته‌ی تخصصی خودکفایی استان گفت: از ابتدای سال 97 عدم تحرک برخی از مدیران را تحمل نمی کنم و قبل از مردم، ابتدا خود به آن معترض می‌شوم.

افتتاح مجتمع گردشگری شاندیز در رشت

گیلان آنلاین - با حضور معاون رییس جمهور ورییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و استاندار گیلان مجتمع گردشگری شاندیز در روستای کماکل رشت به بهره برداری رسید.

گیلان در سالی که گذشت

گیلان آنلاین - رشت - گیلان در سال 96 روزهای پرفراز و نشیب همراه با وقایع تلخ و شیرین و نیز رویدادهایی غرورآفرین را تجربه کرده؛ افزایش اشتغال، راه اندازی و احیاء چندین واحد تولیدی و هموار شدن مسیر توسعه اقتصادی و پیشرفت پروژه های مهم عمرانی از جمله راه آهن قزوین رشت و باقی مانده آزادراه این مسیر، از جمله رویدادهای مهم است.

استفاده از ظرفیت گردشگری گیلان، شکوفایی اقتصاد و اشتغال را درپی دارد

گیلان آنلاین - استاندار شامگاه جمعه در نشست مجمع نمایندگان با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در صورت استفاده‌ی صحیح از ظرفیت گردشگری، شاهد شکوفایی، رشد و توسعه‌ی اقتصاد و اشتغال گیلان خواهیم بود.

امام جمعه آستارا: همگرایی مردم، بزرگترین دستاورد نظام اسلامی است

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: همگرایی و حضور پررنگ مردم در صحنه های حساسی نظیر انتخابات ریاست جمهوری و راهپیمایی 22 بهمن یکی از مهم ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در سال جاری است.

احزاب در مسیر استفاده از خرد جمعی برای مدیریت استان موثر هستند

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان هدف و کارکرد اصلی احزاب را تقویت جمهوریت نظام و بدنبال آن اسلامیت دانست و گفت: احزاب در مسیر استفاده از خرد جمعی برای تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های صحیح موثر هستند.

احزاب در شکل گیری گفتمان صحیح جامعه اثر گذار است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در دیدار با رئیس خانه احزاب کشور گفت: احزاب در شکل گیری گفتمان صحیح بین افراد جامعه با دیدگاه ها و نظرات مختلف تاثیرگذار است.

الگو گرفتن از ایثار شهدا نیاز امروز جامعه ماست/ شهید املاکی یکی از بزرگترین افتخارات کشور است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان با بیان اینکه اگر امروز یادواره ای برای شهدا برگزار می شود ، نیاز خودمان است، گفت: الگو گرفتن از ایثار شهدا نیاز امروز جامعه ماست.

رئیس خانه احزاب ایران : رویکرد خانه احزاب وحدت و ارجحیت منافع ملی بر منافع حزبی است

گیلان آنلاین - رئیس خانه احزاب ایران با بیان اینکه احزاب باید در پیشرفت و توسعه کشور کمک کنند،گفت: رویکرد خانه احزاب وحدت و ارجحیت منافع ملی بر منافع حزبی است.

استاندار گیلان: طرح‌های مطالعاتی باید به آمایش استان پیوند بخورد

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در دهمین جلسه‌ی شورای برنامه‌ریزی و توسعه‌ی استان با بیان اینکه طرح‌های مطالعاتی باید به آمایش استان پیوند بخورد گفت: طرح‌های مطالعاتی نباید صرفاً به صورت تئوری باشد بلکه باید اثرات کاربردی آن مشاهده شود.

توسعه گردشگری دریایی، تأثیری شگرف در تقویت اشتغال‌زایی استان ایفا خواهد کرد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست با هیئت مدیره کشتیرانی دریای خزر گفت: یقین دارم تقویت و توسعه گردشگری دریایی، تأثیری شگرف در تقویت اشتغال‌زایی استان ایفا خواهد کرد.

استاندار گیلان: کاهش 30 درصدی ذخائر آب استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته

گیلان آنلاین - استاندار در جلسه مشترک کارگروه حفاظت از منابع آب و کمیته‌های تخصصی کشاورزی و آب استان به کاهش 30 درصدی ذخائر آب استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و گفت: امیدواریم در مدت یک ماه آینده تفاوت ذخائر کاهش پیدا کنند اما با این وجود به میزان ذخائر سال گذشته نخواهیم رسید.

دیدار استاندار گیلان با خانواده‌ی شهید آلیانی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان همزمان با روز بزرگداشت شهدا صبح امروز با حضور در منزل شهید سعید آلیانی با خانواده‌ی این شهید سرافراز دیدار و گفتگو کرد.

لزوم پیوند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نسل جوان/ هر خانواده‌ی شهید تبلوری از ایثار و شهادت است

گیلان آنلاین - استاندار گیلان صبح امروز به مناسبت سالروز تأسیس بنیاد شهید در نشست با مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، هر خانواده‌ی شهید را تبلوری از ایثار و شهادت دانست و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را باید با نسل جوان امروز پیوند بزنیم.

استاندار گیلان: اقتصاد شب در دنیا محور اساسی جذب گردشگر است

گیلان آنلاین - رشت - استاندار گیلان گفت: اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر محسوب می شود و لازم است طرح شب های روشن با هدف فعالیت اقتصادی و گردشگری 24 ساعته در نقطه ای مشخص از شهر مورد توجه باشد.

نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم / اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست مشترک با فرمانداران و فرماندهان انتظامی سراسر استان با بیان اینکه نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم استان است، خاطرنشان کرد: رفتار نیروی انتظامی تجلی فرهنگ عمومی مردم است و در مورد همه ی ما قضاوت خواهد شد.

توجه به ظرفیت بانوان و بهره‌گیری از توان مدیریتی آنان / ضرورت آموزش و توانمندسازی بانوان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست با جمعی از بانوان فعال استان، توجه به ظرفیت بانوان و بهره‌گیری از توان مدیریتی آنان را بخشی از وظیفه دولت دانست و تصریح کرد: البته برخی محدودیت‌های قانونی در برخی انتصابات وجود دارد که از اختیار استانداران خارج و مربوط به بخش دولت و حاکمیت است.

به دنبال افزایش آمارها به صورت غیرواقعی نیستیم/ گردشگران باید رفتاری متمایز از گیلانیان شاهد باشند

گیلان آنلاین - استاندار در جلسه‌ی مشترک ستاد تسهیلات خدمات سفر ویژه نوروز 97 و کمیسیون اجرایی ایمنی راه‌ها با اشاره به اینکه به دنبال افزایش آمارهای غیرواقعی نیستیم گفت: این فرهنگ که حتماً نسبت به سال گذشته افزایش آمار سفر داشته باشیم باید کنار گذاشته شود و در این مسیر گردشگرانی که وارد گیلان می‌شوند باید رفتاری متمایز از گیلانیان که دارای فرهنگ و تمدنی غنی هستند، شاهد باشند.

تصویب ضمنی بودجه 310 میلیاردی شهرداری رودسر

گیلان آنلاین - سخنگوی شورای شهر رودسر گفت:اتکای بودجه سال آینده بر صدور پروانه کاهش یافته تا صدور پروانه ها منجر به توافقات خارج از معیار ...

باید نتیجه مثبت عملکرد ما در زندگی مردم دیده شود

گیلان آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی، با اشاره به لزوم انجام فعالیت های پژوهشی، علمی ‌و اجرایی، تاکید کرد: باید نتیجه مثبت عملکرد ما در زندگی مردم دیده شود.

طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در راستای گله مردم از تفاوت هاست

گیلان آنلاین - رشت - سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از نظام و انقلاب اسلامی گلایه ندارند، گفت: طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، در راستای گله مردم از تفاوت هاست.

استاندار گیلان خواستار شد : بهره گیری هر چه بیشتر از توانمندی هنرمندان گیلانی در عرصه ملی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در آیین افتتاح طرح های عمرانی و تولیدی صدا و سیمای مرکز گیلان خواستار بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیت هنرمندان گیلانی در عرصه ملی شد و تصریح کرد : انتظار داریم که از هنرمندان گیلانی بویژه جوانان در تولید محتوا و برنامه های صدا و سیمای کشور بیشتر بهره گیرند .

امام جمعه آستارا: مسئولان، بسترهای اشتغال را برای جوانان فراهم کنند

گیلان آنلاین - آستارا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: مسئولان در کنار اهمیت دادن به تولید ملی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی، بسترهای اشتغال جوانان را نیز فراهم کنند.

خطیب جمعه رشت: افراد امین در رأس امور قرار گیرند

گیلان آنلاین - رشت - امام جمعه موقت رشت با اشاره به اهمیت صداقت و خدمت به مردم در نظام اسلامی ایران تأکید کرد که باید افراد امین، در رأس امور قرار گیرند و خدمتگزاری به آحاد ملت را وجهه همت خویش سازند.

توسعه دانشگاه‌ها یکی از ملاک‌های پیشرفت جوامع است / حتی عاملی همچون تحریم‌ نمی تواند مانع توسعه اقتصادی گیلان شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس آموزش عالی گیلان با بیان اینکه دانشگاهیان باید در برنامه‌ریزی‌های استان گیلان حضور موثر داشته باشند، خاطرنشان کرد: دانشگا‌ه‌ها باید در مسیری حرکت کنند که پژوهش‌های آن‌ها به تولید ثروت، اشتغال و کارآفرینی ختم شود.

توسعه گردشگری مهمترین عنصر رهایی گیلان از بند بیکاری

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه هماهنگی برگزاری همایش فرصت های سرمایه گزاری گردشگری استان، توسعه گردشگری را مهمترین عنصر رهایی گیلان از بند بیکاری دانست و گفت: گیلان در حوزه گردشگری ظرفیت های عظیمی دارد.

اجازه نمی‌دهیم هیچ مرجعی پایش را از حد گلیم خود درازتر کند / جوانان با شهامت گام بردارند و اجازه ضربه زدن به مملکت را ندهند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با تأکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم هیچ مرجعی پایش را از حد گلیم خود درازتر کند، گفت: هیچکس حق ندارد از جایگاه خود سوء استفاده کند؛ برخی‌ها افراد با ظاهری آراسته، برخوردهای سلیقه ای و جناحی کرده و چوب لای چرخ می گذارند؛ همه باید بدانند قانون حدود را مشخص کرده است.

اتمام عملیات اجرائی فاز اول کمربندی تالش در 3 ماهه اول 97

گیلان آنلاین - استاندار در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه‌ی زیربناهای حمل و نقل کشور از اتمام عملیات اجرائی فاز اول کمربندی تالش در 3 ماهه اول 97 خبر داد.

تدبیر دولت برای کارآفرینان و افراد جویای کار از زبان نوبخت

گیلان آنلاین - رشت - مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری با حضور در سیمای مرکز گیلان و برنامه مسیر امید، با افراد جویای کار و کارآفرینان صحبت های مهمی را مطرح می کند.

ایجاد مجتمع های رفاهی کوچک، رونق گردشگری سبز در گیلان را به دنبال دارد

گیلان آنلاین - استاندار در جلسه بررسی ایجاد مجتمع های رفاهی کوچک در مسیرهای بین راهی استان گفت: ایجاد این واحدها در مسیرهای بین راهی رونق گردشگری سبز در استان گیلان را به دنبال دارد.

تصمیمات نشست ها گره گشای مشکلات مردم باشد

گیلان آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: برگزاری جلسات به تنهایی رافع مشکلات مردم نیست بلکه تصمیمات نشست ها بایستی گره گشای مشکلات مردم باشد.

نماینده مجلس: نباید الزاماً تاکید به بهره گیری از مدیران بومی باشد

گیلان آنلاین - رشت - ایرنا - نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما نباید تکیه به مدیران بومی و غیربومی داشته باشیم، گفت: اگرچه موافق بهره مندی از مدیران بومی هستم، اما تاکید ما نباید الزاماً استفاده از مدیران و نیروهای بومی باشد.

استاندار گیلان: جانبازان شهدای زنده کشور هستند

گیلان آنلاین - استاندار صبح امروز در دیدار با گروهی از جانبازان به نمایندگی از انجمن‌های راست قامتان و خانه‌ی نور ایرانیان بصیر گیلان گفت: جانبازان شهدای زنده کشور هستند و هر خدمتی که در مقابل جانفشانی‌های آنان انجام شود، عین وظیفه است.

زمینه تعامل بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در گیلان وجود دارد

گیلان آنلاین - رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: زمینه همکاری و تعامل خوبی بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در استان وجود دارد و این موضوع نویدبخش روزهایی خوب برای آینده گیلان است.

امام جمعه آستارا: حفاظت از منابع طبیعی جدی گرفته شود

گیلان آنلاین - آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا گفت: بخش قابل توجهی از جنگل، کوه، ساحل و مرتع در این شهرستان تخریب و تصرف شده و مسئولان و مردم باید حفاظت از منابع طبیعی را جدی بگیرند.

زمینه همکاری و تعامل خوبی بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در استان وجود دارد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در حاشیه نشست با مجمع نمایندگان استان گفت: خوشبختانه زمینه همکاری و تعامل خوبی بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در استان وجود دارد و این موضوع نویدبخش روزهایی خوب برای آینده گیلان است

نباید از امکانات دولتی برای انتقام گیری استفاده شود

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه با اشاره به اهمیت توسعه، اشتغالزایی و خدمت به مردم، این مولفه های مهم را در گرو ایجاد فضای امن دانست و گفت: در صورتی که جایی ایراد یا فساد بود، نه با جنجال و عربده کشی، بلکه با آرامش چاره جویی و نباید از امکانات دولتی برای انتقام گیری استفاده شود.

استاندار گیلان: نباید از امکانات دولتی برای انتقام گیری استفاده شود

گیلان آنلاین - رشت - ایرنا - استاندار گیلان با اشاره به اهمیت توسعه، اشتغالزایی و خدمت به مردم، این مولفه های مهم را در گرو ایجاد فضای امن دانست و گفت: در صورتی که جایی ایراد یا فساد بود، نه با جنجال و عربده کشی، بلکه با آرامش چاره جویی و نباید از امکانات دولتی برای انتقام گیری استفاده شود.

کسی حق ندارد آبروی خادمان مردم را ببرد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در آیین افتتاح همزمان 1481 واحد مسکن مهر استان گفت: کسی حق ندارد آبروی خادمان مردم را ببرد، هرکه فکر می کند قلمش زور دارد و می تواند سوء استفاده کند، در مقابلش می ایستم.

تکذیب فراهم سازی مقدمات نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه رودبار

گیلان آنلاین - رشت - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان، شایعه فراهم سازی مقدمات برای کاندیدا شدن در دوره آتی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رودبار را تکذیب کرد.

تالاب انزلی، سرمایه ای ملی و بین المللی

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در بازدید از تالاب بین المللی انزلی، این تالاب را یک سرمایه ملی و بین المللی برشمرد و احیای جدی تر آن را ضروری دانست.

استاندار گیلان خبر داد : آمادگی کامل استان در تامین کالاها ی مورد نیاز استان

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در کارگروه تنظیم بازار از آمادگی کامل استان در تامین اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز استان در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد و افزود : الحمدا ...ذخیره سازی کالاهای اساسی مورد نیاز نظیر گندم ؛مرغ منجمد ، سیب ، پرتقال و ... به صورت کامل در استان صورت پذیرفته است .

ساماندهی رودخانه‌های رشت با رویکرد توسعه گردشگری انجام گیرد / لزوم افزایش مشارکت بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری رودخانه‌های رشت

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در اولین جلسه کمیته راهبری شهر رشت گفت: ساماندهی رودخانه‌های رشت با رویکرد توسعه گردشگری انجام گیرد.

استفاده از بذرهای اصلاح شده برنج، افزایش بهره وری را درپی دارد

گیلان آنلاین - استاندار گیلان عصر امروز در سومین جلسه‌ی کمیته تخصصی برنج و آیین رونمایی از بذرهای گواهی شده ارقام بومی برنج گیلان گفت: هدایت کشاورزان به سمت استفاده از بذرهای اصلاح شده‌ی برنج، منجر به افزایش کیفیت و بهره وری می شود.

ارتقاء تعلق خاطر مردم به جنگل با اقدامات فرهنگی و جامعه محور

گیلان آنلاین - استاندار گیلان صبح امروز در نشست با مدیران و کارکنان اداره کل منابع طبیعی استان گفت: تعلق خاطر مردم در صیانت از جنگل با اقدامات فرهنگی و جامعه محور ارتقا پیدا کند.

هسته مرکزی عدالت، رفع تبعیض است/ هنوز در رفع تبعیض، موفق نبوده ایم

گیلان انلاین- به گمانم هسته مرکزی عدالت، رفع تبعیض است و مقام معظم رهبری بر آن هستند که هنوز در رفع تبعیض که به احساس عدالت می انجامد، موفق نبوده ایم. و الّا عدالت نسبی در حوزه های مختلف سطح های گوناگون از تحقق را داشته است.

این آخرین اخطار بنده است؛ ادارات و سازمان ها بساط خود را جایی پهن کنند که بتوانند پاسخگوی مطالبه مردم باشند

گیلان آنلاین - استاندار گیلان در جلسه کمیته گردشگری استان با ابراز گله مندی از روند عملکرد سازمان آب منطقه‌ای استان درخصوص برخی از تصمیمات، تصریح کرد: این آخرین اخطار بنده است؛ ادارات و سازمان ها بساط خود را جایی پهن کنند که بتوانند پاسخگوی مطالبه مردم باشند؛ اگر سازمانی در مکانی مالکیت ندارد نمی‌تواند آن را اجاره دهد.

معاون استاندار گیلان: فرمانداران از مواضع دولت حمایت کنند

گیلان آنلاین - رشت - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با تاکید بر اینکه فرمانداران باید از مواضع دولت حمایت کنند، گفت: ابتدا سیاست‌های دولت باید برای ما تبدیل به باور شود تا بتوانیم از این باورها حمایت کنیم.

پرونده جمهوری اسلامی شفاف و مبتنی بر مردم سالاری است

گیلان آنلاین - رشت - خطیب جمعه رشت با یادآوری چهارم اسفندماه مصادف با برگزاری نخستین انتخابات ریاست جمهوری در سال 1358 گفت: پرونده جمهوری اسلامی ایران، شفاف و مبتنی بر مردم سالاری است.

ساير مطالب

دشمنان نظام در تلاش برای از بین بردن وحدت در جامعه اسلامی هستند

مسئولان با رفع نواقص فنی، مانع خسارت های بیشتر در سوانح هوایی شوند

باید انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم

هر فرماندار باید حداقل یک نفر از جوانان و بانوان را در کادر مدیریتی خود تعریف کند

«فردگرایی»تمام شده و بی‌اثر است

شورای اسلامی شهر لاهیجان از سرمایه‌گذاران حمایت می کند

اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران

دستگیری و برخورد قانونی با صیادان غیرمجاز دستاورد محسوب نمی‌شود / بایستی رویکردی پیشگیرانه داشته باشیم

انتظار دارم علاوه بر کشفیات، در پیشگیری و درمان نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم

اینکه کار اداری را با اعتقاد انجام دهیم بسیار ارزشمند است

اختصاص بیش از 34 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در استان گیلان از سوی هیأت وزیران

سید محمد احمدی به سمت فرماندار شهرستان رشت منصوب شد

استاندار گیلان خبر داد : جذب 70 درصدی سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید

15 خبرنگار حماسه حضور مردم آستارا در راهپیمایی 22 بهمن را پوشش می دهند

آغاز راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در استان گیلان

طلیعه چهلمین سال انقلاب در دیار میرزای بزرگ

حماسه ای دیگر در موطن سردار جنگل

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، پررنگ تر از سال های گذشته است

بعد از گذشت چهار دهه همچنان پرصلابت ایستاده ایم

مردم با وجود برخی مشکلات، به انقلاب و نظام اسلامی پشت نمی کنند

نمایش همدلی مردان و زنان با فریادهای الله اکبر در میدان شهرداری رشت

تجدید میثاق شیعه و سنی تالش با امام (ره) و آرمان های انقلاب در 22بهمن

مردم شهرهای آستارا و لوندویل در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند

مردم با حضور گسترده در راهپیمایی نشان دادند حنای دشمنان رنگی ندارد

روایت خروشی دیگر از ساحل نشینان انزلی در بیعت مجدد با انقلاب

فرماندار آستانه: تفکر انقلاب اسلامی به دنیا صادر شده است

مردم با حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن پایبندی خود به نظام را ثابت کردند

کشور نیاز به تقویت همدلی دارد و مهمترین نیاز جامعه، انسجام ملی است

فرمانداراملش انقلاب ایران یک رخدادتاثیرگذاردر تحولات سیاسی جهان بود

سرپرست فرمانداری لاهیجان از راهپیمایان 22 بهمن قدردانی کرد

قدردانی بخشدار آستانه اشرفیه از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده رشت: استفاده از ظرفیت جوانان، حرکت شتابان به سوی توسعه است

مردم وحدت را به عنوان راهبرد عزت ایران سرفراز انتخاب کرده اند

استاندار گیلان: به استفاده از ظرفیت های جوانان و بانوان مصر هستم

نماینده مجلس: برای پیشرفت و توسعه کشور، از ظرفیت جوانان استفاده شود

امام جمعه آستارا رفع مشکلات درمانی این شهرستان را خواستار شد

خطیب جمعه رشت: حضور حماسی مردم ایران در جشن 22 بهمن تماشایی بود

معاون استاندار گیلان: آینده کشور متعلق به جوانان و بانوان است

لزوم هدفمند نمودن اعتبارات پژوهشی

برای ساماندهی اوقات فراغت باید برنامه داشته باشیم

استاندار گیلان: مردم، انقلاب و نظام را از آن خود می‌دانند

استاندار گیلان خبر داد: شناسایی بیش از 400 روستای دارای جذابیت گردشگری در گیلان

استاندار گیلان تاکید کرد : لزوم تدوین برنامه راهبردی و داشتن برنامه میان مدت و بلند مدت در بخش برنج

همایش فاتحان فاو

رونق گردشگری ساحلی با استفاده از ایده های خلاق

استاندار گیلان: مردم انقلاب ونظام را از آن خودمی‌دانند

دکتر امیر محبیان: روحانی درباره همه پرسی توضیح بیشتری بدهد

مردم همیشه در صحنه‌ی گیلان سربلند؛

مردم هرجایی که انقلاب نیاز داشته باشد درصحنه حضور دارند / اتصال راه‌آهن سراسری گیلان به آسیای میانه

دیدار معاون رئیس جمهور در امور مجلس با خانواده شهیدان نیک پی و حسین پور

حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در راهپیمایی 22 بهمن

دیدار عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری و استاندار گیلان با آیت‌الله رودباری

دیدار استاندار گیلان با معاون پارلمانی رئیس جمهوری

دیدار آیت الله حسینی بوشهری با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گیلان

کشور نیازمند تقویت انسجام ملی است / تخریب وحدت ملی گام در مسیر دشمن است

راهپیمایی 22 بهمن، وحدت بین ملت را تقویت می‌کند

نیت و خواست همه ی ما رشد و تعالی کشور و انقلاب است / مشکلات مردم تنها مسائل اقتصادی نیست

ورود آیت ا... حسینی بوشهری به گیلان

معاون پارلمانی رئیس جمهور به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد

معاون پارلمانی رئیس جمهور وارد گیلان شد

«آیت الله حسینی بوشهری»درمراسم راهپیمایی22بهمن رشت سخنرانی می کند

یک انقلابی راستین پیرو ولایت فقیه است

آغاز برنامه ملی بازآفرینی شهری «امید» همزمان با سراسر کشور در گیلان

مهمترین اصل دولت در بخش مسکن، حفظ سلامتی و زندگی مردم است

اجرای طرح بازآفرینی شهری با حمایت دولت و توسط مردم انجام می گیرد

ورود معاون پارلمانی رئیس جمهور به گیلان

ادای احترام معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار گیلان به مقام شامخ شهدا

یوم الله 22 بهمن نماد پر شکوه همبستگی و اقتدار ملتی آزاده و سربلند است

باید گیلان شتاب بیشتری برای توسعه بیابد

استاندار گیلان عضو شورای راهبری توسعه مدیریت کشور شد

رشد دولت مانع مبارزه با فساد بروکراسی می شود/قول نماینده رشت به فعالان رسانه ای

انتصاب معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان

دیدار استاندار گیلان با خانواده شهید آیت ا... احسانبخش

انتصاب معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رودبار

برخی از مدیران مشکل دار همچنان در مسند قدرت هستند

در خدمت رسانی به محرومان خود را موظف می دانیم

دکتر محمدباقر نوبخت در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان

شهرستان شفت از ظرفیت های گردشگری و کشاورزی خوبی برخوردار است

هدف گذاری ایجاد یک میلیون و 33 هزار فرصت شغلی در بودجه سال97

بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان از ایستگاه راه آهن

اختصاص 95 میلیارد تومان برای تقویت کشاورزی گیلان

تلاش های دولت تدبیر و امید را نمی توان نادیده گرفت

استاندار گیلان : گسترش اشتغال با توسعه‌ی گردشگری در گیلان فراهم می‌شود

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه: سال آینده، سال افزایش اشتغال، فقرزدایی و تامین مسکن محرومان است

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور: دولت با سه برابر کردن مستمری مددجویان، کار بزرگی انجام داد

دکتر امیر محبیان: نباید تریبون‌ها را به کسانی داد که شعور مردم را دست کم می‌گیرند

استاندارگیلان: واگذاری 1700 واحد مسکونی، کار مشارکتی ارزشمندی بود

ورود معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به گیلان

ایجاد اشتغال مانع مهاجرت از روستاها می‌شود/ نعمت انقلاب اسلامی برای مردم بیان شود

استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی در مسیر توانمندسازی مددجویان کمیته‌ی امداد

موج جدید انتصابات در استانداری گیلان

استاندار گیلان: لاهیجان سرزمینی دارای فرصت‌های بی‌نظیرتوسعه ای است

3 طرح عمرانی , گردشگری و آموزشی در لاهیجان افتتاح شد

بهره‌برداری از 3 طرح عمرانی در شهرستان لاهیجان

دشمن با ناتوان نشان دادن دولت می خواهد جوانان را مأیوس کند

امام جمعه آستارا: خدمات رسانی به مردم سرلوحه امور مسئولان باشد

خطیب جمعه رشت: چشم بر کارهای نیک دولت نبندیم

رفع مشکلات زیست محیطی، نیازمند عزم ملی است / کاهش کارشکنی ها و مزاحمت ها برای کارآفرینان می تواند در رونق اقتصادی نقش موثری داشته باشد

افتتاح و بازدید برخی پروژه های رشت، صومعه سرا و آستانه اشرفیه با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار گیلان

معاون رئیس جمهور و استاندار گیلان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند

دیدار استاندار گیلان با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور

استقلال امروز ما مرهون مجاهدت‌های کم نظیر شهدای انقلاب اسلامی است / هیچ تفکیکی میان مردم قائل نبوده و معتقدیم همه مردم انقلابی هستند

کلانتری: رئیس جمهوری، پیگیر ساماندهی وضعیت پسماند استان های شمالی است

آغاز برنامه های گرامیداشت سی و نهمین دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان

فرماندار: چشم اندازهای جدید در حوزه تجارت و سرمایه گذاری آستارا ایجاد می شود

ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه

افتتاح 983 پروژه طی دهه فجر در گیلان

استاندار گیلان : برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه گردشگری

استاندار گیلان خبر داد : افتتاح 983 پروژه با هزینه ای بالغ بر هزار و 183 میلیارد تومان در دهه فجر سال جاری

استاندار گیلان خبر داد : برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه گردشگری

دستگیری یکی از مدیران ارشد گیلان به اتهام تضییع حقوق دولتی

بازدید استاندار گیلان از طرح ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهر رود واحیای تالاب عینک رشت

بازدید استاندار گیلان از پروژه ساماندهی رودخانه زرجوب و گوهر رود واحیای تالاب عینک رشت

ممانعت از اجرای پروژه توسط برخی مدیران در آستارا قابل قبول نیست

اعلام آمادگی تشکل های مردم نهاد برای همکاری در بحران برف

دستگاه های امدادرسان برای مدیریت شرایط جوی آمادگی کامل دارند

افتتاح 80 پروژه شهری و روستایی بندرانزلی با اعتبار 39 میلیارد ریال

عمل به اقتصاد مقاومتی، معیار ارزیابی مسئولان بندرانزلی است

استاندار گیلان: عمران و آبادانی استان در گرو وجود دست‌اندرکاران توانمند در حوزه‌ی صنعت ساختمان است

مردم معترض برانداز نیستند؛ مسئولان ناکارآمد براندازند

امام جمعه آستارا: تولید ملی و امنیت داخلی از دستاوردهای انقلاب است

امام جمعه انزلی: دهه فجر از بهترین مناسبت های ملی و مذهبی است

رحیم صفوی: ایران، نیازمند مدیریتی جهادی و درک مشترک برای رفع مشکلات است

بازدید وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گیلان از مجتمع بوم گردی کتام سقالکسار

آغاز پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

فقر زدایی و اشتغال دو برنامه دولت تا سال 1400

آغاز پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استان گیلان

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گیلان از یک واحد تولیدی سرنگ

نماینده ولی فقیه در گیلان: نماز درس زندگی برای مسلمانان است

مردم از مسئولان حفظ دین در شئونات اداری را انتظار دارند

حضور در صحنه، پاسخگو بودن و انضباط در خدمت‌رسانی از اولویت‌های مقاطع بحرانی است

پدافند غیرعامل باید بطور دقیق در طرح آمایش سرزمین دیده شود

دیدار استاندار با خانواده شهدای گیلانی نفتکش "سانچی"

رئیس سازمان مدیریت گیلان: قبل از اعلام آمارها، صحت ارقام بررسی شود

مسئولانی که فقط طرح مسئله می‌کنند بی‌کفایت هستند

ارائه آمارهای دقیق جمعیتی نقش موثری در برنامه‌ریزی کشور دارد

حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در مراسم یادبود شهدای خدمت بندرانزلی

استاندار گیلان : ثبت به موقع وقایع حیاتی و ارائه آمارهای دقیق جمعیتی نقش موثری را در برنامه ریزی های کشور ایفاء می کند

پیوند تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد / انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند

پیوند درست تالاب عینک با رودخانه‌های زرجوب و گوهررود می تواند منشاء درآمد پایدار برای رشت و استان باشد / انتظار دارم مجموعه شهرداری رشت خلاقانه عمل کنند

با دولتی کردن اماکن خدماتی مخالفم / مسئولیت‌پذیری ما در انجام امور، منتهی به مسئولیت‌پذیری مردم خواهد شد

مطالبه‌گری حق مردم است/ نباید پشت مشکلات سنگر بگیریم

محبیان: مسئولان به جای نمایش اختلاف، در رفع مشکلات مردم بکوشند

امام جمعه آستارا: مراقب توطئه های دشمنان از طریق فضای مجازی باشیم

خطیب جمعه انزلی: جنگ روانی مهمترین راهبرد امروز دشمنان است

خطیب جمعه رشت: مسئولان مطالبات بحق مردم را برآورده کنند

باید مدیریت از حالت بخشنامه ای خارج شده و مبسوط الید شود

قصد داریم هر سال یک یا 2 نفر از دهیاران جوان را به عنوان بخشدار منصوب کنیم / نباید شرایط را به قدری سخت بگیریم که از هدف جا بمانیم

علیرضا انصاری؛ مردی از جنس تدبیر و امید

استاندار گیلان: بیشتر از 50 درصد سهم تسهیلات رونق تولید استان در سال 96 تاکنون جذب شده است